Koliko vam je vremena trebalo da zatrudnite?

Broj postova: 3
Reg. datum: 06.09.2007
Datum unosa: Sreda 11.11.2009, 23:52, Naslov:
Najlakse je reci da ne treba misliti o tome,ali kako izbaciti iz glave nesto sto silno zelis?Pokusavam vec 5 godina i nista ,a sve je u redu tako doktori kazu. Place Place

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 25.11.2009
Datum unosa: Sreda 25.11.2009, 22:58, Naslov:
Ja sam ostala trudna nakon 3 mj. nazalost izgubila sam bebu u 9.mj. trudnoce...sada pokusavam vec 2.mj. evo pa vidjecemo.... Oriental

Strpljenje....mada je tesko....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 04.12.2009
Datum unosa: Petak 04.12.2009, 09:04, Naslov:
Moja prva trudnoca u julu prosle godine nije imala srecan kraj... Druga se dogodila posle 2 meseca i znala sam da sam trudna posle samo 5 dana od dana kasnjenja ciklusa... :o))) Uradila test pokazao je pozitivno... I danas imam malu princezicu :o))))
____________________
Sledite link i dajte mojoj princezici besplatno svoj glas... Hvala!!! http://takmicenje.pampers.rs/gallery_details.php?id=920.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 47
Reg. datum: 05.12.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 18:53, Naslov:
Ja sam zatrudnela iz prvog pokusaja! Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 10.10.2009
Datum unosa: Petak 11.12.2009, 10:21, Naslov:
Ja sam se plasila da lako necu uspjeti zatrudneti jel sam prije imala bas probleme sa jajnicima, ceste upale jajnika pa neredovne menstruacije a sada i policisticni jajnici.Sa prvim ostala sam nakon tri mjeseca pokusaja a sa drugim nismo ni planirali tako dva mjeseca sam bila trudna a nisam ni znala pa se nisam bas ni obradovala vec rasplakala.Starije je tad imalo godinu dana i trudnoca me bas iznenadila tako je ispala razlika dvadeset mjeseci.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 09.09.2010
Datum unosa: Cetvrtak 09.09.2010, 14:22, Naslov:
Posle jednog ciklusa sam zabebila. Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 10.05.2012
Datum unosa: Cetvrtak 10.05.2012, 13:06, Naslov:
Ja prvi put kada sam pozelela bebu, odmah sam zatrudnela. Sada moja devojcica ima 8 godina, a mi vec godinu ipo pokusavamo da joj napravimo seku ili batu, ali ne ide!!! Sve je u redu, ali jednostavno nece!! Zbog toga mi je jako tesko, nerviram se svaki put kada dobijem, i ne znam vise sta da radim!!!
____________________
makicaaa

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 58
Koliko clanova ima idealna porodica?