Osetljiv bebin stomačić

  • 1
Apatin
Broj postova: 25
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 21.12.2008, 23:27, Naslov: Osetljiv bebin stomačić
Da li je neko od vas čuo ili imao iskustva sa stavljanjem umesto čiste sterilisane vode, pirinčanu vodu za pripremanje adaptiranog mleka. Moj sin ima problema sa stomakom, jako mu je osetljiv, novi ukus, ili ako slučajno mora da pije antibiotike- stolica mu se skroz poremeti., pa sam čula da pirinčana voda dosta pomaže. Pomagajte!!!
____________________
oli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 14.12.2008
Datum unosa: Nedelja 21.12.2008, 23:37, Naslov:
Cao,i moja beba je imala problema sa stomakom i stolicom zbog adaptiranog mleka ali stvarno nisam cula za to,jednostavno sam se mucila sa tim dok nisam presla na obicno mleko.
____________________
saska

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 22.12.2008, 01:12, Naslov:
Kod primene antibiotika bebe obicno dobiju proliv, a pirincana voda ima funkciju da stegne stolicu. Ako ti sin ima manje od 6 meseci, nemoj mu davati pirincanu vodu, ja sam pitala pedijatra za to, rekla mi je da bebama mladjim od 6 meseci ne treba davati pirincanu vodu vec se protiv proliva moze davati smekta - rastvor koji se daje na kasicicu svakih 5 min. i obavezno probiotic razmucen u mleku ili caju.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Apatin
Broj postova: 25
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 22.12.2008, 23:22, Naslov:
Pa čudi me kako meni pedijatar nije rekla za probiotik, moj sin inače ima jednu stolicu dnevno a u toku uzimanja antibiotika imao ih je četiri, pet al ona nije reagovala na to, ustvari rekla je da to nije ništa strašno. Hvala ti puno na odgovoru.
____________________
oli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 140
Koliko clanova ima idealna porodica?