frizure....

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 04.10.2009, 17:52, Naslov:
Vidis,ja sam luda za ravnom kosom!!! Osmeh Mada moja nije puno loknasta,vec znas ono kad se bezveze isprelama,uzas!Sva je talasasta.Zato sam pre dve godine radila trajno ispravljanje kose,nije mi uopste ostetilo kosu,i dugo mi je trajalo...Od skoro opet se vratio moj oblik,pa planiram uskoro opet da radim ispravljanje,ali nekako se plasim da ce mi sada ostetiti kosu,jer sam se skoro po prvi put farbala?!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 11:41, Naslov:
Duga, kovrdzava, tamno smedja. Takva je moja kosa. I obozavam je.
Kad hocu da je ispravim, feniram se.
Nekada je podignem sa lica, skupim snalom.
Mogu na vise nacina da je nosim i oblikujem i to je super kod duge kose.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 26
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 11:54, Naslov:
duga,ravna,farbam se u plavo.samo sto sam pre devet godina imala hemijsko
sisanje,upropastila me neka frizerka,a meni tanka kosa...jedva mi se oporavila
____________________
budi vise ljubazan nego prinudjen,radi toga sto svi koje sretnes vode neku bitku

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 12:23, Naslov:
Meni je od uvek prava crna, bivala je samo kraca, ali mislim da mi duga( ne predugacka) najbolje stoji. Mislim da je prednost u tome, sto mogu da napravim lokne po potrebi (ali ih ne volim nesto posebno), a ovako je prava kao strela i ne moram nesto extra da je ispravljam.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 16:01, Naslov:
Moja kosa je prirodno talasasta .....lako je mogu ispeglati ali i ponovo vratiti u prvobitno stanje....to mi se desava zimi , ja lepo isfeniram kosu ona bude ravna dok se ne pojavim napolje e onda ako je magla ona pokupi vlagu i pocinje da se talasa..........dok dodjem do cilja ja budem u novom fazonu Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 20:06, Naslov:
Moja kosa je skroz blago valovita i voljela bih da je vise valovita, da imam loknice, duga je, smedja, prirodna i suha. Pokusavala sam pjenom ali onami ulijepi kosu I bude vjestacka nekako, susila difuzerom ali od toga bude samo par sati nakon susenja kovrdzava ako imate neki savjet javite. Unaprijed hvala Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 20:52, Naslov:
Moja je prirodno blago talasasta,ali je feniram uvek na ravno..Prirodna boja mi je tamno smedja,mada sam vec vishe od godinu dana,a mozda i dve shatirana pramenovima u vishe boja... Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 14:03, Naslov:
Trenutno imam kratku kosu,i pustam prirodnu boju.
Kada mi malo poraste,planiram da uradim nadogradnju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 14:08, Naslov:
Kada bih radila nadogradnju,uradila bih pravu,da se ne primeti...U salonu gde je idem,rade neku najnoviju tehniku nadogradnje kose,ali je uzasno skupo..Cene je oko 600 eura..Moja frizerka je uradila sebi i da ne poverujete kako realno izgleda,ali je cena... Sokirana
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 14:13, Naslov:
Nadogradnja je inace malo skuplja,pogotovo sa prirodnom kosom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 26.12.2014
Datum unosa: Utorak 31.03.2015, 07:41, Naslov:
Baš čitam članak o ( http://ljepotica.si/budi-lijepa/pronadite-svoju-frizuru/ ) tipu frizure zavisno o tipu lica (jel ono četvrtasto, ovalno, okruglo itd. A šta ja znam, meni piše da bi mi na ovalno lice (kakvo vjerujem da imam Vrlo srecna ) dobro "sjela" kraća kosa, a ja se bojim kratke kose ko vrag svoje materi (tako nekako se kaže).

Općenito, nosite li vi cure kraće frizure? Imate li problema s tim? Naravno da ima lijepih primjera, nažalost, često vidim kraće kose u žena koje nikako ne izgledaju, a jednom kad ošišaš nema povratka. Sokirana
____________________
Love, love, just love.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 01.04.2015, 22:13, Naslov:
Kratka kosa moze tako lepo da izgleda i da ucini da lice dodje do izrazaja, pogotovu ako osoba ima pravilne crte lica, upadljiv oblik ociju i sl. Jos kad se osvezi nekom lepom bojom (lesnik, boja meda, crvena) moze da bude bas bas izuzetna.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 155
Koliko clanova ima idealna porodica?