Kada bi vas prevario

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 19.01.2009, 23:05, Naslov:
moze, ali posle Bijem Bijem Bijem
nas narod kaze posle bi - bip nema kajanja
Ole Ole jok
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 19.01.2009, 23:57, Naslov:
To si u pravu..Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 02:02, Naslov:
Pa ovako... Ja mislim da to rade samo neizivljeni muskarci, kao sad mu je extra interesantno da prevari zenu. Ma da... Neizivljeni krelac, eto!

Nije ni malo starsno, ni neobicno kad se desava u mladjim godinama, do 30-e recimo da ti se dopadne neko drugi... Nista strasno, boze moj, pa svi imamo nagone, strast, zaljubljujemo se, upoznajemo nove ljude... Nikada mi se nije desilo da me decko prevari, ali zato nikada nisam ni imala veze duze od 5 meseci. Prosto, volim nekog, dopada mi se, super nam je da setamo, idemo na koncerte, razumemo se, ali, prosto, ima jos ljudi na ovom svetu i potpuno je zdravo i normalno da se ili meni ili njemu dopadene jos neko. Kad to shvati jedno od nas, lepo raskine vezu i nema prevare. Osmeh

Nemamo jos ni 25 godina, treba ziveti i radovati se novim ljudima i biti otvoren za njih. Tako to sada posmatram...
Stvar je drugacija kad se malo i ti sam formiras, kad dodjes u recimo 30-e kad ti stvarno ne pristaje da se ponasas klinacki.

Treba stvarno obratiti paznju na to kad se ulazi u brak... Ljudi treba zreli da se upustaju u planiranje porodice i nema straha ni prevare... Tako mi bar izgleda... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 11:36, Naslov:
Pa definitivno bih ga ostavila.Ne bi mu nikad oprostila,jer ako me voli ne bi me prevario...jer ako te prevari jednom prevarice te opet.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 12:15, Naslov:
O tome necu ni da razbijam glavu...koliko su oni nas puta prevarili a da mi toga nismo ni svesne i pojma nemamo Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna .....ne daj boze ako do toga dodje,tek tada cu znati sta i kako ce biti,za sada nemam nikakvih problema...osecam i verujem mu da me ne vara Wub Poljubac Poljubac Poljubac Sreca Sreca Sreca Mir Mir Mir
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 12:20, Naslov:
Ja se uopste neopterecujem sa tim...
Znam da me voli,da mi je veran i necu da se trujem
bezveze.... Wub Wub Wub Mir Mir Mir
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 13:39, Naslov:
Potpuno se slazem mina sa tobom....nikad neznas sta ti sutra nosi...
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 18.02.2009, 00:44, Naslov:
Poznajuci sebe ne verujem da bih mu oprostila. Moja parola sto je moje - moje je i tacka! Ako bih iz ne znam kakvih razloga ipak oprostila, jel uvek se pridrzavam onog nikad ne reci nikad , mnogo bi se promenio nas odnos, tj. iz korena bi se promenio tako da bih samim tim, tj, takvim mojim ponasanjem ubila svaku sansu za nastavak te veze...
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 18.02.2009, 09:56, Naslov:
zavisi sve u kakvoj situaciji nemogu reci nikad a ni da bi oprostila,ljudski je oprastati ali dali i zaboraviti?!
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 11.09.2009, 22:31, Naslov:
...ah bas surova tema...cak i kad pomislim ponovo na naslov sledim se...Ne daj boze da taj trenutak dodje! Ne bi mi bilo bitno jel me samo prevario ili varao,uradio je to sto je uradio,a da li jednom ili vise puta to mu ne moze gresku smanjiti ili ublaziti.Neka od vas rece,nikad ne reci nikad,tako da necu sad da pricam e to se nama ne moze desiti,e on je savrsen,jer nikad se ne zna sta donosi dan a sta noc...jednostavno ne bih mu oprostila,ali bi me ubio time...jako jako bi me povredio...volim ga,i verujem mu,kao i on mene,ali bas zbog tih osecaja nikad mu ne bih oprostila!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 11.09.2009, 23:18, Naslov:
Ranije sam razmisljala da oprostim? Ma kakvi. Sada kada imamo troje dece i sama se pitam kako bih odreagovala na takvo nesto. Mm u sustini nije tip koji zagleda zenske po ulici i slicno...mada nikad se nezna. Jednom mi je njegov dobar drug rekao ''od njega ocekuj sve al' da te prevari sigurno ne bi nikada, jednostavno nije taj tip''. Ajd da mu verujem, mada mislim da muskarci u sustini drugacije gledaju na prevaru, nego mi zene i uopste na sex.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 13.09.2009, 16:07, Naslov:
Ja sam mog bivseg provalila...naravno ni jedan muskarac nece priznati da je prevario dok ga ne uhvatis,kako se to kaze,na delu.Pa cak ni tada.Mene je moj bivsi lagao na sve moguce nacine,a nije ni bio svestan kako je providan.Uvek je nalazio neki razlog za sve sto sam pronalazila...za kovrdzave dlake u krevetu je bio kriv nas drugar koji je non-stop visio kod nas,za ne dolazenje kuci celu noc krive su bile kolege sa posla,za to sto je ceo dan provodio sa koleginicom s posla(klinkom od 20 godina) bio je razlog sto je imala neki problem,ali ne moze da mi kaze jer se zakleo da nikom nece reci...ha ha ha.Covek od 35 godina.Naravno na kraju sam ga ostavila,pa cak i na samom kraju ja sam bila i luda i bolesno ljubomorna i nenormalna...i posle raskida price da sam ga varala sa kojekakvima...naravno to je bilo opravdanje za njega pred drugima jer je posle mesec dana svoju dragu koleginicu odveo kuci na spavanje!!!!A Bog dobar pa sve namesti da se razjasni i ja se nadjem u istom autobusu i to u 6 ujutru.
Ajd' sad...da li treba oprostiti tako nesto?
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 13.09.2009, 16:13, Naslov:
Ne ne ne!!!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 154
Reg. datum: 29.10.2008
Datum unosa: Nedelja 13.09.2009, 20:59, Naslov:
Nikako!!!
Ja bih ga istog momenta ostavila, ne zanima me to, ni da li me je jednom prevario, ili vise puta, cim bih to saznala......kraj... gotovo........
____________________
" Do or do not. There is no try..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Nedelja 13.09.2009, 22:31, Naslov:
Kad dodje do prevare tad dodje i do kraja naseg zajednickog zivota.........kad bi me jednom izneveri , to bih pamtila vecno .......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Utorak 22.09.2009, 23:15, Naslov:
I ja sam pobornik toga NE !
I u pravu je Sanjakis sto kaze da oni ne priznaju cak i kada ih uhvatis na delu! Pitace vas ' Ti verujes pre svojim ocima nego meni?!' hahaha

Jednom, ili vise puta - nema razlike. Vazno je da je u stanju to da uradi.
A sada bih ovde zakacila link jednog drugog, vise muskog, foruma da vidite sta oni o tome kazu, ali mislim da pravilnik ovog foruma to ne dozvoljava... Ili gresim?
U svakom slucaju, povracalo mi se kada sam citala kako stotine muskaraca razmislja na temu 'izleta' u braku, i uopste me ne bi iznenadilo da je medju njima i neki od nasih vernih muzeva ...........
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 22.09.2009, 23:21, Naslov:
Ma diademo kakva sekiracija, ako se tako budes sekirala jesces se bas za nista...po meni. Pisala sam negde da je mom jednom malo falilo...a kod njih ti je sve u fazonu sex pa sex pa sex, tako im mozak radi dok smo mi zene znatno senzibilnije...zasto da mi izvlacimo deblji kraj...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 22.09.2009, 23:49, Naslov:
Svasta bi bilo Bijem
Nikad ne bih oprostila!
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 23.09.2009, 11:03, Naslov:
Nije pravo pitanje da li je neko prevaren, nego da li je taj neko saznao da je prevaren.
Dok se ne nadjes u nekoj situaciji ne znas kako bi reagovao. Vecina komentara ovde je hipoteticka. I sreca da je tako.


____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.09.2009, 19:52, Naslov:
Marijana P. u pravu si....dok te ne snadje ne znas kako bi reagovao.Ja sam mislila da cu malo vristati pa ako mi sve lepo isprica...kako,sta,gde...da cu moci da oprostim.Ali sam reagovala sasvim drugacije...prvo sam cutala i jela se u sebi,onda sam pukla i bacala sve po kuci jer me je izludjivalo to sto me konstantno laze i to za ocigledne stvari...onda sam provodila noci i noci u razmisljanju,hiljade cigareta...smrsala 5 kg od nervoze....Pa i da mi se (ne dao Bog) ponovo desi ne znam kako bih reagovala.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 397
Koliko clanova ima idealna porodica?