Da li da odustanem????

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 16:17, Naslov: Da li da odustanem????
Juce sam se dogovorila sa drugaricom da u subotu izadjemo negde i pogleda reklamu sta i gde se nalazi jer nismo nikad izlazile tako reci.....nadje da u subotu peva Aca Lukas povodom 8 marta reko super povod......ali mm reaguje burno na tu pomisao.......mada je za sve ove godine naseg braka uvek bio on koji je odlazio gde god je hteo......pre 2-3 nedelje isao je na olimpijadu u Nemacku .....prosli vikend je isao u Salzburg na sajam .......a da ne pominjem dalje.......svake god ide u lov u Srbiju sam bez nas (2dana).....pa jos firma kad organizuje koje kakva slavlja.....itd...itd..... zato bi da vas pitam da li da ne obracam paznju na njegove price i da se spakujem i odem ili da odustanem ??????

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:16, Naslov:
Ne stvarno nego idi...daj sebi malo oduska i super se provedi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:18, Naslov:
Mislim da definitivno treba da odes u provod.Kad moze on mozes i ti.
Ja idem u nedelju na koncert Zeljka Samardzica,moj muz se nije protivio,cak me i podrzava.Ovo je moje misljenje ali ipak trebas sama da odlucis.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:36, Naslov:
madame, ja mislim da treba da odes, ako ti se ide...znas kako je, muskarci bi najvise voleli da im zene stalno sede u kuci, da su tu uvek za njih, da imaju kod koga da se ususkaju i ko da ih pazi (narocito kad su prehladjeni, je li), a one , ako mogu da se uzdrze od izlazaka,jer...pa, naravno da ne mogu ni da izgovore razloge, ne znam da li bi bas znali da obrazloze, ali sustina je - da je zeni prirodno mesto u kuci, a neprirodno van kuce...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:37, Naslov:
madame,tesko je dati savet a da bude dobar.Ti najbolje znas,kako ce reagovati tvoj muz ako odes.Ako mozes da se lepo dogovoris sa njim,idi.A ako se on stalno protivi i ako ce to pogorsati vase odnose,onda nemoj ici.Nisi rekla da li si se ti slozila sa njegovim provodima bez tebe,ili je on otisao protiv tvoje volje.Ako je tako onda zasluzujes da ides i ti pa neka oni malo vide kako je to. Zdravo
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:47, Naslov:
Pa sta da vam kazem ima tu dosta da se pise od sitnih sastanaka golubarski (u sezoni od proleca do jeseni) ide svaki vikend .....pa bilo je i da se bunim i da odobrim .....ali zadnji sajam (Salzburg) otisao je bez mog znanja jer sam ja te nedelje radila i on je cuvao decu....po povratku kuci sposla saznala sam da je on otisao Ljut sam a decu je ostavio kod jetrve Bijem .........on je uvek taj koji negde ide i to je normalno....znam gde ide i imam poverenja u njega .....ali izgleda da je on navikao da ja ne idem nigde nego da samo sedim kuci i njega cekam....tako je bilo svih ovih god......a njegova reakcija je "idi bas me briga".....bla....bla....a ja znam da mu nije pravo i zbog toga se dvoumim......a on je meni vec najavio sastanak za koju nedelju jer pocinje sezona golubova........

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:50, Naslov:
madame, ti najbolje znas sta da uradis... ja bih isla na koncert.. svakoj od nas je potreban solo izazak sa drugaricama da se malo opustimo i napunimo pozitivnom energijom... jer ako mogu oni da idu bez nas zasto mi ne mozemo bez njih...
ti odluci...
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:58, Naslov:
Drago mi je da mogu racunati na vas jer me takve situacije izbace iz takta.....ali su stvarno sebicni i sebi daju za pravo sve........mozda mi je bila greska sto sam tolike godine sedela u kuci i navikla ga da mi je mesto u njoj Tuzna .........

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 17:59, Naslov:
pa neka se odvikne.... izvini na komentaru ali i tebi je potreban provod van kuce... idi na acu lukasa
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 18:03, Naslov:
madame, to ''durenje'' im i jeste najjaci adut, u stilu, bas me briga,idi, ali da znas da sam se malo nadurio...mozes misliti..ne nagovaram te uopste protiv muza, vec samo hocu da ti kazem da je to cista psiholoska igrica, smeta mi-dajem ti k znanju, a ti vidi hoces imati srca da odes posle tamo gde si htela i da se opustis....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 18:07, Naslov:
hm madame u potpunosti te razumem, jer sam u slicnoj situaciji, kad on treba da ide ni ne pita za moje misljenje, a kad sam ja u pitanju eee tad deca ne mogu bez majke, ko ce decu paziti i sl. Tako da nikad nisam smogla hrabrosti da se izborim za tako nesto, znas ono ajd da se prodje s manje price i s manje rasprave. Uradi kako mislis da je najbolje, ja licno ti ne mogu dati savet po tom pitanju jer ni sama ne bi znala sta da uradim Tuzna Poljubac
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 18:08, Naslov:
Doslo je vreme da ga odviknem od toga i da dobijemo ista prava.......jedino mi je zao sto moram ko zatvorenik da se borim za svoju slobodu...... Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 18:41, Naslov:
To je tako bzvz situacija, znam taj osecaj jer sam pre 4 godine bila sa deckom koji je insistirao da sve radimo zajedno i stalno se durio kad idem sa drugaricom u bioskop ili na neki koncert. Tad mi propadne vece potpuno. Izadjemo lepo, a on pocne da me zivka svakih 5 min. na telefon, da salje SMS ove i uvek mi je bilo grozno, jer nikad nismo mogle lepo da se provedemo... Ljuta
Potpuno te razumem... Ako odes mislices na njega i njegove glupe reakcije i osecaces se lose, a ako ne odes opet ce ti biti lose jer trpis nepravdu...
Budale, odakle im samo pravo Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 19:55, Naslov:
Naravno da ces ici!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 20:05, Naslov:
madame u potpunosti te razumem,ako mozes uradi nesto lepo i za sebe ja isto dosada nisam mogla zao mi decu,nisu svi isti
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 21:23, Naslov:
Slazem se sa heti, jer sam u manje vise slicnoj situaciji, koja me iz vikenda do vikenda izbacuje iz takta. Jer kao sto kaze ako ne odem osecacu se jadno sto sam opet odustala, a i ako odem, secacu se njegove glupave reakcije i lose se provesti. Situacija je skroz bezveze, ali ja mislim da bi trebala ipak da odes. Ja se sada samo najavim da cu ici negde, praveci se potpuno blesava na njegove komentare ili reakcije. Potpuno mi je postalo nevazno sta misli, jer pobogu ne idem nekoga da ubijem, vec malo da izadjem! tako da grizoj savesti tu nema mesta....madame poslusaj nas, izadji i preseci vec jednom! Vrlo srecna
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 23:12, Naslov:
Treba da ides.Mislim da svaka od nas treba da ima odusak i barem malo slobodnog vremena od pranja,peglanja,spremanja i tog dosadnog vrtenja u krug.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Danka211 - Zenski forum
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 06.03.2009, 23:40, Naslov:
madame draga,mislim da bi trebala sesti sa njim i bas dobro porazgovarati na tu temu.daj mu do znanja da bi i ti zelela neki put izaci van,a ne samo sedeti kuci,objasni mu da ti je to potrebno i da nema nicega loseg u tome,sto ces izaci sa drugaricom na muziku,jer ti to ne radis stalno.razgovorom se sve da resiti i bez inata,jer inat moze doprineti losoj reakciji i nesuglasicama.nadam se da ce shvatiti i pustiti te da malo i ti izadjes iz kuce.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Subota 07.03.2009, 10:34, Naslov:
Naravno idi,
Ja mom kazem povodom 8 marta peva Sergej Cetkovic idem na koncert aon ce meni pa zar netrebamo da budemo zajedno.
Rekoh bicemo kad se koncert zavrsi.
Oni mogu gde god hoce i kad hoce a mi home sweet home.
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Subota 07.03.2009, 10:43, Naslov:
Bas lepo sto se sve slazemo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 199
Koliko clanova ima idealna porodica?