Pulanna kozmetika

  • 1
Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 12.02.2016
Datum unosa: Petak 12.02.2016, 22:32, Naslov: Pulanna kozmetika
Prosli mesec sam u apoteci na jednoj promociji uzela Pulanna kremu na bazi srebra namenjenu bas za mesovitu kozu i mladji tip, i vec sam zadovoljna rezultatima! Osmeh Pa zanima me kakva su vasa iskustva i da li ste koristili ove kreme?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 04.03.2016
Datum unosa: Petak 04.03.2016, 23:10, Naslov:
Ja koristim srebrnu kolekciju vec godinu dana. Najpre sam uzela samo dnevnu kremu, na jednoj promociji gde su mi uradili pregled koze, ali vrlo brzo sam bila ocarana pa sam uzela i nocnu kremu, kao i tonik i mleko za ciscenje lica, sada je efekat potpun Osmeh Moj ti je savet da uzmes i ti, jer bices veoma zadovoljna postignutim efektima!! Ja sam veoma srecna sto sam nakon toliko vremena pronasla ono sto zaista cini mojoj kozi toliko dobro Osmeh Osmeh
Da li si i ti kupila kremu na promociji, i jel si uradila pregled? Ako se odlucis za dodatne proizvode javi mi da sam bila u pravu Osmeh))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 12.02.2016
Datum unosa: Subota 05.03.2016, 09:03, Naslov:
Hvala ti na savetu, uzecu dodatne proizvode, taman sad za 8. mart Osmeh Osmeh
Da, ja sam kremu uzela na promociji, nisam ranije znala za ove proizvode, zato sam i pitala za utiske... Pa posto sam bas zadovoljna, taman sam mislila da podelim to i sa drugim devojkama, jer mozda ne znaju za Pulannu a kad bi je otkrile bile bi odusevljene Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 05.03.2016
Datum unosa: Subota 05.03.2016, 09:26, Naslov:
Zdravo devojke, koristila sam Pulannu ranije, Biogold Pearl cream, i neko vreme nije bilo krema, sada sam zaista presrecna sto su se u poslednje vreme opet pojavile Osmeh
Posto ste ovde pisale o kolekciji za mladji tip koze, ja bih napisala moja pozitivna iskustva o kolekciji za zreliji tip koze. Buduci da sam imala jako veliki problem sa reakcijama na mnoge preparate, prirodna formulacija Pulanna krema je bas ono sto meni odgovara, pa savetujem svima sa osetljivom kozom. Pozdrav Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 04.03.2016
Datum unosa: Cetvrtak 21.04.2016, 18:02, Naslov:
Devojke, drago mi je da ste otvorile temu Pulanna kozmetike Osmeh Neckala sam se da li da uzmem njihovu zlatnu Gold cream-namenjenu za masniji tip koze, posto imam izrazenu T zonu i hvala Bogu pa sam se odlucila da je kupim! Malo je reci da je krema efikasna. Nisam ocekivala ovako brze rezultate, proslo je manje od 2 meseca. Ne sija mi se celo, hidrirana je koza sto sam proverila na dermatoloskom pregledu a krema mi je ekonomski pristupacna sto je svima nama vazno. Cisto da vas upoznam sa akcijom koju imaju trenutno- uz kupljen proizvod dobija se sampon sa Zen senom na poklon. Ja sam uzela pre par dana opet Gold kremu i dobila ovaj gratis. Iskrena i topla preporuka, velika je stvar kada covek pronadje preparat za njegov tip koze. I farmaceuti hvale Pulannu, to je dosta uticalo na moju odluku da je kupim. Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 12.02.2016
Datum unosa: Utorak 06.09.2016, 18:27, Naslov:
Hej devojke, da li neka od vas je koristila Pulanna sampon, kakva su iskustva? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 05.03.2016
Datum unosa: Sreda 07.09.2016, 13:57, Naslov:
Ja sam sampon dobila kao poklon uz kupljenu kremu, i bas hidrira kosu, cini da se ne masti vise, bices zadovoljna. Jel ima sad u prodaji, da li si negde videla Milice?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kragujevac
Broj postova: 2
Reg. datum: 07.09.2016
Datum unosa: Sreda 07.09.2016, 14:20, Naslov:
Imam 38 godina, i zelela sam da probam nesto novo, na savet farmaceutkinje sam uzela Pulanna kremu. Zadovoljna sam veoma Osmeh Uzela sam za zreliji tip koze, jer mislim da sam u godinama kada je to vec potrebno. A zanima me da li neka od vas koristi biogold essence antirid?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kragujevac
Broj postova: 2
Reg. datum: 07.09.2016
Datum unosa: Sreda 07.09.2016, 14:26, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 12.02.2016
Datum unosa: Sreda 07.09.2016, 15:01, Naslov: Sampon
Lenka, da. Sada u svakoj apoteci koja ima proizvode mozes da kupis i sampon, postoji u prodaji.
Znas li mozda da li deluje na problem sa peruti? Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 05.03.2016
Datum unosa: Sreda 07.09.2016, 15:43, Naslov:
Milice, probaj za problem peruti, ja licno nisam imala ranije pa ne znam da li ce ti uticati, ali savetujem da probas jer pise da deluje. Javi nam iskustvo i srecno Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 05.03.2016
Datum unosa: Sreda 07.09.2016, 15:46, Naslov:
Ranije sam pisala da koristim biogold pearl cream, ali posto sam bila zadovoljna odlucila sam da koristim i dodatke u kolekciji pa sam uzela i antirid. Zaista zateze i pomaze kod tog osetljivog predela oko ociju, tako da savetujem ti da uzmes. Ukoliko ti odgovara krema, dodatak moze samo da dovede do jos boljih efekata Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 253
Koliko clanova ima idealna porodica?