Preporučite kozmetičke proizvode

  • 1
Broj postova: 25
Reg. datum: 21.08.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 18:10, Naslov: Preporučite kozmetičke proizvode
Ova tema mi je jutros pala na pamet posle jutarnjeg tuširanja.
Imam dugu, prirodnu (kovrdžavu kosu) i naravno farbanu, pramenovi i slične gluposti. Prvi put sam jutros koristila Panten pro V regenerator za kosu. Na mojoj kosi je napravio čudo. Ko se farba, verovatno već ima iskustvo, bez feniranja kosa je užas... Prezadovoljna sam. Mekana, sjajna, svaka lokna se lepo odvojila, naprosto ne ličim barbiku kad je moja ćerka očešlja.... ej, imam "frizuru"!
Preporučujem! Probajte.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 21:18, Naslov:
Ja volim sve od Nivee sem preparata za kosu jer na tom polju vlada Gliss Kur Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 00:00, Naslov:
Od nedavno koristim kristale za kosu...i osjetim da pomaže to čudo malo...jer ko se farba u plavo zna kako vrhovi odu...kako je teško održavati da to "prirodno plavo":-D izgleda barem izdaleka zdravo :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 01:16, Naslov:
Sunce moje, da ti kaže nešto Darst, ti kristali samo pomažu da kosa izgleda zdravo, ali je ne leče. Probaj ti nešto od prirodnih pakovanja za kosu, iako znam da te verovatno mrzi da ih spremaš, a i nisu nešto fancy...
Ako me ipak poslušaš, pokušaj da ne pojedeš materijal pre nego ga utrljaš u kosu...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 20:28, Naslov:
Opet me teta Darst ruži :-( ,što se prirodnih pakovanja tiče...teško da bi to došlo do kose...maska za lice od jagode je imala malo utjecaja na lice...jer nije stizala do njega:-D

Nemoj bwe da mi diraš kristale! :-D :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Sreda 20.02.2008, 11:25, Naslov:
Imam jedan problem koji polako pocinje da postaje veliki. Nisam nasla odgovarajucu temu, vec ovu:

U poslednje vreme ( poslednja 2-3 meseca ) nakon svake deppilacije nogu, prepona i pazuha pojave mi se sitne crvene bubuljice koje jakoo svrbe. Probala sam da promenim kremu, koristila sam vitaskin kremu za depilaciju, sad koristim veet kremu ( probala sai i sprej ) ali efekat je isti.

Svrab je sve jaci. Molim vas, ako neka ima neki predlog za resenje neka mi pomogle. Hvala unapred.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Sreda 20.02.2008, 11:36, Naslov:
Holandjanko probaj da posle svake depilacije stavis talk-po mogucstvu bebi talk-to ce mozda da ti pomogne,meni je to ok,ali sacekaj 2 sata posle depilacije pa tek onda stavi....
Nadam se da ce ovo da ti pomogne.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 21.02.2008, 23:07, Naslov:
Ja sam imala isti problem sa veet kremom i sprejom. Meni ni talk nije pomagao, jednostavno sam prestala da koristim veet i bilo koje kreme za depilaciju. Za noge je najbolji elektricni depilator, a za ostalo je individualno...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 22.02.2008, 15:50, Naslov:
Ja recimo imam jako lose iskustvo sa depilatorom.Posle depilacije noge bi mi bile po dan crvene i svaka tackica se primecivala.Za sada mi najvise odgovara hladna depilacija i od nje nemam ni osip a ni svrab.Iritacija koze mi nestane posle sat,dva...
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 22.05.2008
Datum unosa: Petak 23.05.2008, 00:06, Naslov:
pravo malo cudo za depilaciju (odnosno posle nje) je dezodorans u stiku, ali bez alkohola... neverovatno ali se bubuljice ne pojave uopste..
ja ih redovno koristim za prepone i vise stvarno nemam problema Osmeh
____________________
skuterom protiv depresije :)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 13.10.2014
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2014, 14:47, Naslov:
Ćao devojke,od skoro sam na ovom blogu,imala sam problema sa mašćenjem kose i na preporuku svoje prijateljice koja je po struci deramatolog,počela sam da koristim hidro šampon firma Farma Vita-Ametist Hidro i oduševljena sam,pre sam kosu prala skoro svaki dan,a danas svaki 3-4! Osmeh
Za svaku je preporuku!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 17.10.2014
Datum unosa: Petak 17.10.2014, 15:17, Naslov:
Dobar dan i ja redovno koristim prirodnu kozmetiku. Trazio sam dugo najbolji odnos cena/kvalitet i nasao sam ... Faith in Nature od proizvodjaca iz Engleske, bez parabena i slesa su nisu testirani na zivotinjama i prisutni su na nasem trzistu.
Ja sam naruciavo odavde naturkozmetika.rs . Meni su se odlicno pokazali za moje probleme sa kosom i temenom glave. ja sam koristio sampon od cajnog drveta i posle sampon od neema i propolisa.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 10.04.2014
Datum unosa: Cetvrtak 06.11.2014, 05:45, Naslov:
Zdravo svima, mene interesuje da li neko koristi nesto od nasih proizvoda i da moze da preporuci?
Ja sam za kosu ranije cesto muckala maslinovo ulje i limunov sok i koristila kao pakovanje, ali kosa je tanka pa tanka. Sad koristim svasta nekako mi je kosa uvek ista valjda sto nije farbana
A ovo gore sto sam pitala interesuju me najvise kreme za lice, za obicnu kozu normalnu u tridesetim Tuzna nesto da ne stari brzo
I zaboravila sam da kazem da nisam bila odavno ovde ali volim da svratim Osmeh
Bebi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 10.04.2014
Datum unosa: Cetvrtak 06.11.2014, 05:45, Naslov:
Zdravo svima, mene interesuje da li neko koristi nesto od nasih proizvoda i da moze da preporuci?
Ja sam za kosu ranije cesto muckala maslinovo ulje i limunov sok i koristila kao pakovanje, ali kosa je tanka pa tanka. Sad koristim svasta nekako mi je kosa uvek ista valjda sto nije farbana
A ovo gore sto sam pitala interesuju me najvise kreme za lice, za obicnu kozu normalnu u tridesetim Tuzna nesto da ne stari brzo
I zaboravila sam da kazem da nisam bila odavno ovde ali volim da svratim Osmeh
Bebi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 10.04.2014
Datum unosa: Cetvrtak 06.11.2014, 05:45, Naslov:
Zdravo svima, mene interesuje da li neko koristi nesto od nasih proizvoda i da moze da preporuci?
Ja sam za kosu ranije cesto muckala maslinovo ulje i limunov sok i koristila kao pakovanje, ali kosa je tanka pa tanka. Sad koristim svasta nekako mi je kosa uvek ista valjda sto nije farbana
A ovo gore sto sam pitala interesuju me najvise kreme za lice, za obicnu kozu normalnu u tridesetim Tuzna nesto da ne stari brzo
I zaboravila sam da kazem da nisam bila odavno ovde ali volim da svratim Osmeh
Bebi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 10.04.2014
Datum unosa: Cetvrtak 06.11.2014, 05:45, Naslov:
Zdravo svima, mene interesuje da li neko koristi nesto od nasih proizvoda i da moze da preporuci?
Ja sam za kosu ranije cesto muckala maslinovo ulje i limunov sok i koristila kao pakovanje, ali kosa je tanka pa tanka. Sad koristim svasta nekako mi je kosa uvek ista valjda sto nije farbana
A ovo gore sto sam pitala interesuju me najvise kreme za lice, za obicnu kozu normalnu u tridesetim Tuzna nesto da ne stari brzo
I zaboravila sam da kazem da nisam bila odavno ovde ali volim da svratim Osmeh
Bebi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 08.11.2014, 14:29, Naslov:
Kopiraću svoj post koji sam pisala na drugoj temi Osmeh
Citat:
Pronašla sam fenomenalan "recept" od kojeg kosa bude gušća i blistava, mnogi su prezadovoljni. Sastojci su sledeći-500 ml kosili šampona, 20 kapi Ad kapi, 20 kapi ricinusovog ulja, 50 ml pantenol rastvora. Sve se pomeša i time se pere kosa, pre pranja promućkati i prati penom, nakon 3 meseca korišćenja ovog šampona, trebalo bi napraviti pauzu od mesec dana. Svi sastojci mogu se naći u apoteci.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 8
Reg. datum: 10.04.2014
Datum unosa: Nedelja 09.11.2014, 01:29, Naslov:
Joooj tako me stamota sto je moj post izasao toliko puta gore, stvarno nisam htela, kompjuter me zafrkavao svo vreme .... molim admina da izbrise ako moze i ostavi samo jedan komentar.

Amandice puno hvala na savetu za kosu, bas cu da probam ovih dana, izgleda jednostavno.
Hvala jos jednom!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 258
Koliko clanova ima idealna porodica?