Da li biste prihvatile njegovo vanbracno dete?

Broj postova: 9
Reg. datum: 15.05.2009
Datum unosa: Nedelja 24.05.2009, 12:00, Naslov:

JA BI PRIHVATILA NJEGOVO DETE

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 00:15, Naslov:
Bas tesko pitanje, pre mene sigurno bih, ali sada tesko, ne verujem da bih mozda deci branila kontakt. Znam dve zene koje su vanbracno rodile a nisu htele da priznaju ko je otac,ne znam koliko je to fer prema deci. Stvarno deca uopste nisu kriva kad se onako duboko zamislim, samo ne znam kako bih zivela sa tim posto i onako umem biti zlopamtilo. Moja skolska drugarica je npr. presla preko toga i pomirila se sa muzem...a culo se da ima jos jedno....
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 12:27, Naslov:
Bih,obozavam decu,a i ona nisu nista skrivila tu,verovatno bih
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 13:21, Naslov:
U takvim situacijama treba voditi racuna o tome da su deca ipak samo deca i da nisu kriva za greske roditelja. Detetu treba dom, paznja, ljubav, a najvise od svega roditelji i porodica.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 09.02.2010, 16:00, Naslov:
To je jako teshka situacija za sve...Bolje je pitanje da li bi dete vas prihvatilo?
Jako je teshko da dete prihvati vas ako je vec odraslo i zna da mu vi niste prava majka..Onda moze nastati ljubomora sa njegove strane,a kasnije i nesuglasice izmedju vas i vasheg partnera...Ja lichno bi ga prihvatila u sluchaju da se zaljubim u nekog ko vec ima dete,ali teshko da bih to sebi dozvolila..Ali,nikad ne reci nikad..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 245
Koliko clanova ima idealna porodica?