Prepoznati iskrenog prijatelja

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 18.05.2010, 16:51, Naslov:
Nikad mi s enije desilo da pogresno procijenim osobu. Nekako sve citam u sekundi. Hvala Bogu na tome.Nikad nisam bila povrijedjena jer nekako znam sta od koga mogu ocekivati. Ja sam sa svima ok, super sa nekolicinom a bliska bas sa rijetkim ljudima. Ima ih mozda 5-6 kojima sam dozvolila da mi pridju tako blizu zato sto su to ljudi u kojima sam prepoznala kvalitet i iskrene prijatelje. Prije svega ljude. Nisam svadjalica, ne volim da se prepirem i da se ubjedjujem da ljudima koji nisu moji istomisljenici jer je to gubljenje vremena. Za mene je najdragocjenija stvar na svijetuprijateljstvo. Kad ga neko zasluzi dajem 100% sebe. Frendovi Wub
Na ovom forumu sam upoznala mnogo drugarica ali sam dublje razgovore vodila sa Dijamantinom i Amandicom jer sam u njima nasla divne drugarice, neiskvarene, i rijetke osobe kojima mogu da se povjerim. Pored njih su mi jako drage i Tini.ti(moaj zaraza), Sanjakis i Jekalina koje su divne osobe i s kojima se takodjer moze popricati a izdvojila bih jos i Danielu, Tini, Danku, Biksi.. da ne nabrajam, jer se bojim da nekoga ne zaboravim. Evo vec jesam. Chichaglisha je moj prijatelj u stvarnom zivotu i osoba za staviti na ranu. Uvijek je tu za mene i zraci pozitivnom energijom, bio je tu za mene u svim teskim a i radosnim trenucima i stekao dozivotnog prijatelja u meni... Izvnjavam se ako sam nekoga zaboravila, znam da jesam... Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Utorak 18.05.2010, 17:26, Naslov:
Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub
Hvala ti Bambi na ovako lepim recima.. Sramni
Ja priznajem da ponekad umem pogresno da procenim osobu, za nekog mislim da mi je prijatelj i kasnije se ispostavi da nije tako, da je bio tu samo kada je njemu tj njoj trebalo nesto, nije bila tu kada mi je bilo tesko, kada sam plakala.... Dok sam ja za nju uvek bila tu, u pola noci da me zove, trcala bih samo da bi bila uz nju, posto je imala probleme u porodici...
Medjutim za dve drugarice bih mogla da garantujem da bi za mene ruku u vatru stavile, godinama se druzimo i za njih sam sigurna da su mi prave prijateljice... uvek tu da me saslusaju, da me posavetuju, da se raduju zajedno sa mnom mojim uspesima, da budu tu kada mi je tesko.. I ja sam najsrecnija zbog toga sto imam takve osobe pored sebe Wub
A sto se tice devojaka sa foruma, one sa kojima sam se bas zblizila i sa kojima sam najvise pricala su Bambina, Aleksi, Jeka, SANDRAKG, Tini ti, NIKOLINa Sanja, Marijana, Passiflora.. za njih bih imala sve samo najbolje da kazem, prisle su mi kada sam imala problem, i u razgovoru sa njima sam se osecala mnogooo bolje, mnogo znaci kada imas nekog kome mozes reci sta te muci a da te taj neko ne osudjuje, vec da te saslusa i pokusa savetima da ti pomogne...
Volim vaaaaas bwe Poljubac Frendovi
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 18.05.2010, 20:22, Naslov:
Ja se ne mogu pohvaliti time da mi se nije desilo da pogreshno procenim osobu,deshavalo se,ali retko,posebno kako godine idu,tako i iskustvo raste ..
Shto se tiche vas,sa foruma,teshko je tvrditi da su bash svi onakvi kakvima se predstavljaju..Drugachiji su ljudi kada ih upoznash,ali shto se tiche mog prvog utiska,svakako sam nashla zajdednichki jezik sa Marijanom P. i Sanjomkis,naravno,njih sam i upoznala,a takodje uvek mi je drago da popricham sa mojom zenicom Tini.ti Wub Naravno,mislim da su fine Amandica,Bambina i mnogo drugih dragih devojaka,koje ne bih da nabrajam jer znam da cu nekoga izostaviti,pa da ne bude zabune.. Uglavnom,sve zene sa kojim sam ovde chesto u kontaktu... Volem vas puuuunoooo Wub
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Utorak 18.05.2010, 20:44, Naslov:
Pravi i iskren prijatelj..jedna velika retkost koju treba zauvek cuvati.. imam nekoliko pravih prijatelja koje ih cuvam kao malo vode na dlanu.. daju smisao mom zivotu,i dajem maksimum od sebe,pruzam sve i pruzila sam im sve..pozrtvovana sam i nikad ne ostavljam na cedilu,nikad..ima i osoba koje su me jako povredile, ne zato sto ne znam da ih procenim,vec zato sto smatram da u svakome postoji nesto dobro.. uvek dam sansu.. e sad,s ovog foruma, meni najbliza jeste Bambi,uz mene je,i kad mi je tesko, uvek ima prave reci da mi kaze..jedna predivna osoba i melem za ranu,i ruka za spas.pravi prijatelj.. ovde su i meni jako drage osobe,i zavolela sam ih,medju kojima su Tini.ti, Jekalina,amandica i ostali..o svima vama mislim sve najbolje i zelim vam sve najlepse u zivotu,jer ste pravi ljudi.. Wub Frendovi Poljubac
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 09:23, Naslov:
Hvala dijamanticu i ja isto mislim o tebi. Cast mi je upoznati takvu osobu. Ti si jedno divno neiskvareno stvorenje koje sam zavoljela i koje cu nadam se imati priliku da upoznam i uzivo. Vojim puuunooo. Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 19.05.2010, 10:21, Naslov:
Dijamantina,ja sam ti vec rekla shta mislim o tebi... Suvishe si dobra i ne iskvarena osoba i svet bi bio lepshi da je vishe takvih ljudi... Wub Lepo je videti u svakome neshto dobro i pruziti shansu,ali na svetu je suvishe ljudi koji su totalna suprotnost tome, i zato, nesmesh biti naivna jer cesh iznova i iznova biti povredjena.. Iskreno se nadam da cesh dati sebi shansu da budesh ponekad i ti malo bezobrazna,jer samo tako cesh bolje proci u zivotu..Jer,kazem,nazalost,nisu svi tako divni kao ti.. Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.05.2010, 19:55, Naslov:
hvala Bambi Wub i ja se nadam da cu te upoznati i uziwo.. Hvala i tebi Jecka Poljubac znam Jecka sve to..i kad mi neko puno nanese bol, posle toga nista vise nije isto.. tada ostaje samo moja dobra volja prema toj osobi koja me jako povredi.. inace sam po prirodi povucena,tako da branim se nekako od okrutnih ljudi.. uvek sam bila,ostala i uvek cu biti ista,ali naravno i jos vise sigurnija. hvala vam puno,i isto mislim da ste i vi predivni ljudi Wub Poljubac
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 09:39, Naslov:
Uh...praaavi prijatelj....zavisi sta ko smatra pod time "pravi"...evo opet me uhvati da filozofiram,ali moram.Nekome je dovoljno malo od nekoga,neko ocekuje mnooogo....sve zavisi od osobe do osobe.Za mene je pravi prijatelj onaj koji ce me saslusati i posavetovati....ne samo da aminuje sve sto kazem ili uradim vec i da me izgrdi i opomene.
Elem,obicno me nikada instikt nije izneverio....i obicno ko mi na prvi pogled odgovara to je to....mnogo puta sam se razocarala u zivotu,a najvise u svoju nekada najbolju drugaricu...kada kazem najbolju mislim stvarno na nekoga sa kim nema sta nisam prosla....ali eto zivot je izrezirao drugu pricu i ona je jednostavno prestala da se javlja posle mog raskida sa njenim bratom....da se ne ponavljam...vise nije ni bitno.Ostala je "krasta" na rani koja uvek prokrvari kad je sretnem....
Ovde sam upoznala dosta clanova....ali sa par njih sam kao da se znamo sto godina....Jekalina,MarijanaP.,Bambina,Tini.ti,Amandica....to su osobe sa kojima sam od prvog trenutka osetila ono nesto...Jekalinu i Marijanu sam imala srece da upoznam i uzivo i mnogo mi je drago.Imam jos lepse misljenje o njima posle toga....jednostavno smo se nasle!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 10:42, Naslov:
Slazem se sa tvojom definicijom pravog prijatelja Wink
A shto se tiche toga da smo se nas tri nashle,dovoljno je to shto od onog momenta kada smo seli da prichamo,nismo mogle doci do rechi i to shto nam onih par sati nije bilo dovoljno..Ali,bice prilike da to nadoknadimo,naravno uzivo Wink
P.S.Nadam se da ce se sledeci put drushtvance proshiriti Vrlo srecna Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 10:46, Naslov:
Slazem se Sanjakis, evo i jedne izreke koja govori o tome.
"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto moja sjenka može da uradi jos mnogo bolje".(Plutarh)
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 21.05.2010, 10:50, Naslov:
Mir bravo Bambi!!!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 362
Koliko clanova ima idealna porodica?