ZDRAVA HRANA

Broj postova: 17
Reg. datum: 14.08.2014
Datum unosa: Cetvrtak 14.08.2014, 11:51, Naslov:
Cao svma,

htela sam da pitam da i neka od vas koja ima baste, zna gde mogu da nabavim spargle i kako se one gaje? Volela bih da imam neko povrce na terasi poput spargli i ceri paradajza, jer nemam mogucnosi da imam bastu.

Hvala unapred Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 14.08.2014, 22:44, Naslov:
pa ima u poljoprivrdenim apotekama seme, bar je kod nas bilo na prolece, ali ne znam da li ima jos da se kupi, ili su prodali.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Utorak 16.12.2014, 23:35, Naslov:
Zdrava hrana je veoma bitna za zdrav zivot.
Koristim uglavnom organsku hranu osim kad kupim nesto u supermarketima. Pijem litar i po vode dnevno.
Namirnice uzimam u prodavnicama organske hrane, kupujem krompir sa planine koji je bez gmo a nesto imam iz baste.
Uskoro krecem sa vocnjakom semena vockica vec imam, sigurno organsko, jedno od vockica iz mog dvorista, druga imaju neke osobe iz moje familije. Ta drveca su uglavnom stara vise od 10, 15 a neka i 20 godina.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 19.12.2014, 14:44, Naslov:
The happiest girl, baš lepo što imaš izvore zdrave hrane Osmeh I ja sama proizvodim uglavnom povrce za salate i neko voce u svojoj bašti Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Užice
Broj postova: 7
Reg. datum: 10.01.2015
Datum unosa: Subota 10.01.2015, 18:30, Naslov:
Po stoti put sam počela da se hranim zdravo..Ustvari i hranim se ,samo mi naidje kratak period da jedem i prženi krompir,slatkiš,parče slaninice.Slatkiši su mi slabost i borim se lavovski da ne preteram.Interesuje me da li zdrava ishrana podrazumeva i povremene ,elem,kratke periode odstupanja ili je to samo zdrava hrana i ništa više?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2015, 22:58, Naslov:
pa, sama sebe ne mozes da varas Vrlo srecna i nista ne znači ako ti neko sa strane kaze - ma, mozes ponekad da brljaš, nema veze i nije strasno. sama moras da odlučiš jel hoćeš da se hraniš zdravo ili ne, pošto ono što pojedeš isključivo utiče samo na tvoje zdravlje. ja jako volim da jedem ljute pice i to bas ljuuuuute, pa sebi ponekad dozvolim, za svoju dušu, da to jedem. ali šećer sam izbacila još pre više od godinu i po dana, u svim oblicima (znači nikakav šećer - ni beli, ni žuti, ni stevia, ništa), a moram da priznam da se jako dobro osećam i da nikada više neću jesti šećer u bilo kakvom obliku. tu dilemu sam rešila i ne nedostaje mi uopšte. sve je to stvar samodiscipline i čvrste volje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.01.2015, 17:28, Naslov:
Zverko, mogu ti reći iz ličnog iskustva da meni ta povremena brljanja nišu donela ništa loše, uglavnom se hranim 90% "zdravo" s tim da sam ovo zdravo stavila pod navodnicima, jer svako ima svoju definiciju zdravog, nekome su paštete i viršle zdrave, tako da... A ponekad pojedem i običan kolač sa šećerom (iako je šećer veliko zlo Vrlo srecna ) ili pizzu, šta god mi se jede.. Mislim da ne mogu tih 10% bitno da utiču ni na zdravlje, a ni na fizički izgled. Pritom i redovno treniram, iako i dok nisam trenirala, ova povremena brljanja me nisu "unazadila" Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 256
Koliko clanova ima idealna porodica?