Trebaju mi iskreni savjeti.Prinudna razdvojesnost.

  • 1
Broj postova: 2
Reg. datum: 15.12.2014
Datum unosa: Ponedeljak 15.12.2014, 23:26, Naslov: Trebaju mi iskreni savjeti.Prinudna razdvojesnost.
Eh ne znam kako ni zapoceti.Mnogima ce biti mrsko citati ali eto,valjda ce se neko naci.Sa momkom sam 1g i 2mj i jako je ozbiljna veza,planiramo se i uzet.E problem jesto on mora biti odsutan oko god i po.Da budem iskrena ide da odsluzi kazu Tuzna . Ja bi htjela samo vase misljenje kako da s ezaokupim i kako da to izdrzim i da li ima mozda neko ko je nesto slicno prosao. Cisto neki iskren savjet jer mi je jako tesko i imam osjecaj da to nika nece proci.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 16.12.2014, 10:08, Naslov:
Ako imas posao najbolje je da se posvetis poslu, da nadjes nacin kako da zaradis novca kako bi pomogla oboma. Ako se bavis skolom/studiras, pokusaj da se maksimalno posvetis tome i da sto pre zavrsis svoje obaveze. Obidji rodbinu, vidi jel nekome treba pomoc, citaj, pricaj sa drugaricama, vidjaj se s njima sto cesce, razgovaraj s roditeljima ako mozes (roditelji znaju bit najjaca podrska u teskim vremenima)...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 15.12.2014
Datum unosa: Utorak 16.12.2014, 15:46, Naslov:
Da,bas maloprije razmisljam i govorim prijateljici kako bi bilo dobro da bar radim pa bi brze proletjelo vrijeme.Hvala ti puno na savjetima vec sam jednu prijateljicu pripremila da cu biti sa njom non stop Osmeh .Najbolnije je sto ide 31. sad,nova godina,ali kao sto kazes samo se zaokupit necim...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 19.12.2014, 15:06, Naslov:
pa uzmi pa pravi nešto, neke sitnice..možeš da radiš dekupaž, možeš da slikaš, možeš da šiješ, da čitaš, da se baviš nekim sportom...da praviš bižuteriju...ima poslova koliko god ti srce želi, samo ti trebaju vredne ruke Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 145
Koliko clanova ima idealna porodica?