imunitet?

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 23.09.2009, 19:46, Naslov:
Ja i moja porodica koristimo vec 3 godine vitamine i dodatke ishrani Amway kompanije i mogu reci sve najbolje,deca nisu sklona vise cestim virusima kao pre a i ja se mnogo bolje osecam......prirodni su i ne mora se praviti pauza jer je dozirano bas koliko treba nasem organizmu.....vitamin C im je super
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 23.09.2009, 19:57, Naslov:
Nisam podbornik raznih pilula i pilulica bilo o cemu da je rec. Vitamine sam koristila u trudnoci samo. Smatram da je priroda sve dala u ishrani, nekad nije bilo toga, a zivelo se... Mislim da je imunitet zavisi kako se beba hrani u prvoj godini, ali ima tu i genetike, ziv sam primer.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 23.09.2009, 20:04, Naslov:
Slazem se Andemona ali koje voce danas je zdravo....samo ako neko ima vocke u dvoristu i ne prska ih svake dve nedelje.....nutricionisti su pravili istrazivanja na vocu i dosli su do strasnih informacija da u danasnje vreme u odnosu na zasnjih 5 godina u svom vocu je smanjen procenat vitamina 50 posto a kod nekih i 80 posto i da vise vitamin C nije dovoljan iz limuna ili pomorandje kao nekada.....tako da nam ipak trebaju dodaci hrani jer je sve nezdravo
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 23.09.2009, 20:14, Naslov:
Znam za tu informaciju o vocu, gledala sam nekoj nemackoj TV. Ipak mislim da se ne moze pilulama nista nadoknaditi kao sto bi iz hrane, takodje jos cuh da je i tu sve u propagandi, da unosenje vitamina tim putem s godinama moze postati i stetno, sad ne bih bas znala dal' su u pravu ili ne... Mislim
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 23.09.2009, 21:22, Naslov:
Vestacki vitamini su uglavnom stetni i zato vam u apoteci i kazu da ih ne koristite konstantno....za ove vitamine znam da su na prirodnoj bazi i da ne mogu imati stetno dejstvo i da ne moze doci do prezasicenja
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 16
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 22:26, Naslov:
Moj tata prodaje kao distributer Amway-a Nutrilite vitamine i dodatke prehrani,ja redovno pijem kalcij-magnezijum i multivitamine po potrebi za iminitet ehinaceu i nemam problema sa zdravljem.Imaju sirok spektar vitamina,minerala dodataka prehrani,program za zdrv zivotni stil,inace su broj jedan na globalnom nivou.
____________________
luca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 22:29, Naslov:
Bas mi je drago tehnoloski,ja i moja cela porodica koristimo vec godinama te vitamine i zaista su broj jedan u svetu....radim kao distributer tih vitamina i pomogla sam mnogima kod raznih problema sa imunitetom i bolestima
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 11.03.2019, 22:34, Naslov:
Drugari , sto se imuniteta tice ja koristim IMUNAa de GATO - Macija kandza, od srca prirode. Meni pomaze kao i mojoj porodici. Evo druga sezona kako nas virus ne hvata, pritom se zaista osecamo nekako energicnije i bolje. Za odrasle je to spas da se koliko toliko zastite od virusa koji nam stize iz skole a i nasih kolektiva Osmeh Zaista od kada koristitmo to, zdravi smo. Koga sta zanima slobodno neka me pita za detalje ili se i sam informise na netu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 25.03.2019, 12:36, Naslov:
Une de Gato je spas! Bas stiti imunitet ,drzi ga visoko i tako je dobra za ove promene vremena, da ojacamo organizam zbog raznih virusnih infekcija, i za ove nastupajuce alergije na polen ..prolece je a toga sad ima najvise!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 25.03.2019, 12:39, Naslov:
Takodje, Makamu kao i maka su adaptogeni i samim tim odlican i antialergici , to kazem jer mi je jedna majka pricala posto joj je cerka veoma osetljiva i ima i sezonske i ostale alergije. Bila je jako zadovoljna jer su svi simptomi bili smanjeni i lako je prolazila kroz to . Makamu joj je pomogao jer povecava otoprnost od spoljasnjih uticaja. Sve to imate u srcu prirode pa se uverite i sami Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Sreda 27.03.2019, 12:34, Naslov:
Nisam znala da je ok i za alergije bas mi je drago sto sam i to cula, svaki info mi je dobro dosao. Posebno sto krece vreme koje donosi alergije a moj muz muku muci sa tim takodje. Dakle pravac srce prirode i da nan srcu nista ne fali hahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 217
Koliko clanova ima idealna porodica?