Kako zaustaviti starenje

  • 1
Srbija
Broj postova: 4
Reg. datum: 12.12.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 14:42, Naslov: Kako zaustaviti starenje
Radi se o magnetnim prstenovima koji se nose na malim prstima tokom spavanja. Pronalazač Alex Chiu čak tvrdi da njegov uređaj omogućava `fizičku besmrtnost`!! Lik je malo čudan ali izgleda da njegov izum donekle djeluje.
Po pricanjima onih koje su ih isprobali magneti su pomogli kod ljecenja mnogih bolesti i uklanjanja bora. Na sajtu postoji uputstvo za pravljenje prstenova.

http://www.alexchiu.com/intelliscript/in.cgi?id=1225854704
kopirajte link i naljepite u nov prozor

a ima i kod nas ljudi koji su ovo problali
Citat:
probala sam te home made prstenje sa jakim magnetima,
odmah sam imala jedan shokantan i tako detaljan lucidan samo 1 sat spavanja. 3 sata nakon budjenja sam jos bila u shoku.
Nakon toga sam dobila upute kako se stavljaju pravilno, no mislim da je nesto krivo napravljneo jer pise da bi jedan pol trebao bit okrenut napacke a tad se odbijaju za takvo sto bi trbalo imati stvarno prsten da ih drzi skupa dok se odbijaju magneti - tako da ja to trebam jos malo detaljnije proucit...
isprobavam ih sad par dana cak neispravno da ih stavim i osjetim zbilja jako zracenje kroz tijelo. Jucer mi se nesto dogodilo dok sam spavala sa njima i poslje budjenja... no nebi o tome javno...

uglavnom stvar funkcionra - neznam bas dali je instrument za vjecnost i zdravlje no nekaj ti zbilja naprave ti jaki magneti sa tjelom i energijom

Citat:
e ovu noc sam nosio prstenje i tak se super osjecam da ti ne mogu opisati.otkako sam poceo raditi u bolnici,vise se ne bavim fizickim poslovima a i prestao sam trenirati i pocela me ledja boljeti,pogotovo ako duze stojim na jednom mjestu.i ujutro se ustanem,sagnem se i ispravim se bez ikakvog osjecaja i najmanje boli.sad cu svako vece nositi prstenje.jedino mi je malo usko pa se onako malo ureze u prst onaj okvir ali pokusat cu to nekako rijesiti.morao sam ponovo ljepiti magnete i sad sam ih omotao jos izolirkom i sad nema sanse da se odlijepe.bas se odlicno osjecam!!!

Ja mogu samo reci da drasticno ubrzava metabolizam, tok energije kroz tijelo, to se u pocetku moze osjetiti, u pocetku imas jako izrazene snove, osjecas strujanje, kasnije kako nosis prstenje taj osjecaj nestaje ali ne i djelovanje magneta, na ovaj nacin se efikasno mozete rjesiti viska kilograma, metabolizam se ubzra i izgaraju masne stanice, zato oprez.


6. Use magnetic finger and toe rings.
These are inexpensive and easy to use. Simply wear this specially designed magnetic ring on the
small finger of each hand, and if you want even more benefit, wear the toe brace on each foot.
These are worn when you sleep. The health benefits seem to be almost unbelievable. This device
appears to radically slow the aging process and, in most cases, appears to reverse the aging process;
people report looking and feeling younger as time goes on. These are absolutely amazing.

(iz knjige: Kevin Trudeau - Natural Cures "They" Don'tWant You to Know About)
____________________
VolimVolimVolimVolim ŽENE

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 14:50, Naslov:
happyman,ako se radi o istoj knjizi tj ako ovo pise u njoj,nisi trebao da otvaras novu temu...
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 184
Reg. datum: 06.11.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 14:53, Naslov:
Ma napisi ti nama o cemu se ovdje tacno radi...jer mi je sve nevjerovatno...
____________________
Kad si u nevolji, zakucaj na vrata prijatelja i - otvorice ti se oci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 17:24, Naslov:
ja mislim da smo svi ovde vedri duhom, a to je najlepse i najvaznije. kad god se osecam jako dobro, pitaju me zene koju kremu koristim za lice, jer mi ten bude savrsen, nemam bora ili se nekako ispeglaju.....istina je, probajte da budete bez brige i podmladjivacete se. kako da budete bez brige!? tako da probate da uopste ne razmisljate narocito o onim losim stvarima koje su vam se desile ranije, kao i da probate da ne zamisljate kojekakve lose situacije u buducnosti, vec da se samo koncentrisete na ovo sada, jer mi samo to i imamo.mislim, sadasnji trenutak. kad god covek brine o necemu, sadasnji trenutak prolazi nepovratno....u sustini covek bi mogao dugo da bude mlad, kada bi manje brinuo. ima dobra, odlicna knjiga o ovoj temi , ako nekoga zanima, napisacu autora i naslov.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 184
Reg. datum: 06.11.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 17:34, Naslov:
Zanima mene,jer ja stvarno ne mogu da ne mislim na svasta nesto...Lud
Potpuno si u pravu,ali jednostavno,nesto je jace od mene i ne mogu da se ne sjekiram.
____________________
Kad si u nevolji, zakucaj na vrata prijatelja i - otvorice ti se oci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 17:44, Naslov:
knjiga se zove moc sadasnjeg trenutka, napisao ekart tol, a izdavac je carobna knjiga iz beograda

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 184
Reg. datum: 06.11.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 17:51, Naslov:
Hvala zveko! Potrazicu je.
____________________
Kad si u nevolji, zakucaj na vrata prijatelja i - otvorice ti se oci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 18:48, Naslov:
staje ovom tipu danas,sa silnim savetima.Normalno je da cemo svi ostariti i niko to ne moze spreciti
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 19:19, Naslov:
naravno da vedar duh i pozitivan stav u zivotu podmladjuju ali treba se negovati lice i mogu vam reci da je meni pravilna nega podmladila lice verovali vi to ili ne.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Petak 12.12.2008, 21:15, Naslov:
Ma sve to stoji,ali takva je priroda i mi jednostavno ne mozemo uticati na nase starenje,naravno nisam mislila u potpunosti...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 204
Koliko clanova ima idealna porodica?