Kako znati da je bas ON pravi..?

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 04.03.2009, 19:42, Naslov:
Ja jos se uvek dvoumimVrlo srecna volim ga i voli me nije neka slepa ljubav.... nego dvoje ljudi koji su se sreli i zavoleli......... resili da zapocnu zajednicki zivot zajedno.......e sad njegove osobine volim.....i odgovaraju mi.....nemamo isto misljenje.....nemamo iste ukuse.....ali se dopunjavamo uspesno........ali dvoumim se zato sto pre njega nisam nikog volela i sto u stvari nisam dozivela onu ludu ljubav kad si u stanju radi te osobe da se ubijes (bukvalno receno) ja ga volim nekad vise nekad manje sve zavisi od situacije(ako se svadjamo odmah ga volim manje) ili jednostavno nisam ni svesna koliko ga volim.........,..mozda samo ne znam da je to ono sto se zove ljubavMislim cesto mislim da je on onaj pravi ali jos uvek nisam sigurna............

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Sreda 04.03.2009, 20:28, Naslov:
madame svaka cast na iskrenosti! Poljubac
ja mislim da svaka zena koja prije nije imala ljubavnog iskustva
ima isto misljenje,i da svaka zena ponekad razmislja o necemu drugome...
ja sam se zaljubila u svog muza sa 17,5 godina,zbog njega nisam otisla
na fakultet,udala sam se sa nepunih 20 godina,i selim se iz drzave u
drzavu,zbog njega!super mi je,sretna sam,mislim da je i on,ali me isto
nekad uhvati malodusnost,i pitam se da li je moglo biti drugacije...
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Sreda 04.03.2009, 20:31, Naslov:
Nema nikakvog pravila niti sigurnosti da je on onaj pravi.Svaki se kasnije moze promeniti iz nekog razloga ili zbog neke druge zene.Nikada se nezna,ali mnogi se dugo trude da budu neko drugi,t.j. da budu onakvi kako bi njihova devojka ili zena zelela.Kada im to dosadi pokazu svoje pravo lice,pa se sa razlogom pitamo,pa sa kim ja to zivim?Pravi se sretne mozda samo jednom u zivotu,srecna je ona koja ga prepozna,ako ga uopste sretne. Vrlo srecna Zdravo
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 00:06, Naslov:
Pa i neznam...tolike godine smo zajedno valda to nesto treba da znaci i pokaze i dokaze...godine...Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 09:21, Naslov:
Kako znati da je ON pravi,?
Dok ne pocnes ziveti snjim i deliti sve nikako nemozes da znas kakav je,
a to se najbolje zna kad deca dodju.
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 09:26, Naslov:
Sve smo mi pomalo u pravu.Nekad mislimo da smo pronašle onog pravog a nekad mislimo da nam se sav svijet ruši.Tako je i kod mene.Voljela sam ga i još uvijek ga volim ali mislim iskreno da on ne zaslužuje moju ljubav.Tako se nekad razočaram u njegove izjave da pomislim da se nisam udala za onoga čovjeka sa kojim sam se zabavljala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 19.06.2009, 22:25, Naslov:
Nismo u svijetu bajki. Niko pa ni mi sami nemamo sve osobine koje bi zeljeli. Da je neko "idealan" zivot bi bio monoton. Po meni je pravi onaj s kojim se ugodno osjecamo,koji nas razumije, za koga znamo da ce biti tu kada nam bude trebao, koji jednostavno zasluzuje da bude voljen i koji nesebicno pruza ljubav...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 23.06.2009, 09:09, Naslov:
Ne treba traziti PRAVOG vec od onoga sto imate stvoriti sebi ono PRAVO
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 23.06.2009, 09:11, Naslov:
Slazem se sa JAOJ u potpunosti !
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 23.06.2009, 09:17, Naslov:
Bas tako JAOJ,od onoga sto imamo treba praviti
pravog!!!Tacno tako!!!
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.07.2009, 23:27, Naslov:
I ja slazem sa JAOJ. Treba tu mnogo truda i muke, ali je jedini nacin da pokusamo da budemo srecni.
Sto se mene licno tice, ne znam moze li se uopste vise voleti nego sto sam ja volela svog supruga kada sam se udala za njega. Cinilo mi se da je vredan svake zrtve, svakog odricanja...., a nisam bila mlada i imala sam poveliko iskustvo u tri dugacke veze koje sam imala pre njega. Cinilo mi se da je Boziji dar udati se za takvog muskarca. Napustila sam dobar i siguran posao, zakljucala vrata SVOG stana u velikom, lepom gradu i otisla da, sa njim, zivim kao PODSTANAR u mestu malo vecem od sela, kao domacica (od njegove plate). Mnogi su me tada pitali jesam li normalna i zasto taj brak ne realizujemo uz malo manje zrtava sa moje strane, ALI jedino sto je meni tada bilo vazno bila je PORODICA koju sam zelela dobiti uz njega i LJUBAV koju smo osecali. Odgovarala sam uvek sa : "Nije vazno gde i kako, vec je vazno s' kim!"
- Eto koliko sam verovala da je ON PRAVI.

Sada, nakon dve godine braka, najstrasnijih mogucih problema sa njegovim roditeljima, nemastine u koju polako ulazimo (jer je meni u ovako malom mestu tesko naci posao, a jednom platom je nemoguce placati stan i ziveti), minimalnim vremenom koje provodimo zajedno, jer on radi po citav dan... , svadjama koje iz toga proizilaze, uvreda izrecenih u silnim afektima,pitam se jesam li pogresila?

I dalje ga mnogo volim, ALI kada bih vratila vreme, NE bih ponovo uradila isto.
Jeste bio PRAVI, ali ja nisam umela na pravi nacin da to i sacuvam. Skoro da sam sopstvenom krivicom (i prevelikim verovanjem u bajke), od PRAVOG napravila PROMASAJ, jer sam mu previse dala i previse ocekivala.

Dakle, to da li volimo ili ne, je bitno, ali ne i dovoljno da mislimo da je on PRAVI.
Verujem da je sam susret samo slatka lutrija, a sve ono ostalo posledica proracunatosti, strpljivosti, inteligencije, korisne glume, lepog vaspitanja i prihvatanja realnosti da nista nije idealno.

____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 14.07.2009, 11:07, Naslov:
Citat:
Dakle, to da li volimo ili ne, je bitno, ali ne i dovoljno da mislimo da je on PRAVI.
Verujem da je sam susret samo slatka lutrija, a sve ono ostalo posledica proracunatosti, strpljivosti, inteligencije, korisne glume, lepog vaspitanja i prihvatanja realnosti da nista nije idealno.

Meni je trebalo nekoliko godina da to shvatim i da prebolim realnost ali kad uspes onda pocinje zivot Wink
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 14.07.2009, 12:49, Naslov:
Ne mozes znati u potpunosti nikada jer vrlo cesto nas osecanja i prevare......to se vremenom sazna i oseti ali treba puno truda i rada na sebi prvo i svojim osobinama.......ne treba ni puno ocekivati vec od onog postojeceg napraviti da bude super.......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Utorak 14.07.2009, 13:31, Naslov:
Uvek puno ocekujem, zato se i razocaram. Jer ljudi nisu onakvi kakvim ih mi vidimo.
Srce najlakse prevari. A, najcesce ne gledam ocima, nego srcem.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Utorak 14.07.2009, 19:08, Naslov:
"Srce najlakse prevari. A, najcesce ne gledam ocima, nego srcem."

E, u ovoj recenici leze svi uzroci mojih gresaka u zivotu Osmeh
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 05.08.2009, 13:26, Naslov:
I mojih Diadema
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 12:45, Naslov:
Mislila sam da jeste.Definitivno,auto-gol.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 110
Koliko clanova ima idealna porodica?