Zasto ste se udale..?

Broj postova: 1
Reg. datum: 18.11.2009
Datum unosa: Sreda 18.11.2009, 14:22, Naslov:
pa naravno iz ljubavi, sve drugo je glupost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 08.03.2010, 21:01, Naslov:
Jos se nisam udala ali kad budem to ce biti iz ljubavi aBd.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 09.03.2010, 17:55, Naslov:
Nisam josh uvek,ali nadam se uskoro i naravno da ce to biti iz ljubavi kao i sve shto u zivotu radim.. Samo josh ne znam da li cu prvo da napravim bebu,pa da se udam ili cu da se udam pa da pravim bebu Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 09.03.2010, 17:57, Naslov:
prvo se udaj a ako se "omakne" dobro je dosla Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 09.03.2010, 18:01, Naslov:
to i ja kazem Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 09.03.2010, 21:52, Naslov:
jos nisam hvala Bogu Vrlo srecna
imam jos dooosta vremena Vrlo srecna
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 15.12.2011
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 05:08, Naslov:
@JAOJ jao, crkla sam od smijehaOsmeh terala inat mami haha.

Eto, ja sam se udala iz dva razloga. Prvi je bio ljubav. Nisam vise mogla bez njega. Mislimni on bez mene hehe

Drugi ima vise veze s tim "sto bas tad a ne kasnije": roditelji, nisam vide htjela nit kogla s njima. Kad me dragi zaprosio nisam cekala ni mjesec do vjecanja haha. Znala sam da je on taj, i nisam vide htjela cekat.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 13.06.2012, 17:21, Naslov:
Posto sam ja nepopravljivi romantik i posto inace sve radim srcem a ne glavom k'o tele u šarena vrata udala sam se iz ljubavi. Glava bi isto odabrala mog muza. Velika sam maza i znam koliko zasluzujem tako da sam uvijek ocekivala da me cuva kao malo vode na dlanu i to sam i dobila. Imam jako pazljivog, osjecajnog, romanticnog muza koji mi svaki dan pokazuje koliko me voli. Uvijek sam ceznula za takvim muskarcem i na kraju mi se i ispunio san. Veza od 5 god je bila takva a sad i brak. Svakog dana zahvaljujem Bogu na njemu i nekako ne mogu vjerovati da sam toliko sretna. Naravno da i mi imamo ne svadja nego nekih sitnijih prepirkica koje ja gledam kao zacin u bilo kojoj vezi bez kojih bi bilo monotono. Ma zivjela ljubav. Wub Wub Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 13.06.2012, 19:03, Naslov:
Tako me srecnom cini Bambi kada cujem da neko tako govori o ljubavi Ole previse je na ovom svetu losih stvari da bi jos i trabunjali o njima.
Ja nisam bas preterano romanticna, mozda zato sto sam Amazonka Wink ali mislim da je ljubav sustina svega. Kada sam se udavala ucinila sam to na brzinu ne razmisljajuci previse, pomalo i iz hira, jer sam mislila da cu naci sklad i steci porodicu, nazalost upoznavala sam ga kroz brak, da bi se tek tu shvatila koliko smo apsolutno dva sveta i ja sam suptilno svestrano bice koje nije lako ispratiti, no sta je tu je.. Ne kajem se, imam divnu decicu. I imam nekog ko me vec duze prilicno dobro prati, neko ko je musko ja Wub a udaja, ne treba mi to vise u zivotu. Jeste da se nikad ne zna, ali jedan papir ne znaci bas nista. Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 286
Koliko clanova ima idealna porodica?