savrseno zdravlje

  • 1
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 20:35, Naslov: savrseno zdravlje
Da li ste ikada razmisljali o savrsenom zdravlju - svom, clanova svoje porodice,svojih prijatelja, kolega na poslu? Da li ste ikada pomislili - kako je divno sto sam savrseno zdrava, sto se lepo osecam,sto sam puna energije i volje za sve? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 21:26, Naslov:
Ne vjerujem da postoji covjek koji moze za sebe reci da je potpuno zdrav jer zdravlje nije samo odsustvo bolesti, ima tu jos jako puno faktora. Mislim da savrsenstvo nicega pa ni zdravlja ne postoji. Savrsen je samo Bog, eh sad je druga stvar ako mi posmatramo nestoi sa puno ljubavi pa je za nas savrseno.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 22:41, Naslov:
Slazem se Bambina da nema savrsenog zdravlja ali svojim stavom,nacinom zivota i pozitivnoscu mozemo se zaista osecati savrseno....mislim da covek sam je najodgovorniji za to....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Sreda 05.08.2015, 17:26, Naslov:
Trudim se da imam zdrave navike ali uvek moze bolje sto se toga tice. Retko jedem kupovnu hranu, przeno jedem ponekad. Trudim se da pijem vise vode.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 17.08.2015, 20:10, Naslov:
Ne mislim da imam savrseno zdravlje i mislim da upravo ta svesnost pomaze. Imam energije i hvala Bogu nemam nekih zdravstvenih problema u smislu bolesti srca, bubrega, zeluca, zglobova i tome slicno, samo cesto imam bolove u rukama i nogama, pogotovu u kolenima i misicima i nekad kao da nemam snage, fizicki. Imam volje da radim nesto ali mi malo noge podrhtavaju. Trenutno to pripisujem konstantnoj trci za troje malih nemirnih Osmeh i smatram da ako sacuvam zivce u sledecih nekoliko godina imacu eto bas to savrseno zdravlje hihi Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Utorak 05.03.2019, 16:53, Naslov:
Da pohvalim preparat macija kandza ili ti IMUNA DE GATO. Preporodila sam se kako ga koristim. Sa njim sam uspela da dodjem do savrsenog zdravlja. Popravljena mi je krvana slika, prehlade, virusi, sve me zaobilazi, a energije imam na izvoz Osmeh zaista za svaku preporuku. Potpuno biljni preparat bez ikakvih dodataka.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 14.03.2019, 22:21, Naslov:
IMUNA DE GATO - Macja kandza, jeste mnogo dobar, ma odlican. Jedan od najjačih imunostimulanata, povećava broj T-linfocita za preko 50% i zaista je nesto sto svakako jaca imunitet. Ja kako sam pocela da ga koristim nisam nijednom zakacila virus. Ono sto je mene najvise privuklo kod njega jeste to sto je jedan od najjacih ANTIAGE PREPARATA koji cuva celije odmutacije i starenja. Svakako pozitivno iskustvo iz srca prirode.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Sreda 27.03.2019, 12:41, Naslov:
Sto se tice Une de Gato ona stiti imunitet , a znamo svi da ako nam je imunitet oslabljen,, zariste je za razne infekcije. Ja volim da kazem imunitet pola zdravlja. I to jeste tako. Jer od kada ga koristimo doktora videli nismo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 94
Koliko clanova ima idealna porodica?