Sta vas dragi voli da jede ?

  • 1
Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:18, Naslov: Sta vas dragi voli da jede ?
Sta vas dragi najradije jede ? Cime ga najvise obradujete ? Ja i moj dragi se hranimo bas razlicito . Ja ne jedem meso (sem ribe) i jedem sve bareno i zivo , a proizvode koji se kupuju u prodavnici izbegavam u potpunosti ! Znaci bas onako samo sto sama spremim to i jedem . A moj dragi voli MESOOOOO i voli przeno i sve te nezdrave stvari .. I jede po 1000 puta dnevno a ne goji se... Najdraze su mu pljeskavice .. U stanju je da ih jede za dorucak rucak i veceru , a za uzinu virshle ! Crveni karton Crveni karton Crveni karton Crveni karton Pricam ja da to ne valja al nece da slusa ... Od slatkisa ne voli skoro nista . A od stvari koje ja umem da naprvim voli tost (sa svime i svacime unutra) , i przena jaja na moj nacin Osmeh Mnogo volim da mu pravim da jede .. Jadnicak ceo zivot sam sprema . Meni je prosto zadovoljstvo da mu napravim makar ono sto umem !

____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:18, Naslov:
Od svih salata najvishe voli,prasetinu Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:28, Naslov:
Hehe , da da ! Joooj ovaj moj ce da se razboli od tolikog mesa . Bas brinem , a ne mogu da ga ubedim da se zdravije hrani . Mada kada budemo ziveli zajedno jesce sta mu ja spremim Osmeh hehehehe Zloca
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:31, Naslov:
Ma ovaj moj bez mesa nece nishta da jede Oklagija probala sam ja to,kao,spremim ja neko povrce,ali jok,nece ni da proba!Ode ladno i kupi pljeskavicu Vrlo srecna i tako sam ja odustala od spremanja zdrave hrane...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:33, Naslov:
Hahaha , ode i kupi pljeskavicu . Ma pravicu ja mom meso , ali brate ne mora sve da bude przeno i masno i odvratno . Smiricu ga , ne zvala se ja Vasilika ! Mir A on jadnicak toliko jedva ceka da ne sprema vise sam da jede , pa i karton da mu serviram ja mislim da bi mu bilo dobro Osmeh
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:35, Naslov:
Samo lagano,i uspecesh Wink Kad sam ja mog naterala da proba chorbu od brokola,onda je sve moguce :haha.
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:39, Naslov:
Ja obozavam brokoli !!!!!!
Najbolje delo prirode !
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 13:43, Naslov:
Njviše voli pitu. Stalno bi da mu pravi pitu. Ali nije mi problem, sve na njega, jer ga volim najvišeee Wub inače nije neki ljubitelj buranije a mene moli da mu napravim, kaže da je moja odlična. Buraniju svoje mame ne jede, za divno čudo, kaže d aja bolje pravim što je meni veliki kompliment jer žena stavrno extra kuha. A meni opet kriivooo sto više voli moju Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 14:07, Naslov:
Joj ovaj moj slabo meso jede....samo mleveno(cufte npr),ali zato przene krompirice i dan i noc....ovde se vecina tako hrani.Ja brate volim masno...volim da "podmazem" grlo...Vrlo srecna...ne svaki dan ali volim.On voli kuvani krompir,salate,sireve i tako te stvarcice.....nece buraniju...malo sam ga navikla sad da jede krompir paprikas....ali nesto se mrsti.Kaze smrdi mu meso...Oklagija...more razmazeno....!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 14:14, Naslov:
Sve sto mu ja prinesem, Tuzna...kaze da ne ume sam da pronadje, pa ceka da mu ja dodam...jedno vreme nije jeo meso, ali ponovo jede....sad svaki dan tamani beli luk uz svaki obrok, Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 14:15, Naslov:
Joooj i ovaj moj tamani luka....smrdi cela kuca!!!Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 14:17, Naslov:
nista mi ne govori, sva sreca pa sam sad na godisnjem odmoru...i da niko ne otvori temu - na sta danas mirisem,.Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 18:28, Naslov:
Vrlo srecna e dobre ste Vrlo srecna
A ovaj moj vishe voli crni luk,nego beli Vrlo srecna Pa kad tako legde u krevet ili ne daj Boze podrigne,kraj Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 18:32, Naslov:
Sve osim graska
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 18:41, Naslov:
E,moj voli grashak,ali da bude onako chorbast,ne gust i naravno da ima mesa..Zapravo,on voli meso sa grashkom,a ne grashak sa mesom Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 20:56, Naslov:
Sve moguce sto postoji na svetu. Kada dodje u moj skromni studentski stan isprazni za dva dana i frizider i zamrzivac. Naravno ne kuvam tako dobro kao njegova mama, tako da sam prestala i da se trudim...sada on kuva za mene Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 21:05, Naslov:
Lalinsku pizzu Vrlo srecna
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 22:16, Naslov:
Sve i svasta Vrlo srecna
Moj medo Poljubac
Ali najvise voli onaj kolac Madjaricu... Vrlo srecna
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

... Moj dom je dole u predgradju ...
Broj postova: 16
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Sreda 01.12.2010, 15:49, Naslov:
Madjarica je moj omiljeni kolac, ali u varijanti zarbo kocki, jer mi je lepse bez cokoladnog preliva. To je jedini kolac u kojem volEm oraje Vrlo srecna .

Moj dragi jede sve sto mu postavim. Nije neki kicos. A sta najvise voli ? Verovatno kada ne preskocim dan sa kuvanjem, mada se desva. Noktici
____________________
... Dobro nam dosli prijatelji ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 17
Reg. datum: 14.08.2014
Datum unosa: Petak 15.08.2014, 14:52, Naslov:
Moj momak obožava meso, u svakom obliku. Gledam da mu spremam ne samo standarno- meso i krompir u rerni, što i svako voli, nego da ga nekad pripremim i sa povrćem, kao špagete, ili izmislim neki recept. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 178
Koliko clanova ima idealna porodica?