Novi pocetak

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 12:57, Naslov: Novi pocetak
Da li vam je lako da zapocnete novi zivot, posao ili slicno? Ja se jako tesko navikavam na sve novo, sad moram na novi zivot. Bolji je nego stari, ali opet nisam ispunjena i rastuzim se kad se setim starog!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 13:03, Naslov:
Kad imam volju i zelju da nesto promenim ja to i uradim.........nekad jednostavno nesto mora da se promeni da bi svatili da nismo bili zadovoljni sa onim sto smo mislili da smo zadovoljni...........ponekad nas zivot natera da nesto promenimo e to ne volim Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 13:12, Naslov:
Kada sam kretala u srednju skolu ili pocinjela da radim na novom radnom mestu po mom spoljasnjem izgledu nije se mogla videti borba koja se u meni vodila.Uvek sam se trudila da budem prisebna i smirena dok sam u sebi kljucala.Sve to je umelo da traje dva,tri dana i onda je ceo svet bio moj....to je sto se tice skole ili posla...Kada dodje momenat da dobijemo vize i da se pakujemo da bi krenuli u novi zivot,cini mi se da ce mi biti mnogo lakse jer cu to raditi sa svojom porodicom i tamo gde budemo isli ici cu sa njom Sreca
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 13:18, Naslov:
Svi se mi pokolebamo kada dodje taj trenutak,ali se uvek brzo snadjemo i naviknemo na sve...toliko gradova i drzava sam promenila da mi je sada svejedno gde zivim,vazno je kako zivim,a meni je lepo sa mojom porodicom gde god da smo Wub
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 13:23, Naslov:
Normalno je da se ljudi plase novog/nepoznatog....Veliki sam tremaros,ali se trudim da to ne pokazem i da prevazidjemi za sada je sve ispadalo ok...
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 13:24, Naslov:
Kako za koga,svi imamo drugacije poglede na zivot.Nije mi tesko da pocnem ispocetka kada znam sta hocu.Ako necu ja ne pocinjem,ucaurim se tu gde jesam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 13:27, Naslov:
Anaana ja i ti smo istog misljenja Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 19:13, Naslov:
ja sam jako teska za promene, ma bukvalno i ako neka sitnica treba da se promeni mene to pogadja, glupo totalno, ali je tako. I to me nervira kod sebe. Kao sto je ana rekla, bukvalno se ucaurim tu gde jesam. Bas se tesko navikavam na sve novo, bilo ono dobro ili lose ... Zid
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 20:03, Naslov:
Ja sam bila u prilici da se selim u 3 razlicita mesta i prilagodim se brzo .nije mi problem uopste Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 20:15, Naslov:
kod mene su promene bolne, ali mi zato posle bude mnogo lakse...odnesu te suze valjda , nesto, a onda sve zaceli...ja na kraju uvek pronadjem dobru stvar koja je proistekla iz neke lose, a mislim i da je ta losa stvar uvek dobra lekcija...postoje u zivotu bezbolni i bolni metodi, a svako moze da odabere koji hoce....borac iz svake teske bitke uvek izadje iskusniji, oprezniji, mudriji i onda je sve teze i teze naci dostojnog protivnika...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 21:23, Naslov:
Jako mi puno treba vremena da bih se navikla na nesto novo...nekako ne zelim da se ista promeni i pri samoj pomisli da ce se nesto promeniti budem tuzna...biksi,potpuno isti osecaj imam i ja!!! znam u potpunosti kako ti je
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 114
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 21:39, Naslov:
I sama kazes da ti je sada zivot bolji nego onaj stari,samo treba malo vremena da se priviknes i videces da ce biti ok.Ja sam toliko problema imala i toliko novih situacija na koje sam morala da se priviknem,mogla bih roman da napisem,ali stavila sam veliku tacku na stari zivot i okrenula potpuno novu stranicu zivota ....za sad mi dobro ide,a tako ces i ti isto..... Poljubac
____________________
M.a.B.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 21.02.2009, 08:20, Naslov:
Nikada nije kasno poceti nesto novo ukoliko smatramo da nam nesto ne odgovara......ne treba se plasiti promena ako imamo cilj i dobar razlog da nesto menjamo......gore je ostati i patiti u istoj situaciji samo zbog straha od promene.....tako unistimo sebe i ne izborimo se za svoje dobro......ima mesta za novi zivot za svakoga pod ovim suncem.....i bolje je stvari menjati na vreme....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Subota 21.02.2009, 11:48, Naslov:
Postoje i dobre i loše promene. Podnesem stoički i jedne i druge. Sve promene koje su mi se do sada desile, a bilo ih je, donele su pozitivno stanje u mom životu. Ja sam za to da se stvari menjaju ako mislimo da će biti bolje. Ne treba se bojati promene. Baš ću u martu da menjam zavese, pa raspored stvari, pa...možda i posao, ili samo položaj na poslu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Subota 21.02.2009, 16:14, Naslov:
Ne volim promjene.... uspanicim se kad znam da moraju uslijediti i uvijek ih izbjegavam....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 11:33, Naslov:
Promene su dobre samo je pitanje kako ces stvari postaviti u svojoj glavi kao pozitivne ili kao negativne i nikada ali bas nikada se ne vracaj unazad, glavu gore i ubedi sebe da je bas to ono sto si htela za sebe
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 11:36, Naslov:
To li ti meni
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 11:41, Naslov:
I tebi i biksi
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 11:44, Naslov:
Ubedila sam sebe i sad mi je bas super! Nisam pogresila!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 11:51, Naslov:
Naravno da nisi sta god da si odlucila to je samo tvoja odluka. Ja sam pre jedno mesec dana bila u prilici tj dobila sam kao nagradu vaucer na 50eura za tetovazu. To mi je davnasnja zelja i jako bi volela jednu malu tetovazicu negde gde samo ja znam ali sam razmisljala sta ce reci svi ostali pa i moj muz samo ne sta ja hocu. Onda mi je mm rekao nesto kao pa i nije ti nesto neophodno ali ako to ti hoces zasto bi te bilo briga sta ce ko reci i ne moraju znati meni je ok. I u pravu je najvaznije je ono sto ti hoces, naravno pod uslovom da to ne ugrozava ljude oko tebe u tom slucaju stavljas na vagu
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 181
Koliko clanova ima idealna porodica?