Najsimpaticnija osoba sa foruma?

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 15:39, Naslov: Najsimpaticnija osoba sa foruma?
Pa ko vam je? Koga smatrate najslicnijim vama po nekim svojim razmisljanjima, stavovima? Sa kojom clanicom ste najblize? Frendovi
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 17:01, Naslov:
Danka,sa njom sam od samog pocetka foruma i upoznale smo se i mislim da imamo dosta slicnih osobina.......naravno da su mi i druge clanice drage i volim ovaj forum....upoznala sam i Biksi i Micanu i madame divne osobe su sve.....takodje od pocetka foruma se druzim sa Angelom,Teacher,Serafina,Katy,Sandra,malabg,balerina,i izvinjavam se ako nekoga nisam pomenula.....Sandra iz Kragujevca takodje,mina.......sve vas volim i one koje nisam pomenula takodje......super ste i mislim da su se prave osobe nasle na ovom forumu Frendovi Frendovi .....zveka,breskvica,anaana,anna 75......i sve koje nisam nabrojala sve ste mi drage na svoj nacin i volela bi da se jednom i upoznamo...... Frendovi Frendovi
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 17:11, Naslov:
Tini,sa njom se najbolje poznajem !
Sandra-i sa njom se poznajem privatno.
Sa obe imam dosta toga zajednickog,a sa Sandrom se cujem svaki dan. A sa tini kao da sam odrasla,nesto nas veze,neke niti koje ne umem da objasnim.Veoma su mi drage i: Angela, Serafina,biksi,micana,Teacher,mina, maj@a,zveka Tatjana,tasa,malabg,moja katy,o anna da i ne govorim,balerina, madame...
Izvinjavam se ako sam neku izostavila !!! Place
Stvarno ste mi svaka na svoj nacin drage !!! Obozavam vas sve....
E Zid ako sam neku zaboravila !!! Ljuta na samu sebe !
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 17:39, Naslov:
Sve su mi jako drage....ali mi je nekako najsimpaticnija Danka211 Poljubac Frendovi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 18:46, Naslov:
Danka sa njom se poznajem privatno cesto se cujemo i druzimo se ,i da nenabrajam da ne bih nekog zaboravila,SVE su mi drage Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 19:08, Naslov:
Kratko sam ovde, ali sve ste mi drage Zurka

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 19:19, Naslov:
Sve ste mi simpaticne, i drage,svaka na svoj nacin.Ne mogu nikoga izdvojitiFrendoviPoljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 19:56, Naslov:
moram da priznam da mi je najsimpaticnija danka, sa Oklagija u ruci, nekako njoj najbolje stoji(HaHahahaha ), a najsimpaticnija kuca mi je biksina kuca....a biksi mi je simpaticna zbog viceva......volim kada neko uspe da nasmeje druge....anna mi je jaako simpaticna zbog svih( naglasavam) svih recepata...sandra mi je simpaticna, prosto mislim da je uvek vedra i nasmejana(videla fotografiju), ....micana mi je simpaticna jer uvek kao da uleti i izleti na brzinu, deluje mi kao da je prepuna energije....breskvica mi je jako simpaticna jer voli epsku fantastiku, ima ono dvoje svojih ljubimaca(jedva cekam da okaci fotografiju) i jer jako lepo prica o svojoj baki(ja narocito volim bakice, da pricam sa njima, da menjam pelcere, cvece, zimnicu, recepte)...maja mi je simpaticna jer nam je obecala(ponavljam -obecala) da ce se oraspoloziti do proleca, a izgleda i da hoce,angela mi je simpaticna jer mi deluje nekako egzoticno i misticno(voli zmije...), tini mi je posebno simpaticna jer iz nje prosto zraci neka dobrota i smirenost...mina mi je jako simpaticna, uvek je nasmejana, katy mi je simpaticna jer mi deluje vrlo mladoliko i detinjasto i veselo, malabg mi je simpaticna jer mi nekako uvek deluje stalozeno i smireno, kao da se uopste ne nervira ni zbog cega, teacher mi je simpaticna jer je takodje vrlo smirena i stalozena, tatjana i anaana su mi takodje simpaticne, uvek raspolozene za druzenje... ostale clanice nisam tako dobro upoznala, ali verujem da cemo se lepo druziti, Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 21:04, Naslov:
Najsimpaticnija osoba?Sve ste mi vrlo drage i tesko je ijednu izdvojiti,ali eto ipak neka se nijedna ne ljuti.Meni je vrlo simpaticna Danka,jer je veliki drug i borac.Posebno mi je simpaticna tini,ima u njoj nesto sto me raznezi cim se pojavi,ipak najdraza mi je maja@a,i to ima svoj razlog.Ne bih da nabrajam ostale da nekoga ne zaboravim,sve ste mi simpaticne i smatrajte i da sam vas nabrojila. Zdravo Frendovi Zdravo
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
anna_75 - Zenski forum
örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 21:32, Naslov:
Sa Dankom i Sandrom sam najvise u kontaktu ovde na forumu i bas su mi simpaticne, zveka mi je takodje simpaticna nju zamisljam kao jaku i energicnu zenu, zenu koja u zivotu zna sta hoce. Micana mi je kao povetarac dodje i ode ocas posla, mina mi je takodje simpaticna, katy i ona mi je simpaticna, biksi s njenim ekstra vicevima mora biti simpaticna, uhhh ma sve su mi bas ono ekstra ne mogu sve bas nabrajati jer se bojim preskocicu neku a to ne bih volela. Devojke sve ste super Cvijece Cvijece Cvijece Frendovi
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 23:40, Naslov:
Sve su mi clanice drage,svaka na svoj nacin...Izdvojila bi jedino Danku,
jednostavno imam utisak da ju poznam citav zivot...
Mislim da smo se bas spojile!!!


Sve ste mi drage!!!! Poljubac Poljubac Poljubac Frendovi
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 23:56, Naslov:
mene niko ovde nije spomenuo Durilica .zaboravile ste svoju dragu clanicu Tuzna Tuzna Place .e zato ni ja vas necu spomenuti Heheheh .salim se naravno.malo vremena provodim na forumu,nisam vas dovoljno upoznala da bi mogla da odgovorim na ovu temu.za sad ste mi sve drage.veliki Poljubac za vas
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Subota 14.02.2009, 00:00, Naslov:
sve clanice su mi jako drage,i nebi htjela nikoga da izdvajam,
da nebi izostavila!najvise volim kad se okupimo mi "stare clanice" !!
naravno nemam nista protiv novih
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 14.02.2009, 00:38, Naslov:
Hvala vam devojke na lepim komplimentima i zaista je lepo cuti kako jedna o drugoj imamo lepo misljenje i da se ovako lepo druzimo.......sve ste super i od svake sam ponesto naucila kroz vase savete i pisanje
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Subota 14.02.2009, 01:05, Naslov:
Ne bih nikog da izdvajam,ali ako bih morala bile bi to Danka,tini,biksi i @mina Osmeh mnogo volim i ostale clanice foruma i stvarno ste mi svee drage Poljubac
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 14.02.2009, 14:27, Naslov:
Zanimljiva tema! Kao sto je dosta njih reklo da su mi sve simpaticne, svaka na svoj nacin, ali ako bas moram nekog izdvojiti to su stare, a redovne clanice! Nemam nista protiv novih, ali nisam ih dobro upoznala! Evo nekih : Volim Micanu, sa njom se druzim dosta dugo, jedino mi smeta kod nje sto ta devojka mora, ali mora da kasni! Mislim da ce zakasniti i na svoje vencanje! Osmeh
Tini sam upoznala i jako je simpaticna i imam utisak kao da je poznajem ceo zivot!
Naravno tu je Danka sa svojom Oklagija
Zveka, volim je sto voli moje viceve Osmeh salim se, nije samo zbog toga!
Angela mi je draga, jer cesto imamo isto misljenje Vrlo srecna
I jos bih izdvojila kad vec moram Osmeh Minu, Katy, Ana 75!
Ako sam jos nekog zaboravila, nemojte se ljutiti! Opet ponavljam, sve ste mi drage na svoj nacin!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Subota 14.02.2009, 16:53, Naslov:
Sve ste mi simpaticne na svoj nacin ........Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Subota 14.02.2009, 21:12, Naslov:
Hvala i onima koje su me pomenule i koje nisu,za sve veliki Poljubac
Meni ste sve jako drage i simpaticne,svaka na svoj nacin... Frendovi
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Subota 28.02.2009, 20:18, Naslov:
Meni jeTatjanaK najsimpaticnija osoba sa foruma za mesec februar.Cvijece

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 12:08, Naslov:
Tu sam par dana i imala sam cast razgovarati sa biksi i sandrom i super su, nadam se da cu i sa ostalima uspostaviti ok odnos i da cemo se druziti.Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 154
Koliko clanova ima idealna porodica?