Da li sam opterecena sa njim i njegovom bivsom

  • 1
banja luka
Broj postova: 1
Reg. datum: 08.04.2016
Datum unosa: Petak 08.04.2016, 15:22, Naslov: Da li sam opterecena sa njim i njegovom bivsom
Cao djevojke htjela bih da cujem savjet sa druge tacke gledista jer sam skroz zbunjena. Bila sam u ozbiljnoj vez, sve je super samo sto sam ja imala taj problem sa njegovom bivsom (sama sa sobom). Oni su bili u vezi kratko tri cetiri mjeseca raskinuli su par mjeseci nego sto je upoznao mene. E sad dosli smo nekako na.temu bivsih i on je ispricao sve o njoj, par puta sam ga pitala i sve je ispricao normalno ali ja sam osjetila kao da on nije raskrstio sa njom.ili sam sa sobom jer ju je varao par puta (kaze da je to jedina djevojka koju je varao) jer je vjerovao drugim ljudima ne njoj. Ja sam nju sve vise potencirala jer sam.uvjek imala neke trzavice, on je govorio da nisam normalna, da nece vise da prica da pretjerujem, da je nebitna osoba, da voli mene, da se nje nikad ne sjeti i da je niko u njegovom okruzenju ne spominje, da je nije vidio tri godine....i sve nam super bude i nakon nekog vremena ja je opet spominjem i nmg biti mirna. Prije mjesec sam je opet spemnula pa prije dve sedmice i opet sinoc (kada sam citala forum), procitala sam kad govori negativno o bivsoj da nije sve raskrstio a on je govorio da je losa osoba, da joj nije vjerovao, da dvoje isti ljudi nmg biti zajedno jer su i oni bili isti... sinoc je rekao da sam prsla sve granice da ne moze vjerovati da jos uvjek se svadjamo oko nje, da sam luda..rekao jeda uzmem tri cetiri dana i da se javim kad budem sigurna u sebe i da to vise necu spominjati jer je bolesno..

Jos nesto me zbunjuje skoro kad smo pricali rekao je da nije lijepo sto je varao i da je greska to raditi ali da je takva veza to je bilobupoznavanje nije joj vjerovao ni ona njemu, a sinoc mibje rekao da nije pogrijesio i opet bi je varao jer je bezobrazna.

Voljela bi da cujem drugo misljenje, da li sam nenormalna i opterecena ili sam upravu, izvinjavam se zbog dugog teksta i zbog greskica prisem preko mobilnog, hvala unaprijed Osmeh
____________________
DR

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 24.04.2016, 20:57, Naslov:
draga Daco 1111, da, ja mislim da jesi opterećena i da zbog toga možeš samo ti da patiš i da opet ne promeniš ništa. Bilo je šta je bilo, ostalo je u prošlosti... A što je još gore, ti ga stalno podsećaš na nju i još mu i prebacuješ. Da sam ja na njegovom mestu, ja bih pobegla glavom bez obzira. Rekla si da ti se on sam poverio, što znači da je imao poverenja u tebe. On to nije morao uopšte da ti prepričava. niko od nas nije nikome dužan da polaže račune, pogotovo, ako nije u braku i nema porodicu sa nekim. Razumem da te muči ta situacija, ali ako stalno pričaš o njoj, ti joj sama daješ na značaju. Ja bih ti savetovala da je NIKADA više ne spominješ, jer vas dve i nemate ništa zajedničko. Dok god budeš vodila računa o nekome drugom, a ne o sebi i onome što ti želiš da ti se dešava, bićeš na gubitku. uvek. Razmišljanje o prošlosti ti je naročito gubljenje vremena. Znaš kako ja radim u mom životu?! Kada se, iz nekih razloga, desi da me neko razočara ili da nemam više lepo mišljenje o njemu, ja ga precrtam zauvek. Možda i pomislim ponekad na to, ali jaaaaaako kratko, kažem sebi da mi je to bila dobra lekcija i nastavim napred. Ne znam koliko imaš godina i koliko životnog iskustva, ali ako se budeš bavila sobom i na sebi, uživaćeš tako puno, da ćeš se samo čuditi kako je život lep Osmeh Budi sebi UVEK prva i voli SEBE najviše na svetu i UGADJAJ SEBI koliko god možeš Osmeh Onda te neće mučiti niko sa strane, nećeš imati ni vremena da se time baviš Osmeh p.s. nadam se da si rešila situaciju u svoju korist

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 158
Koliko clanova ima idealna porodica?