Mrsave zene

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 12:23, Naslov:
ja isto volim da vidim mrsavu zenu,nemislim mrsavu ko manekena,al lepo gradjenu,a volela bih kad bih mogla skinuti jedno 4-5 kg, Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 12:27, Naslov:
meni je najveci problem sto ja imam celulita i to bas suvise na butinama,ostalo mi je sve OK
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 13:21, Naslov:
Ne volim preterano mrsavo da vidim takve zene smatram bolesnim......mislim zene koje nemaju ni dupeta ni grudi nisu za mene zene Mislim mogu biti mrsave i lepo gradjene ......a i klia- dve viska su za mene normalne za svaku zenu......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 19:46, Naslov:
Mislim da ne treba reći za bilo koji ženu koja nema idealnu kilažu da je bolesna, odnosno da je to kakva joj je kilaža bolesno. Svaka čast onim ženama koje imaju idealnu kilažu Ole ali ne treba epitete drugima.
Uostalom, svako na ovom svetu je individua za sebe, pa je tako i sa kilažom.
Svakako, Madame delim tvoje mišljenje da su kila-dve više baš super Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 29.08.2008
Datum unosa: Sreda 11.02.2009, 03:50, Naslov:
Ja sam komentarisala na temi ali nisam napisala za sebe - ja imam 55kg a visoka sam 170 - s tim da se doktori uvek oduševljavaju mojom krvnom slikom, kad god odem da kontrolišem krv a to redovno radim jer vodim računa o svom zdravlju.
Ne mogu reći da sam potpuno zadovoljna svojim izgledom, imam ja obline gde treba, možda bi samo tonus mišića trebala da popravim, i to samo na butinama, to je sve, i mnogi se slažu sa mnom koji me znaju...
Sa druge strane, bilo je i onih (tj. one) koje mi kažu da sam mršava, i to mi nisu rekle one koje su prosečne težine, nego naprotiv - punije devojke. I nisam stvarno u početku obraćala pažnju ali je to vremenom počelo da mi smete - aloooo prestanite da lečite na meni svoje komplekse!!! Tako da, jednom kad nisam baš bila raspoložena i kad sam pričala sa jednom drugaricom (koja ima oko 8 kg viška sigurno) i kad sam joj rekla da sam zbog učenja oslabila 3 kg - ona mi reče - jaooo pa gde ćeš više ti da smršaš! - da mi je to rekla kad ja nisam nervozna ne bih ni rekla sledeće: "što, pa ja mislim da sam ja taman kako treba!?" - i pogodite šta - posle toga nikad, nikad više nije komentarisala moj izgled.. Naravoučenije: kakve god da ste, nosite to što imate sa ponosom, šta je tu je, niko ne može biti savršen. Uvek će biti onih koji nemaju ono što vi imate ili imaju ono što vi nemate i koji će najčešće nesvesno to upotrebljavati da bi tešili sebe. Iz nekog samo njima poznatog razloga koji tinja iz njih samih, iznutra.
Isto tako imam i drugaricu koja je građena - bukvalno - kao Seka Aleksić - ali ona je toliko zadovoljna sobom da vas prosto oduševi i ne smeta vam ni jedan njen gram viška kad vidite kakvu energiju ona ima. Kad je neko zadovoljan sobom, to se oseti, i to je jako bitno. U jednom filmu o modi neko je rekao jednoj manekenki: izađi na pistu i ponašaj se kao da si najlepša tu - ako se ti tako budeš osećala i ostali će misliti tako! - naravno, ne slažem se u potpunosti, glupo je parati nosom oblake jer možeš ispasti smešna, nego prosto - osmeh na lice može da nadoknadi mnoge naše nedostatke! Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Sreda 11.02.2009, 10:38, Naslov:
Diki Ole
Preduhitrila si me, pa si rekla sve ono što ja nisam stigla Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Sreda 11.02.2009, 10:40, Naslov:
Ja sam mrsava i super sam zdrava,svake godine vadim krvi
i stvarno se odlicno osecam...
Iskreno nevolim visak kilograma,sva se jezim od toga!!!
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 11.02.2009, 12:12, Naslov:
Jedna voditeljka je rekla: Zena bez oblina,'ko selo bez ucitelja !!
Slazem se sa njom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 11.02.2009, 13:30, Naslov:
O manekenkama necu ni da pricam jer o njima sve medije bruje.........mogu samo da dodam da su mnoge radi svoje mrsavosti platile zivotom.......ono sto mi sami ne vidimo na sebi drugi ljudi ti skrecu paznju, a sve zavisi od tebe kako ces na to reagovati........samo jedno je tacno niko nije savrsen!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 29.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 12.02.2009, 04:54, Naslov:
Madame,
Pa dobro, to je tačno, ali ovde nije reč o manekenkama nego o ostalim mršavim ženama...Jer, svi se slažemo sa tim u vezi sa manekenkama, bilo da smo mršave ili ne. A ja opet kažem - ako je neko mršav ne znači da sebe maltretira dijetama - neko je prosto takav genetski i možda ni posle troje dece neće biti debeo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 12.02.2009, 10:36, Naslov:
U potpunosti se slazem s tobom Diki,manekenke su druga stvar...
A ja sam genetski mrsava i bas mi je super....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 21:44, Naslov:
Ja sam se godinama borila sa kilazom, bila sam premrsava na 165cm oko 47kg. Posle ove druge trudnoce krvnicki se borim, da ostanem na ovih 54kg. Ovako mi je super, samo ne mogu da udjem u mnoge moje omiljene farmerke. Boze kol'ko mi je lakse sto sam konacno srela nekog slicnog sebi(mislim na neke od vas drage moje).
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 22.01.2010, 11:17, Naslov:
Dajte svi po neko kilo meni...uopste se necu buniti.Ja sam zgolja...visoka sam 158 cm i imam 47 kg(sa patikama i odelom Osmeh )...nekad me to nervira jer imam zgoljave ruke i noge...ostalo je na svom mestu...cak imam viska (u predelu grudi...Vrlo srecna )...ako neka hoce da se trampi ja sam za....Vrlo srecna
Ja sam genetski zgoljava,takav mi je tata....samo se gojim tu po struku,a sto ne stane tu ode u grudi...Cak i sad kad sam trudna ni grama se nisam ugojila.Mislim,znam da je jos verovatno rano...ali cisto sumnjam da cu da budem loptica!!!!I jedem normalno...genetika!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 22.01.2010, 14:56, Naslov:
Mislim da je Hanin problem vezan za brz metabolizam i verovatno da ne unosi kvalitetnu hranu....Ja sam inache isto mrshavica,ali sam se u poslednje vreme popravila jer jedem jaku hranu i salbo se krecem.Lepshe izgledam nego ranije kada sam bila kao granchica,ali se osecam kao trut,brzo se umorim jer nemam kondicije,a i dobila sam celulit koji ranije nisam imala.Visoka sam 168,a teshka 54kg...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 14:47, Naslov:
Ja san visoka 1 74 a teska 64, i meni je taman ali mi smeta sto na stomaku imam malo viska i sa strane, voljela bih to odrezati jednostavno Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 16:59, Naslov:
Ne volim preterano mrsave zene... lepo mi je kad vidim devojku koja ima blage obline Osmeh inace sam visoka 173-174cm, a kg........ Mislim jos uvek ne smem da stanem na vagu Vrlo srecna variram izmedju 58-59-60kg Vrlo srecna
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 18:24, Naslov:
Sto ste vi sve neke manekenke...sve visoke po 1,70 pa navise.A ja ko Palcica....Place
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 23:41, Naslov:
Ja cesto variram sa tezinom,i mrzim to...a ta variranja proisticu iz takodje variranja u ishrani...postoje dani,meseci,kada jedem kao pticica,jer mi apetit spadne na 0,pa jedino u vocu uzivam...kao da zaboravim na sve ostalo...a nekad Mislim sam u stanju i prase da pojedem! Onda dodju takvi dani,meseci takodje kada samo mislim sta bih jela.
Visoka sam 171 (ih sto volim ovog keca Vrlo srecna ) i trenutno teska 52-53. Mada znam da budem i 47,i tad sam pravi kostur. Sa ovoliko kg-a koliko sada imam,osecam se malo tronjavo,i brzo se zamorim Vruce ,a sa 50-51 osecam se sasvim super,sve mogu... Oriental
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 14.03.2010, 10:00, Naslov:
I ja se najbolje osecam kad imam 52..A kad se setim kad sam spala na 44 Sokirana Pokretni lesh! Nadam se da nikada vishe to sebi necu dozvoliti!
Mishu,pa nisam ni ja visoka,oko 168...I ja sam mali Poljubac Veci sam od tebe za jedan prst Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 04.11.2014
Datum unosa: Cetvrtak 06.11.2014, 00:03, Naslov:
Nije poenta jesti sta nam padne pod ruku kada imamo takvu situaciju da nam je tesko da nabacimo koje kilo kroz misicnu masu. To je mnogo tezi proces od gubljenja masnih naslaga i kg jer dobiti i zadrzati misic je dobar posao Osmeh Poenta je jesi ono sto gradi misice - protein, jesti ga u pravoj kolicini, jesti cesto ali kvalitetno. Poenta je naterati celije da funkcionisu i uzimaju hranljive materije iz hrane koju jedemo. Tesko je ali nije neizvodljivo. Mogu pomoci uz program ishrane kroz koji sam pomogla svojim klijentima da nabace misice, nije za svakog, pogotovu ne za one koji bi to preko noci, ali jeste za one koji drze do sebe i imaju jak karakter. Dodajte me na fb https://www.facebook.com/columbine.iceweb i probacu da vam pomognem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 138
Koliko clanova ima idealna porodica?