Masaza za TRUDNICE

  • 1
Novi Sad
Broj postova: 8
Reg. datum: 11.10.2015
Datum unosa: Sreda 04.11.2015, 09:52, Naslov: Masaza za TRUDNICE
Sinoc sam bila na jednoj predivnoj masazi za trudnice koja je nadmasila sva moja ocekivanja. Iskreno, bila sam dosta skepticna kada sam cula da postoji masaza za trudnice i pomalo uplasena jer sam se bojala da ne dodje do nezeljenih reakcija. Medjutim, masaza je bila fantasticna i preporucujem je svim trudnicama, pogotovu ako su noge pocele da vam oticu ili imate bolove u lumbalnom delu kicme. Masaza je potpuno bezbolna i toliko opustajuca da sam cak dva puta zaspala. Inace sam usla u 9 meseci i zao mi je sto to ranije nisam otkrila. Za buduce mame mali savet da povedete racuna ko vam radi ovu masazu jer ovu masazu smeju izvoditi iskljucivo FIZIOTERAPEUTI i to sa LICENCOM (Komore zdravsvenih radnika Srbije) a vidim po oglasima da ovde u Novom Sadu to su poceli da rade i nastavnici fizickog, i razno razni kurs maseri. Ja sam licno radila u jednom studiju za masazu " Masaze DUNAVSKI "- Novi Sad i toplo ga preporucujem svim mojim Novosadjankama . Imaju i svoj sajt i stranicu i grupu na Fejsbuku, ali ne znam da li bih smela da to ovde pisem da ne bude da im reklamiram sajt, pa ih nadjite same na Google. Mislim da tu ima nekih ogranicenja po pitanju meseci u trudnoci, visokog pritiska , ali o tome je najbolje da popricate sa njim da ne bih slucajno izrekla neku dezinformaciju Sramni . Zanimaju me Vasa iskustva. Pozdrav za sve buduce / sadasnje Mamice Bebica Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 100
Koliko clanova ima idealna porodica?