Za roditelje tinejdzera

  • 1
Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 00:14, Naslov: Za roditelje tinejdzera
Ovo je pitanje za one koji vec imaju veliku decu :cool:

Da li bi svojoj deci sugerisali izbor zivotnog partnera ili vam je svejedno sa kim ce vase dete ziveti i stvarati potomstvo ako je ono srecno?


Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 00:30, Naslov:
Ne bi mi bilo svejedno s kim ce provesti ostatak zivota ali isto tako necu utjecati na njihovu odluku. Smatram, da oni moraju biti sretni u toj vezi i ubrzo uvidjeti da li im nesto smeta ili su svojim izborom sasvim zadovoljni. Svi mi smo se nasli pred takvim odlukama i ubrzo uvidjeli da li smo izabrali pravog zivotnog suputnika.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 10.06.2007, 22:05, Naslov:
Roditelji su tu da svojoj deci, u toj dobi, postavljaju pitanja, a ne da im daju odgovore... Mada nije loše i da im odgovore pomalo sugerišu...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 25
Reg. datum: 08.07.2007
Datum unosa: Nedelja 08.07.2007, 21:54, Naslov:
Postoje pojedini slucajevi u kojima se mora intervenisati ako zaljubljeno dete ne moze u tom zanosu da proceni situaciju. To su odprilike situacije kada je izabrani partner, recimo narkoman, neka propalica, sektas ili neko cije je mentalno zdravlje naruseno...
Realno ako se ne umesamo moze doci do ozbiljnih problema.

Mislim deci ipak mora malo da se objasni da brak nije isto sto i zabavljanje. Da tu u braku ima i ovoga i onoga.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 01:48, Naslov:
Mozda sam grozna,ali ja svojoj deci vec sada sugerisem sta ne smeju da dopuste u nekoj buducoj vezi...Mada ko zna,kada se zatalambasaju da li ce se icega setiti od mojih reci.verovatno ce sve to sami da odluce,kao sto sam i ja uradila,a ako im zatrebam tu sam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 23:10, Naslov:
Mislim da je važno da dele isti pogled na svet, da su jake i stabilne ličnosti i da na vreme upoznaju svoje mane i slabosti kao i vrline i da znaju da se nose s njima.To je uslov za srećan početak zajedničkog života.
Nikada im neću braniti nikog ko je ušao u njihov život i zatalasao ga ,ali su već sad naučile da ljubavi treba dati vremena, da prepoznaju i biraju nekog ko će im biti ravnopravan partner i drug.
Svo to znanje pokupiće dete iz porodice koja takve stvari i neguje.

Ako mi se jednog dana ne bude svideo izabranik srca mog deteta-trudiću se da ćutim i da ga prihvatim ako ga ona voli.Ne bi ga volela bez razloga.Ipak je ona moje meso,moje vaspitanje i moja krv i sličnosti u pogledu mnogih izbora mora da postoje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 20:00, Naslov:
Dosta razgovaram sa svojom decom,kako one kazu mnogo sam stroga mama ali u njihovim godinama smatram da treba da budem stroga .Kada postanu svoje nadam se da ce znati da pronadju dobrog partnera.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

g. milanovac
Broj postova: 4
Reg. datum: 19.01.2009
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 22:45, Naslov:
Imam dve cerke,obe su tinejdzerke mnogo razgovaramo i za sada sam zadovoljna njihovim shvatanjima.Ma pometna su nam deca i ne treba da dozvole da iko sa njima manipulise.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 26.02.2009, 18:02, Naslov:
kakvo sugerisanje... ni meni niko nije nista sugerisao...to se ne pita...znace moja deca da se snadju, pa valjda znaju da procene ko im godi i prija za druzenje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 99
Reg. datum: 08.03.2009
Datum unosa: Nedelja 08.03.2009, 20:01, Naslov:
sretan praznik svim na caskanju

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 78
Koliko clanova ima idealna porodica?