Preturate li po njegovim stvarima..?

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 19:16, Naslov:
Ne radim to i ne volim ni on da mi pretura po torbi ili mobilnom.....jedino virnem u novcanik i to pogotovo kad je moj prazan Zloca a tako i on u moj Zloca imam poverenja u njega kao i on u mene ......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 19:21, Naslov:
Apsolutno nikad, nikad nisam u njega posumnjala tako da nisam ni imala potrebu da preturam. Jedino mu praznim džepove kad stavljam veš na pranje.
A pošto sam trenutno na porodiljskom, sve pare stoje kod njega, tako da svaki put tražim kad mi treba za nešto. Moj novčanik je trenutno tabula rasa Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 22:11, Naslov:
Ne,nisam pristalica toga.Cak mi se desi da ukoliko on neisprazni dzepove svojih pantalona sav sadrzaj bude opran.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 00:03, Naslov:
ne preturam mu po stvarima,ne zanima me to.znam da nema nista sumnjivo i ne daje mi povoda za to.u pocetku jesam volela da gledam sta nosi u novcaniku,dok mi sad ne pada napamet ,ionako su pare u mom novcaniku Osmeh
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 00:19, Naslov:
nisam nikada preturala po tudjim stvarima,niti dozvoljavam da se pretura po mojim.Imam potpuno poverenje u svog muza i on u mene ,nema ko sta da krije.novac stoji na mestu gde mogu da ga uzmu i deca uz nasu dozvolu.bez pitanja se nista ne uzima ....odnosi se na dacu nasu naravno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 00:21, Naslov:
ni ja nevolim da preturam po stvarima mu,tako sam odmalena naucena,i ponekadmu operem sa odecom kad mu negledam u dzepove Tuzna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 10:26, Naslov:
Zivimo zajedno,pa htela ne htela moram da mu preturam po dzepovima,kada bacam stvari na pranje,inace bi se opralo svasta...Mobilni mu ne proveravam....
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 10.02.2009, 12:49, Naslov:
Nikada,definitivno..obicno on povadi sve sta ima iz dzepova
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 30.08.2009, 20:31, Naslov:
Prebutam mu sve dzepove,ali samo zato sto ves ide na pranje!Inace,stvarno nemam potrebe da mu butam po stvarima,a sto se kompjutera tice-tu bih verovatno napravila neki lom ili kvar da uzmem u ruke Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 30.08.2009, 20:48, Naslov:
Ja uopste ne verujem ni jednoj ovde, da nije radoznala, sad neka manje, neka vise. Sto se mene licno tice obavezno pred pranje pretresem sve dzepove, ali radi pranja jer on po dzepovima samo nosi upaljace. Sto se tice mobilnog volim da pogledam otprilike jednom u par meseci sta se radi, cisto informativno. Takodje moj telefon je njemu uvek na raspolaganju, ako zeli da pogleda, nemam bas nista da sakrijem, a uostalom ja sam takva osoba, koja nastupa prilicno otvoreno i ne krije nista. Npr. na fejsu sam postala prijetelj sa jednim fudbalerom(mace) iz nase prve lige i nisam smatrala da to trebam kriti.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 30.08.2009, 20:56, Naslov:
Evo Andemona dodacu,da sam na pocetku jako bila radoznala,pa mu cackala po telefonu,i to mi je ubrzo i dosadilo,jer nisam imala sta da vidim,a kompjuter stvarno ne pipam jer ja pojma nemam nista o kompjuteru...Sto kaze Biksi ne volim da mi dira telefon,nemam sta da krijem,ali ne volim...Ali,cim bih i malkice posumnjala u nesto,oooooo!!!!!!!!!!!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.08.2009, 10:37, Naslov:
ne,ne volim ni po mojim da se pretura pa ne preturam ni ja po njegovim
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Smederevo
Broj postova: 143
Reg. datum: 01.10.2009
Datum unosa: Petak 02.10.2009, 17:26, Naslov:
Oho, naravno da mu redovno proveravam mobilni(on to ne zna).Znam da nije lepo,ali je jace od mene...
____________________
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/oth/29_25_43515FC0_LMLiLlLiLcLaPLbLaLrLbLiLe_16.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 07.10.2009, 12:58, Naslov:
Ja cacnem ponekad....po dzepovima ne,sem pred pranje.Ne nosi nista po dzepovima.A mobilni... Zloca ...pa ponekad.Samo da vidim da li ima neki novi broj u imeniku ili neku cudnu poruku...naravno ako mi da povoda za to.E sad kompjuter... Vrlo srecna ...volim da cackam.Znam o kompu vise od njega pa tako gledam sta gleeeeedi na kompu....doduse uvek mi pokaze i stvarno ne krije nista od mene...ali eto ponekad mi dodje tako neki period!!! Lud Lud Lud
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Sreda 07.10.2009, 13:13, Naslov:
Složila bih se sa tobom sanja da ponekad treba ponešto i provjeriti s vremena na vrijeme.

Muškarci su vam kao djeca, nikako da odrastu... pa shodno tome ponekad ih treba i provjeriti...

Mislim Pusi
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Sreda 07.10.2009, 15:50, Naslov:
I ja se slazem sa Duskom i Sanjom.
Treba to sve drzati pod kontrolom Wink Oni su vecita deca. A ako nesto ima da se otkriva, bolje bar da otkrijem na vreme, heheh.
Mozda izgleda glupo i paranoicno, aIi ako ne krije nista - ne treba ni da mu smeta. Ja sam za potpunu iskrenost i otvorenost i sa moje i sa njegove strane. Neka i on meni gleda u dzepove i u lap top, nemam nista protiv, jer nemam sta da sakrijem.
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Sreda 07.10.2009, 19:10, Naslov:
Mislim da nema žene koja nije bar jednom to uradila...
I ne samo po njegovim,
kad deca postanu tinejdžeri još kako je preporučljivo ispregledati njihove džepove i rančeve jer u današnje vreme narkomanije ovo ide pod obavezno!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 09:43, Naslov:
E najvise ceprkam kada se vrati sa puta...a to je jednom mesecno!!! Lud Lud
Ispraksovala sam se sto se toga tice u prethodnoj vezi pa to neprimetno radim... Zloca Ima neki IPhone...sve u jednom...internet,mobilni...ma sve.E to bas volim da cacnem.
Lud Lud Lud
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 11:35, Naslov:
Imam iphone,pa Sanjakis,ako nesto ne shvatas samo pitaj Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 11:39, Naslov:
Jaoooo Tini.ti hvala tiiiiii..... Tajna Tajna he he....bas sam zloca!!! Zloca
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 242
Koliko clanova ima idealna porodica?