Sampon za kosu ?

Trstenik
Broj postova: 2
Reg. datum: 21.09.2014
Datum unosa: Nedelja 21.09.2014, 15:35, Naslov:
ja koristim Garnier fructis za bojenu kosu,jel zna neko neki dobar preparat za jačanje kose,mnogo mi opada i brzo se masti.. Sokirana
____________________
CrnkaBwe

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 24.09.2014, 23:04, Naslov:
To znaci da si pod stresom. probaj sa koprivom, u svakoj prodavnici zdrave hrane imas da kupis suvu koprivu, pa je sbodno uzimaj tako sto ces po malo da sipas u svaki obrok. videces kako ce ti s estanje popraviti, kopriva je prepuna gvozdja Osmeh Ne mozes samo sa smaponom da sredis stvar, to se malo doteruje i iznutra Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.09.2014, 13:27, Naslov:
Pronašla sam fenomenalan "recept" od kojeg kosa bude gušća i blistava, mnogi su prezadovoljni. Sastojci su sledeći-500 ml kosili šampona, 20 kapi Ad kapi, 20 kapi ricinusovog ulja, 50 ml pantenol rastvora. Sve se pomeša i time se pere kosa, pre pranja promućkati i prati penom, nakon 3 meseca korišćenja ovog šampona, trebalo bi napraviti pauzu od mesec dana. Svi sastojci mogu se naći u apoteci.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Trstenik
Broj postova: 2
Reg. datum: 21.09.2014
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2014, 10:20, Naslov:
probala sam to sa kosili šamponom,samo bez tog ulja.. bilo je bolje,ali sam prestala. dajte još neki isproban recept.
____________________
CrnkaBwe

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 417
Koliko clanova ima idealna porodica?