Herbalife ????

  • 1
Sombor
Broj postova: 1
Reg. datum: 02.07.2010
Datum unosa: Petak 02.07.2010, 12:36, Naslov: Herbalife ????
Pozdrav, ja sam nov korisnik ovde i da pocnem sa jednim zanimljivim pitanjem. Malo sam punackija i do sada sam isprobavala sve moguce nacine da smrsam ali na kraju rezultati su nikakvi. Volim da jedem Vrlo srecna . Moje pitanje bi bilo da li neko ima iskustva sa Herbalife preparatima. Slucajno sam cula za njih i videla da su dosta popularni u svetu. Bila sam i na njihovom sajtu http://www.herbalife.com/global. Decko koji mi je to prestavio je njihov nezvanicni distributer posto nemaju zvanicno predstavnistvo kod nas. Bila sam i na njegovom sajtu pa mozete pogledati o cemu se radi http://www.zdravije-ziveti.com. Nadam se da nisam previse izreklamirala posto mi nije to namera, nego me zanima iskustvo sa tim preparatima.

Hvala!

Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 02.07.2010, 12:41, Naslov:
Eh,ja ti ne mogu pomoci u vezi sa tim,jer nikada nisam pila chajeve za mrshavljenje.. Da budem iskrena,smatram da su ti chajevi dobri samo kao neka vrsta dopune mrshvaljenju..Mislim da nema nishta od rezultata dok se ne regulishe ishrane i ne uvedu vezbe Wink Da li si ishla kod nutricioniste na test intolerancije? On ovde koshta oko 3000 dinara.. I dobijash listu namirnica koje ne smesh da koristish u ishrani,koje te goje... A sve ostalo jedesh normalno... Mrshavish mesechno od 5 do 10 kg..Ovo ti pricham iz iskustva ljudi koje poznajem i koji su prezadovoljni.
Srecno i dobrododoshla na sajt Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 02.07.2010, 15:22, Naslov:
Herbalife za mrsavljenje nisu cajevi neko kao neki sejk. Ukusan je stvarno, ali to nema nikakvog efekta. Pila sam to, jer sam dobila od drugarice koja je radila te proizvode. Inace znam nekoliko ljudi koji se bave prodajom ovih preparata i zaradjuju boli glava od toga. Svi preparati i sve tablete su prilicno skupe. To nije samo za mrsavljenje, to su suplementi za bolje funkcionisanje organizma (za srce, pritisak..) Licno, ne bih ti preporucila.
Jeka ti je spomenula test intolerancije. Iz licnog iskustva bih ti to preporucila. Ja sam na taj nacin izgubila 16 kg. Meni prija takav nacin ishrane i evo godinu i po dana se tako hranim, planiram i na dalje.
To da si probala na sve nacine da smrsas i da nema uspeha... E, pa vidi ovako... Probala si na mnogo nacina, ali pogresnih. Ono sto jedino zaista pomaze je pravilna ishrana, vezbanje i karakter.
Ako ti treba neki savet slobodno posalji pm.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 02.07.2010, 20:34, Naslov:
marina 79, pronadji knjigu Znam kako da smrsate, od Pola Makene, ...ne moras nicega da se odrices, nista ne moras da pijes, a stvar je u tome da sama ubrzas svoj metabolizam...jako je prosto...ja sam smrsala oko 3 kg za nedelju dana, nista nisam pila(mislim na raznorazne preparate), jedes kad zelis i ono sto ti prija...a u knjizi je opisano kako da promenis nacin razmisljanja o hrani i kako da se organizam sam preusmeri da trosi hranu, a ne da je gomila...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 03.01.2011
Datum unosa: Utorak 04.01.2011, 00:38, Naslov:
Sto se tice Herbalife-a,ja sam imala jako dobro iskustvo...ali moras biti istrajna,jer svi kilogrami koji su visak nisu se skupili preko noci,to je surova realnost.Jesu jace cene,ali taj sejk npr ti zamenjuje ceo obrok,pa kada to rasporedis na mesec dana,shvatis da se isplati...Mada sto se kaze,ni jedan organizam nije isti,svaki drugacije reaguje na promenu.Meni je najbitnije da uz Herbalife nisam bila gladna,nisam se odrekla nicega,a rezultati su se videli...na tebi je da odlucis... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 02.01.2016
Datum unosa: Nedelja 03.01.2016, 21:58, Naslov:
Mislim da je u pitanju proteinski šejk a proteini ne goje.Baš razmišljam da probam ali mi je skupo.Kad bi bar imali neko manje pakovanje ili slično.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 10.03.2016
Datum unosa: Petak 11.03.2016, 10:25, Naslov:
Nije toliko bitan način skidanja kilograma nego način njihovog vraćanja ( ili ne ) Wink
Najbolje probati hraniti se redovno sa manjim količinama hrane i tako povećati ( ubrzati ) metabolizam.
Sve dijete bazirane na apsurdim režimima ( od kupusa do soka od grejpa ) još više usporavaju metabolizam
a tek koliko iscrpu organizam. Koleginici je gvožđe palo drastično, bleda kao krpa i leluja se kao ista na vetru

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.03.2016, 00:16, Naslov:
Ne bih se složila sa time da nije bitan način skidanja masnih naslaga. Naime, skidanje kilograma i skidanje masnih naslaga su dva potpuno različita pojma.

Neko kome nije bitan način na koji će skinuti kg, može jednostavno gladovati (i samim tim ugroziti svoje zdravlje) i smršati. Vaga će pokazati manje kilograma, ali pitanje je šta je ta osoba izgubila, a sasvim sigurno na taj način gubi mišićnu masu, a ne masti. Neko će pojesti po parče pizze ili par kolača, biće u kalorijskom deficitu i mršaviće zbog deficita, ali opet na nezdrav način. Dok druga osoba koja se pravilno hrani, a uz to i vežba, izgledaće totalno drugačije i sasvim sigurno, biti zdravija.
Postoje i "režimi" ishrane koji pomažu zdravlju i ubrzavaju metabolizam, a jedan od njih je lchf (low carb high fat). Na ovom klipu je sve to lepo objašnjeno, zašto i kako, svako može izdvojiti pola sata da odsluša Osmeh https://www.youtube.com/watch?v=YPsYCJa8yic
Imam iskustvo od godinu i po dana sa ovom ishranom, a moje iskustvo mozete pročitati na mom blogu https://slatkastranalchfishrane.wordpress.com/o-meni/ Tu je detaljno opisano. A svoje fotografije sam već postavljala ovde, ali evo, opet ću ih postaviti, jer ako budem makar jednu osobu motivisala na zdravu ishranu i vežbanje, za mene je to uspeh Osmeh
Na moru 2004. godine

Nakon 10 meseci lchf ishrane


A što se tiče herbalife-a, moje mišljenje je da je to samo dobar marketing i ništa više...
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 18.10.2016
Datum unosa: Utorak 18.10.2016, 23:19, Naslov:
Ja lično koristim Herbalife šejk mesec dana, a sada sam uvela i čaj. Mogu reći da sam prezadovoljna. Korigovala sam svoju ishranu. Mnogo je negativnih komenara, ali mi nije jasno zašto ljudi imaju potrebu da negativno komentarišu nešto što nisu probali. Prvo probaš, pa onda komentarišeš.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Sreda 19.10.2016, 13:41, Naslov:
Musicalgirl, ako si na mene mislila, mogu ti reći da sam probala herbalife dok je moja sestra prodavala njihove proizvode, pre nekih 5 godina. I ona sama, koja je radila za njih, tvrdi da je to samo dobar marketing, tako da nas dve govorimo iz ličnog iskustva Osmeh
Ključna rečenica u tvom postu je ova
Citat:
Korigovala sam svoju ishranu.

Sa korigovanom ishranom ćeš svakako smršati i bez upotrebe bilo kakvih šejkova, čajeva ili tableta. Vrlo je jednostavno, čim spustiš kcal i u deficitu si, kilogrami će ići na dole. Bez kalorijskog deficita nema šanse da izgubiš masti, pa makar pila i po 3 šejka na dan. Čak i oni koji nisu probali herbalife, a učili su o zdravoj i pravilnoj ishrani, mogu konstatovati ovo što sam napisala, jer nema tu nikakve tajne kao što mnogi misle Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 18.10.2016
Datum unosa: Sreda 19.10.2016, 15:01, Naslov:
amandica, nisam na tebe mislila, nego uopšteno. Ok, vi ste probale i poštujem komentar Osmeh
Meni lično odgovara za sada, ne znam da li ću zauvek piti ili neću. Možda je to bilo potrebno da me natera da steknem navike u ishrani, pa kad ih učvrstim da prestanem da pijem, ali da nastavim zdravo da se hranim Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 317
Koliko clanova ima idealna porodica?