Mrezni marketing

  • 1
Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 03.04.2009
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 15:51, Naslov: Mrezni marketing
Sta vi mislite o ovome? Jel imate nekih iskustava? Pisite o svemu sto bi moglo biti interesantno...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 19:40, Naslov:
Pa tesko da neko nema iskustva posto se mrezni marketing prosirio i veoma je zastupljen u Beogradu a pretpostavljam i u unutrasnjosti, od kirbi usisivaca, herbalajfa, hemel preparata, orifaejma, avona idr.
Jedan moj drug me je vodio na neke prezentacije i dosta mi je pricao o tome, dok mu nisam rekla da je preterao i da prestane, zato sto me te price ne interesuju. Covek je izgubio svoj zivot potpuno, a bio je bas cool lik, svirao je gitaru, isli smo na koncerte, gledali filmove, jednostavno imali smo kvalitetnije druzenje. Cim se uhvatio mreznog marketinga, svima, ali SVIMA u drustvu je poceo da prica samo o tome Zid
Ja sam uvek tu da ga saslusam i sve je to ok, ali stvarno smara kad pocne sa pricom kako je to idealan posao, kako se tu ljudi neverovatno obogate, kako putuju po svetu i resavaju sve zivotne probleme...
Kao prvo, mi u Srbiji nemamo ni jednog strucnjaka za mrezni marketing, niti to moze ovde imati uspeha. Da imamo strucnjake i ljude koji se time bave, shvatila bih to ozbiljno, ali ovako se svodi samo na neka prepricavanja i izmisljotine, a jako cesto i na prevare. Jedan jako dobar drug je magistrirao na nasem Ekonomskom fakultetu i objasnio mi je da je citava ta prica o mreznom marketingu u Srbiji cista glupost i nema nikakvu perspektivu, jer se na ekonomskom fakultetu taj oblik marketinga ne izucava ozbiljno i nemamo ljude koji su tome posveceni.
A kao drugo, odakle tim ljudima ideja da taj posao mogu svi da rade? Ja ne mogu. Prosto mi je dosadno, ili me jednostavno ne interesuje. Jednostavno necu da idem okolo po gradu i da smaram sve ljude koje poznajem da od mene kupe neki proizvod i da ja kao skupljam neke poene od toga Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 03.04.2009
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 20:36, Naslov:
Ja sam isto isla na neku prezentaciju.Prica je stvarno idealna, ali suvise idealna da bi bila stvarna i toliko lagana...U principu do sada nemam bas nikakvih iskustava, pa me zato zanima misljenje onih koji imaju... I to predavanje je drzao neki strucnjek, covek iz Nemacke, izuzetno inteligentan, odusevio me! U zivotu nisam cula da je neko rekao toliko pametnih stvari za 2 sata koliko je sve to trajalo... Celu tu pricu za marketing je do srzi razradio, sve objasnio... Ali opet, volela bi da cujem necije iskustvo...

Taj tvoj drug je verovatno postao previse napadan i u zelji da uzme sto vise kesa, poceo je mnogo da smara...mogu da zamislim kako to izgleda...: |
I u potpunosti se slazem za tobom da je u Srbiji jako malo ljudi sposobnih za to...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Èaèak
Broj postova: 1
Reg. datum: 25.05.2010
Datum unosa: Nedelja 30.05.2010, 19:42, Naslov:
Izgleda primamljivo ali nije lako uspešno raditi mrežni marketing.
____________________
www.pametnioglasi.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 30.05.2010, 21:46, Naslov:
Mrezni marketing je veoma ozbiljna stvar ukoliko je ljudi shvate i rade profesionalno......5 godina se bavim mreznim marketingom i to vrlo uspesno sa ekipom ljudi koji su magistri ekonomije i koji su izucavali mrezni marketing i na fakultetu......problem nije u mreznom marketingu vec u pristupu ljudi tome i problem je najcesce ljudski faktor kao i u drugim bransama i poslovima.....direktna prodaja i mrezni marketing su opet 2 razlicite stvari.....verovatno zbog nekih ljudi koji su to radili neprofesionalno ljudi imaju prema tome otpor ali ako pogledamo oko sebe svi smo u zivotu u nekim mrezama....primer struja,internet,voda koju placamo drzavi,telefonija itd......samo cesto ljudi brkaju mrezni marketing i klasicnu piramidu i dovodi do otpora prema bilo kojoj poslovnoj informaciji......i ne slazem se sa tim da tu nema perspektive ukoliko se radi kako treba i profesionalno.....coveku je dovoljno dati informaciju neko ce se naci u tome a neko nece i to je to.....nema potrebe za smaranjem ljudi i ubedjivanjem.....neko jeste da bude lekar a neko nije......ne volim samo kada ljudi pljuju po necemu na osnovu nekih prica ljudi koji nisu uspeli u tome pa je tesko reci ja sam kriv vec ne valja mrezni marketing........u svakom poslu ako je covek predan i posvecen.....uspet ce......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 27.08.2010
Datum unosa: Petak 27.08.2010, 13:17, Naslov:
za svakog koga interesuje pravi MLM . www.scnetsrbija.com/zokinho kontakt skype zox_91 ili mail zox_ns@hotmail.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 01.02.2011
Datum unosa: Sreda 02.02.2011, 12:32, Naslov:
U potpunosti se slazem sa Tini.
Misljenja su podeljena kao u svemu ali MM je odlican nacin da se zaradi ukoliko se shvati na pravi nacin, u suprotnom nista od uspeha.
____________________
\\\"Ako mogu da biram sta cu da radim onda je to igra, a ako mi drugi govore sta da radim onda je to posao\\\"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 287
Koliko clanova ima idealna porodica?