Komplimenti

  • 1
Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 01:49, Naslov: Komplimenti
Da, volite komlimente to slobodno mogu reći da znam. Vole ih čak i oni koji tvrde da ih ne vole. Vrlo srecna Ono što mene zanima je koliko utiču na vas i da li vam više znače komplimenti žena ili muškaraca? Da li vam se više sviđa kad vam neko kaže da ste lijepi ili pametni ?Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 01:52, Naslov:
Kompliment uvijek prija, i moze da mi popravi raspolozenje. Vise cijenim kompliment koji mi je dala žena nego muškarac iako je lijepo čuti i od muškarca definitivno više prija kad ga žena uputi jer je nekako iskrenije. Muškarci govore iz razbnoraznih razloga a žena će reći ako baš tako i misli. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 08:37, Naslov:
Slazem se sa Bambinom.....u svakom slucaju komplimenti i pohvale svima prijaju......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 08:53, Naslov:
Prihvatam samo komplimente od zena Vrlo srecna naravno, volim kad mi neko kaze da sam pametna, kazu mi i da sam lepa, mada vise volim indirektni kompliment, kao kad neko kaze mom muzu - jako ti je lepa zena hehehehehehe
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 09:53, Naslov:
Prijaju mi i dignu mi samopouzdanje. Da, vise mi prija kad mi uputi zena. Od muskarca mi prija, jedino ako nije vezan za izgled...
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 10:06, Naslov:
Volim komplimente,jako je lepo kad cujes d te neko nesto pohvali...
Uh meni to bas prija... Mir
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 11:21, Naslov:
Ja isto kao The Teacher...vise volim kad me neko pohvali kod nekog drugog....mame,tate,puza....ja jednostavno ne znam da primim kompliment...bas sam glupa...jednostavno okrenem sve na salu na racun tog komplimenta....ako kazem samo "hvala" nekako mislim da nije dovoljno...a mislim da je iskrenije kad zena primi kompliment od zene...ustvari kad cuje da joj je neko dao kompliment.Ipak postoje i one "slatke" sto ce svakome dati kompliment,ali zato ce te ocrniti cim okrenes ledja...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 11:40, Naslov:
Volim, naravno da volim komplimente... Dizu samopouzdanje, ulepsaju dan... Ne slazem se da su zenski komplimennti iskreniji... Ali, volim da ih cujem od pripadnika oba pola. I ma koliko mi zene volele kad pohvale nasu pamet, nema te koja ne voli da cuje i da je lepa, doterana, negovana.
Inace, vremenom sam naucila da primam komplimente. I vise ne okrecem na salu, ne posramim se, ne govorim "pa, nije bas tako" i slicno. Osmehnem se , kazem hvala i to je, verujte mi, sasvim dovoljno. Cak i ako nisam sigurna da je taj ko me hvali u pravu, naucila sam da ljude ne treba ubedjivati u suprotno ako oni vec nesto lepo misle o vama.
Zena mora da zna kako da primi kompliment.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:50, Naslov:
Slažem se, jer ako mi ne mislimo da smo lijepe šaljemo takav signal i drugima i onda je i drugima teško povjerovati da smo lijepe. Samopouzdanje igra veliku ulogu. Treba znati primiti kompliment. Kad mislimo da smo lijepe ne mora značiti da smo drugima lijepe a kad sebi nismo možda drugima baš jesmo. Tako npr. meni nije jasno kako sam ja svom dragom lijepa kad operem kosu tek, malo crvena u licu nikakva, još kad osušim kosu, rumenih obraza k'o seljančica a kosa naelektrisana kao kod lavice, ali eto on voli moje loknice i taj natural look Vrlo srecna Tad mi da kopliment zbog kojeg sam anravno happy ali nekako teško povjerujem. Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:01, Naslov:
Ja bih u ovom sluchaju potpisala Sanjukis...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:32, Naslov:
Naravno da mi prijaju komplimenti..( kao i svim zenama ) i volim da ih dobijam od osoba...koje to iskreno misle..a ne samo tako da bi mi nesto lepo rekli...Wink
Volela bih da ti komplimenti koje mi drugi daju budu iskreni...i da uvek kazu sta misle..a ne samo da me hvale ( a u stvari misle nesto drugo )....ne volim takve komplimente i mogu odma da ih prepoznam kad mi ih neko uputi....
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:35, Naslov:
komplimenti su dobri, ali ja ne mogu od svakog da ih primam, jer ne volim one lazne, slihterske....tako da te lazne prekidam napola i pocnem da pricam nesto drugo, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 140
Koliko clanova ima idealna porodica?