Neredovan ciklus

Prokuplje
Broj postova: 1
Reg. datum: 24.04.2014
Datum unosa: Cetvrtak 24.04.2014, 10:00, Naslov: Neredovan ciklus
Imam problema sa neredovnim ciklusom,od prve menstruacije,imam 24 godina...pila sam Logest,pa napravila pauzu,jer sam planirala da zatrudnim,medjutim posle godinu dana pokusavanja,nista...nemam menstruaciju bez pilula,doktor mi ih je prepisao zbog regulisanja ciklusa. Zadnju sam imala sredinom januara,i posle tri meseca bez menstruacije,pet dana sam pila Orgametril,i sada cekam da dobijem...planiram da pocnem od prvog dana ciklusa sa Microgynonom,pa me interesuje iskustva. Kako se podnose,i da li su preporucljive za mene? Hvala unapred na odgovorima Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 30.03.2019, 16:04, Naslov:
Sto se neredovnih ciklusa tice probaj da uzmes zlatnu maku. Ne znam da li si je probala vec ali moja topla preporuka za to. U srcu prirode imas preparat koji se zove MAKAMU, on ti je kombinacija prave zlatne make i camu camu biljke ciji plod sadrzi visoku koncetraciju vitamina C.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 30.03.2019, 16:16, Naslov:
MAKAMU pijem tek 6 meseci ali je vec pokazala neverovatne rezultate sto je razlog da svoje iskustvo podelim i ovde a ujedno PREPORUCIM svima. Osetila sam rezultate, vec kod prvog ciklusa ! Prosao je bez uobicajenih tegoba, koje su u mom slucaju uvek iste. A imala sam ogromne probleme!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Subota 30.03.2019, 16:19, Naslov:
Moj savet svim zenama koje imaju bilo kakve probleme tipa menstrualnih tegoba, teskog PMS-a da odu na sajt srce prirode i sami se informisu o preparatu koliko zaista ima zadovoljnih korisnika i ljudi kojima je i te kako ovaj preparat poboljsao zivot.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 08.04.2019, 21:57, Naslov:
Cao moram i ja da iznesem svoje misljenje Osmeh Poslusala sam svoju sestru, a ne forum, sto se make tice, tacnije makamu preparata i od tada mogu da kazem da sam i vise nego zadovoljna, resila sam mnoge stvari u svom zdravlju a uzela sam radi jedne.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 08.04.2019, 21:59, Naslov:
Sad vidim i po raznim forumima se prica na tu temu, i ljudi su sve vise upuceni u dejstvo makame, zaista ne bez razloga. Jer ko god se malo vise informise o tom preparatu mnoge stvari ce mu biti jasnije, zasto i kako deluje. A deluje verujte.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 08.04.2019, 22:03, Naslov:
Ja sam konkretno uzela zbog problema neredovnog ciklusa, i svih problema oko menstruacije i pre nje. Ali od kada sam pocela da pijem, ublazila mi se i migrena, a primetila sam da mi je i kosa bolja, pre toga je mnogo opadala. Sasvim dovoljno da se pohvalim jer imam i cime Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:21, Naslov:
Moja sestra je imala problem za neredovnim ciklusima, tipa umela je da dobije dva puta mesecno, a onda da ne dobije po dva meseca. Hormoni su joj ludilo pravili. Sve usled stresa joj se desilo. Ja znam kroz kakav je pakao prolazila. Nema sta nije pokusavala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:24, Naslov:
Kada je otisla kod doktorke sama ona je posavetovala da pocne da pije makamu. Bila je malo skepticna ali je ipak poslusala ali nekako je verovala da je to samo jedan u nizu pokusaja ali bezuspesnih. Bas je bila nepoverljiva. Iako sam je ja sama uveravala da je preparat odlican i da nema kontraidikacija. Dok joj doktorka to sama nije rekla nije zelela da proba.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:27, Naslov:
Pocela je da pije makamu iz srca prirode i posle par meseci sve regulisala. Nije ni sama mogla da veruje da je uspela. Sada su joj menstruacije tacne kao sat. Posle toliko godina patnje zahvaljujuci tom preparatu je regulisala svoj menstrualni ciklus.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:32, Naslov:
e sad sta je vazno da napomenem, makamu je kombinacija zlatne make(sve tri vrste peruanske make u odnosu kako raste u prirodi: zuta 60%, crvena 30% i crna 10%) i camu camu biljke koja sadrzi visoku koncetraciju c vitamina. Zlatna maka je poznata po svojim efektima na regulisanje kompletnog rada endokrinog sistema a Camu Camu odrzava na visokom nivou sve vitalne funkcije u telu zahvaljujuci velikoj koncentraciji C vitamina.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:37, Naslov:
Kombinacija ove dve biljke o kojima sam pisala sinergicno deluju i jedna drugoj pojacavaju dejstvo, tako da su najbolji izbor za svaku zenuverujte mi. Ako i sami malo bolje istrazite i izzguglate videcete i sami i shvatiti o cemu pricam. Makamu je brend sunca prirode i jedino kod njih mozete naci ovako nesto.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 29.04.2019, 19:40, Naslov:
Tako da koja god zena ima izmedju ostalog i problem sa neredovnim ciklusom neka slobodno krene sa uzimanjem makame, zagarantovano sredjuje ciklus a uz to verujte mi oseticete i masu pozitivnih promena. A nema kontraidikacija, dakle samim tim ne mozete nista da izgubite niti naskodite sebi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Petak 10.05.2019, 00:21, Naslov:
Oriental Oriental Oriental Oriental Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.04.2019
Datum unosa: Utorak 14.05.2019, 20:28, Naslov:
Dobro vece, vidim imate temu sa kojom ja mucim muku godinama unazad i nikako da pronadjem resenje. Imam problem sa neredovnim i vrlo obilnim menstruacijama. Desi mi se da nemam po dva meseca, onda dobijem i par dana imam toliko da mi se cini da nadoknadim sve sto imala nisam. Ne mogu da funkcionisem tada. Ne mogu na posao otici onda vam je sve jasno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.04.2019
Datum unosa: Utorak 14.05.2019, 20:31, Naslov:
E sad ne znam koliko mogu na ovaj nacin da vam bas pojasnim sve to niti koliko sam bila jasna u prethodnom postu, ali uglavnom pokusavala sam razne preparate, ali bezuspesno. Ne bih da mi neko uvaljuje ovde svasta po svaku cenu jer ovo je ozbiljna situacija. Jer ako neko ne ode na posao zbog toga onda je jasno koliko je kritican kod mene taj period.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.04.2019
Datum unosa: Utorak 14.05.2019, 20:32, Naslov:
Pisacu i na ostalim temama koje imaju veze sa ovim mojim problemom ali sam prvo htela da probam ovde jer mislim da to sto je neredovna dovodi i do toga sto je toliko obilna. Pa sam sebe prvo pronasla u ovoj temi. Da li neko ima slicno iskustvo i da li je neko pronasao resenje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Petak 07.06.2019, 13:54, Naslov:
Imas na mnogim temama, dosta diskusije oko toga, iscitaj i vidi sama, niko ne moze da ti uvali nista ukoliko ti smatras da to nije ok za tebe. Makamu je biljni preparat bez ikakvih kontraidikacija. Nisam jos nasla nikog kome je odmogao. Samo ljude kojima je i te kako resio mnoge probleme koji drugi preparati nisu uspeli.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 22.05.2019
Datum unosa: Sreda 12.06.2019, 00:19, Naslov:
Jel Makamu macina trava ? U svakom slucaju pomaže bez nuspojava...veštacki hormoni često imaju vece stete nego koristi..da ne pricamo o ginekolozima koji mladim devojkama prepisuju izuzetno jake hormonske pilule za menopauzu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 13.06.2019, 23:11, Naslov:
Ja sam imala katastrofu sto se tice hormonskih pilula. Kod mene su bar totalni kolaps izazvale. Zato se malo i zgrazavam na sve to. Ipak uvek biram biljnu varijantu i zaista ne razumem devojke koje skoce prvo na hemiju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 169
Koliko clanova ima idealna porodica?