Cime zavodite....?

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 08.05.2010, 20:49, Naslov:
Jao u isto vrijeme smo pisali pa sam napisala slazem se sad ispadoh narcis:S Ako je to komliment onda hvala ali ja ipak mislim da je vrlo vazno i ostalo, ako djevojka nema sharm i ako ne zna dvije sastaviti dzaba onda sve
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Subota 08.05.2010, 20:50, Naslov:
chichaglisha što lakše? Šta sam rekao nekulturno? Osmeh
Bambina Ima toga naravno ali ovde sad konkretno pričamo o osobi koju vidiš prvi put.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Subota 08.05.2010, 20:50, Naslov:
Pa to za davanje komplimenata neukusnih ovako javno...
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 08.05.2010, 20:51, Naslov:
Nije bio nekulturan samo je bio malo pevise direktan ali hajd nema veze, ne brini buraz znam se ja braniti ako ima potrebe ali ovo je samo razgovor pa nema
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Subota 08.05.2010, 20:52, Naslov:
Neukusnih? Osmeh Zar je reč "guza" neukusna? Osmeh Nemoj biti malogradjanin batke Osmeh To je sasvim kulturno rečeno,kao i da sam rekao reč "ruka"
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Nedelja 09.05.2010, 00:09, Naslov:
Ja bih rekla za sebe pogledom, ali sada to zavisi neke zavodim a neke prosto uplashim Osmeh posto imam jarko zelene oci, skoro tirkizne a smedju kosu i tamne obrve i onda ja tako znam da dignem jednu obrvu blago i posmatram mushkarca kojeg zelim da zavedem, blago i samouvereno pricajuci nesto... vecina njih me ne slusha sta pricam, skloni pogled ili zacuti ali ima onih koji se jos vise priblize sa izgovorom da zele izbliza da mi gledaju ochi. Moj sadasnji decko sa kojim sam vec godinu i po dana nekada zna da skloni pogled jer ga koristim uglavnom u raspravi i pocne da govori kako sada pricamo ozbiljno i da ga ne gledam tako jer mu remetim misli Vrlo srecna
Mada naravno vecina njih uglavnom prolaznih, ne mnogo vrednih osoba je bilo privuceno definitivno ne ocima vec drugim delovima tela, kao sto kaze aleksandar guza, ruka Osmeh))) ali to ne mojom namerom . Takodje su mi rekli da ih privlacim, svim pokretima i gestikulacijom i ironicnom, direktnom duhovitoscu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 09.05.2010, 11:12, Naslov:
posto sam udata mogu pricati kako je to bilo pre.....nisam nikada imala neke adute u dzepu ni metode zavodjenja.....bila sam uvek onakva kakva jesam prirodna i spontana i nisam se uopste trudila oko toga.....ako se desi ljubav desi se bez obzira sta mi radili i kako se ponasali.......tako se i desilo sa mojim sadasnjim suprugom.....sve je bilo spontano i neplanirano.....ljubav se jednostavno dogodi ili ne.....nisu mi trebali nikakvi nacini zavodjenja kroz druzenje i razgovor vidi se odmah jesmo li jedno za drugo ili ne.....dosta sam povucena osoba bila tako da nemam neke konkretne odgovore oko zavodjenja.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Nedelja 09.05.2010, 11:13, Naslov:
eto... Osmeh lepo rečeno passiflora
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Subota 22.05.2010, 09:07, Naslov:
Spontana sam,prirodna,i nemam keca u rukavu za zavodjenje... Mislim da je razgovor sa osobom koja nam se dopada najbitniji korak u zavodjenju,naravno pored onoga shto krijemo u ochima Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 177
Koliko clanova ima idealna porodica?