Ljubav bez dodira...

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 01:29, Naslov: Ljubav bez dodira...
Sta mislite da li je ona moguca? Da li osobe koje se upoznaju i dopisuju preko interneta misle da je to sto osecaju zapravo ljubav ili nesto sasvim drugo, trece...?
I da li se vama nesto tako desilo do sada?
Ja mislim da je to ipak samo zabluda, trenutna zaslepljenost, i da ljubav nije moguca bez dodira, pogleda....
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 09:35, Naslov:
I ja se slazem....neminovno je da osobe se moraju upoznati i provesti neko vreme zajedno da bi videli ima li tu ljubavi ili ne.....sta mogu znati jedno o drugom preko interneta....neko moze o sebi svasta napisati a u sustini biti skroz drugacija osoba u stvarnosti.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 09:55, Naslov:
Slazem se sa vama.
Bez pogleda i razgovora nema nista.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 10:35, Naslov:
Mislim da je to nemoguce.Drugo je recimo ako se dvoje poznaju pa ima nekih emocija izmedju njih a to kriju.
Zanimljiva je recimo situacija kada se sretnu bivsi momak i devojka na picu.Tadaq mozda prorade emocije a ne mora nista da se desi.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 11:41, Naslov:
Ja sam suprotnog misljenja. Izadjes s nekim pa pocnu poljupci, dodiri, itd to nije ljubav vec strast. I cim se ti nagoni zadovolje prestaje veza. Kad sa nekim razgovaras preko interneta, telefona doticna osoba je "prinudjena" da misljenje i osecanja prema tebi kreira iz razgovora, zato sto voliite iste stvari, imate isti pogled na svet i td. ne zato sto ima mogucnost da te dotakne, da s tobom provede noc...
Ako se pak tako nesto desi ne kazem da je nemoguce da se iz strasti rodi ljubav, pa zavolis nekog s kim si se ljubila i sl.

Po meni, licno je iskrenija ljubav kad nekog zavolis ne zato sto se oblaci kako se tebi dopada, ili sto ima lijepo tijelo, simpaticnu facu i sl. sto se dobro ljubi, sto je ''spretan" u krevetu, vec zato sto se razumete, sto imate zajednickih tema za razgovor, sto se vasa veza ne svodi samo na dodire isl.
Mislim da ni jedna veza, pa ni brak, ne opstaje ako se svede na intimni odnos.
Prava ljubav je dusevno razumevanje i ako se ne postigne u datom trenutku, nece se postici nikad.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 13:53, Naslov:
Ljubav preko zice-nema strasti bez dodira,uzajamne ljubavi,razunevanja,paznje.Romantike.Ljubav bez dodira mozda u naucnoj fantastici.To je moje licno misljenje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 17:02, Naslov:
Slazem se u potpunosti sa holandjankom......ona je napisala sve......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 17:09, Naslov:
Da li je ljubav, ne znam, ali sam se veoooma zaljubila u jednog decka preko njegovih postova i komentara na nekom drugom forumu, filmovi, muzika, smisao za humor... Bas mi se dopao... I upoznali smo se na jednom sastanku forumasa, ali nekako mi je lepse da ga jos drzim online, ne ocekujem da razumete, skroz je uvrnuto i ne znam da objasnim Wub

ali moza mi pomognu stihovi Desanke Maksimovic

STREPNJA

Ne , nemoj mi prici! Hocu izdaleka
da volim i zelim tvoja oka dva.
Jer sreca je lepa samo dok se ceka
dok od sebe samo nagovestaj da.

Ne , nemoj mi prici ! Ima vise drazi
ova slatka strepnja , cekanje i stra'.
Sve je mnogo lepse donde dok se trazi
o cemu se sama tek po slutnji zna.

Ne , nemoj mi prici ! Nasta to i cemu?
Izdaleka samo sve ko zvezda sja
izdaleka samo divimo se svemu
Ne , nek mi ne pridju oka tvoja dva .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 18:09, Naslov:
Mislim da je ljubav ono sto osetimo u nasim srcima i recima koje su upucene nama od voljene osobe ......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 19:34, Naslov:
Muža sam zavolela dok smo još uvek bili samo drugari. Prvenstveno sam se zaljubila u njegovu ličnost, karakter, u ono šta on veruje i u njegov pogled na svet, pa tek onda u njegov fizički izgled. Kad smo se smuvali, prvi put smo spavali posle nekih 2-3 meseca, i od prvog puta, pa sve do sada svaki, ali bukvalno svaki put mi je bio neponovljiv.
Hoću da kažem, da se moja ljubav prema njemu, i obrnuto, prvenstveno svodi na to da ja njega volim kao osobu, njegovu unutrašnjost i sve ono što on predstavlja. I da ne mogu da vodim ljubav sa njim nikada više, volela bih ga istim intezitetom, a možda i više jer prvo volim Njega pa tek onda njegovo telo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 19:38, Naslov:
Manana u potpunosti se slazem sa tobom, i meni je isto tako sa svojim deckom, verenikom. Pa to i jeste prava ljubav Wub
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 03.04.2010, 13:29, Naslov:
Meni se desilo i ja sad srecno udata....kad sam videla sliku mog puza bio mi je smesan.Ni nalik na osobu koju sam videla uzivo.....zaljubila sam se u njegovo razmisljanje,i u to kako gleda na svet oko sebe....i zato sam sigurna da je to to....da sam se prvo zaljubila u fizicki izgled mozda bi me brzo proslo....ne znam...ali ovako ga volim sa svim vrlinama i manama....lepo je holandjanka objasnila gore!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 08:44, Naslov:
Ni ja se nisam zaljubila u fizicki izgled svog puza... Prvo smo se druzili,pa tek posle odredjenog vremena provedenog sa njim,u vezi,shavtila sam da samo njga zelim..Pomislila sam:To je ta osoba pored koje zelim da se budim svakog jutra Wub
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 15:35, Naslov:
Pocinjem da verujem u vezu na daljinu, pa tako i u ovo. Ako se bas dugo dopisujes s tom osobom, i ako ti se svidi zasto da ne. Ljubav ne mora biti dodir, ona se jednostavno oseca.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

krusevac
Broj postova: 19
Reg. datum: 13.12.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 19:01, Naslov:
Mislim da nas fizički izgled možda privuče, ali je sigurno potrebno mnogo više od toga da bi život podelile sa njm.Kad se energije podudare, tad i ne vidiš kako on izgleda, već što reče Angela, osećaš ljubav.
____________________
lolitalola

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 21:37, Naslov:
Evo,ja osecam ljubav na daljinu prema mojim zenama sa forumaWub
Sve su daleko,ne znamo se,a ja ih takoooo punoooo voliiiiiim!!!!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 21:43, Naslov:
Wub Wub Wub Wub Wub

A i mi tebe volimooo!
Nikada se nismo upoznale,videle...cule...kada niste tu sve je pusto...kada se pojavite,verujte mi srce mi zaigra!

Sramni

Frendovi Frendovi Frendovi
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 21:45, Naslov:
Da... Wub i ja se tako osecam... Tako mi znachite da sa vama podelim srecu,zabrinutos,tugu,zezanje..Ma sve,uvek se osetim bolje kada ste vi ovde!!!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Subota 08.05.2010, 15:29, Naslov:
Mislim da apsolutno nije normalno niti zdravo "imati" ljubav bez fizičkog kontakta.Podržavam to kontaktiranje preko neta samo u početnoj fazi upoznavanja sa nekom osobom ali kasnije nikako.Čak mislim da je taj odnos bez fizičkog kontakta više pogubnija za muškarce...Nekako takav način komunikacije više priliči ženama koje su sklonije toj vrsti komunikacije rečima,jer je jezik(govor) više razvijeniji kod žena (naučno dokazano brojnim neuro vezama u delu mozga zaduženom za govor).
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 08.05.2010, 16:40, Naslov:
Nisam verovala, ali sad verujem da je moguce! Sa jednim deckom sam pocela caskati na nekom forumu i po nekim odgovorima mi se bas svideo. Kasnije smo se nasli na fejsu i dopisujemo se od januara, cujemo fonom. Mogu reci da sam se zaljubila, jos ga nisam licno upoznala, videla sam ga samo kad smo se dopisivali preko skajpa i kad je ukljucio kameru.
Planiramo uskoro da se vidimo i ko zna... Mozda vam za neko vreme kazem da sam u srecnoj vezi Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 136
Koliko clanova ima idealna porodica?