Plakanje

Broj postova: 70
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.10.2009, 03:51, Naslov:
Ja sam jakoo emotivnaaaaa,,, mogu zaplakat lako ,, ali ima dana kada budem jako povredjena i umjesto da se isplacem da mi bude lakse ja iz nekog svog inata onda bas ne placem... nezz ne volim to sto sam tako nekad placljiva zbog sitnica ,, zato ne volim ni kad mi netko place tj ne volim kad se ljudi vade na suze ,, :@ to mi je nesto najgore,,, (imam svoje razloge zasto to ne volim )
____________________
..Lako cu ja ako je do mene..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.10.2009, 09:53, Naslov:
Slazem se da ima ljudi koji na vrlo nizak nacin dobijaju sve i svasta suzama ali isto tako normalno je i cak dobro kada se covek isplace jer mu bude lakse
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.10.2009, 11:00, Naslov:
Placem,ali volim da sam sama kad placem.Uzasno sam emotivna i obicno sve skupljam u sebi pa kad nema vise gde da se smesti sve to onda se sita isplacem!!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.10.2009, 12:04, Naslov:
Ponekad pozelim da mogu da isplacem, ali posto sam godinama sebe samodisciplinovala da niko i nista nije vredno mojih suza, to mi dodje kao nemoguca misija. Previse sam ubedila sebe da su suze za slabice Zid ...Zato valjda i lako prelazim preko svega sto me zadesi i ne patim previse...Istresem dobro svaku emociju kroz pesmu...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.10.2009, 13:53, Naslov:
Do pre par godina, dok se nisam razvela, mogla sam da zaplačem za svaku sitnicu i u svakoj svadji...posle razvoda...pa nekako sam ojačala....plačem samo kad mi je jako jako teško...i na sahranama...tu mi baš bude žao kad vidim koliko drugi plaču za voljenima....
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.10.2009, 21:14, Naslov:
Placem svaki dan,i to je moj sastavni deo zivota.Mogu da zaplacem bukvalno zbog sitnice,ako cujem neku tuznu pesmu ili jednostavno ako pomislim na neku tuznu misao...ali ne na neki negativan nacin,da krenem da vristim,vec samo mi se oci zamagle i suze same krenu...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 30
Reg. datum: 15.07.2008
Datum unosa: Utorak 10.11.2009, 14:57, Naslov:
Za plac uvek imam vremena, to je potreba koja ne nestale tek tako.Placete kolko zelite i mozete,na sav glas ili u jastuk i onda vam bude dobro...suze su ok....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 10.11.2009, 17:28, Naslov:
Naravno da placem i ja kad cujem nesto tuzno,u vezi nekoga........,placem nekad i od srece Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 17:59, Naslov:
Ja placem i ne stidim se toga, inace sam osoba koja se ponsa onako kako se osjeca pa ako mi se smije ja se smijem a ako mi se place ja plačem i olaksam dushu.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 22:26, Naslov:
Uvijek sam za to da se pokaze trenutno osjecanje..Samo je od osobe do osobe kako ce to ispoljiti i pred kime..Ali ako ce biti lakse zasto i ne isplakati se?!
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 20.04.2010, 10:25, Naslov:
Chesto plachem..Mogu da zaplachem i zbog sitnice,a zbog ozbiljnijih stvari umem da plachem i po ceo dan.. Plachem i od besa,kada sam ljuta,a plachem i kad sam jako srecna... Ali,ne plachem pred svima,samo pred onima koje volim i za koje znam da moje plakanje nece pogreshno protumachiti..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 25.08.2010, 08:54, Naslov:
Nije dobro potiskivati emocije, ako se nekome plače treba plakati, to je ljudski a poslije toga se čovjek osjeća bolje.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 17
Reg. datum: 14.08.2014
Datum unosa: Petak 15.08.2014, 14:47, Naslov:
Jako sam emotivna, neverovatno mi je koliko nekad ne mogu da se iskontrolišem..i to uglavnom kada su u pitanju moji najbliži. Inače sam vrlo jaka i prodorna, i ne pokazujem tu emotivnu stranu, ali kada je moja porodica u pitanju, na jednu malu rec mogu da se rasplačem..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 76
Koliko clanova ima idealna porodica?