Posao od kuce - resavanje mini zadataka

  • 1
Nis
Broj postova: 1
Reg. datum: 27.06.2015
Datum unosa: Subota 27.06.2015, 12:17, Naslov: Posao od kuce - resavanje mini zadataka
Pozdrav devojke,
Pre nekoliko meseci sam pocela sa jednim online poslom. U pocetku je bilo dosta tesko i malo je hvalilo da odustanem jer sam ulozila ogroman trud ali nisam bila zadovoljna zaradom.
Nakon prvog meseca u kome nisam bila zadovoljna svojom zaradom krenuo je napredak i sada mogu da vam se pohvalim da sam za narednih 45 dana zaradila 330$. Novac sam podigla i sve je regularno sto se isplate tice. Od moje prve isplate je proslo dve nedelje i za sada imam zaradjenih 110$ i iz ovoga mogu da zakljucim da je moja mesecna zarada 200$ i sa tom sumom sam vec zadovoljna kada je u pitanju ovaj nacin zarade.
Radim zajedno sa svojim deckom pa kad ko ima vremena on radi.
Rec je o resavanju mini zadataka. Ovi zadaci su u obliku anketa i za svaki od njih dobijate odredjenu sumu novca.
Potrebno je poznavanje engleskog jezika ali nije neophodno jer google translate odlicno zavrsava posao.
Ukoliko je neko zaintesovin i ako ima neko pitanje pisite na PP.
Poz.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 07.07.2015, 22:09, Naslov:
ja sam takodje probala da radim takve on line poslove, ali je zarada bila ekstremno mala, samo par dolara mesecno, i to na vise razlicitih sajtova...tako da sam bas iznenadjena da bi moglo ovoliko da se zaradi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kotor
Broj postova: 2
Reg. datum: 19.06.2016
Datum unosa: Nedelja 19.06.2016, 21:02, Naslov:
Ako je posao provjeren, safe & secure, potrebno je tada da se obucite za taj posao i naravno da mu se posvetite. Ja radim jedan provjereni posao preko interneta vec 9 mjeseci. Obuka je obezbijedjena, registracija je besplatna. Zarada je redovna, svakog mjeseca su tacni. Nema limita u zaradi i zarada je individualna - koliko radis, posvetis se i napredujes, toliko i zaradis. Posao se radi kada zelis i koliko mozes, ne visi ti gazda nad glavom, sjedis kuci, za svojim racunarom, pijes kaficu i radis.
Ukoliko zelite da saznate nesto vise o ovom poslu kontaktirajte me mailom ili se prijavite na:
http://posao-i-zadovoljstvo.blogspot.com/?m=1

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 152
Koliko clanova ima idealna porodica?