Kako ste se upoznali

  • 1
pozarevac
Broj postova: 173
Reg. datum: 06.03.2009
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 22:24, Naslov: kao ste se upoznali
Ovo je tema da se malo prisetimo lepih trenutaka,za mene su bili lepi ipomalo tuzni ali sve se dobro zavrsilo Vrlo srecna
____________________
verica obradovic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 22:56, Naslov:
Moj dragi je pre 16 godina drzao diskoteku na Novom Naselju u Novom Sadu gde smo odlazile moja draga Nela (vecina zna o kome je rec) i ja sa nasim drustvom...tako smo se upoznali.Medjutim jedna nasa prijateljica zelela je sa njim da se zabavlja ali to nikome nije govorila vec sve nekako potajno.Da bih je ja jedno vece otvoreno pitala sta zeli...i naravno posto je njen odgovor bio negativan preuzela sam stvari u svoje ruke.Tako smo 02.04.93.godine moj sadasnji muzic i ja poceli da se zabavljamo,a to zabavljanje traje i dan danas Sreca
Cini mi se da se volimo vise nego te 93.godine ili mozda samo zrelije...no,nije ni bitno.Bitno je da smo mi zajedno i da imamo divnu porodicu Vrlo srecna
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 08:47, Naslov:
posto smo iz istog kraja znali se ali ja nisam bila zainteresovana sve do jednog leta..poceli se muvati zezanje to je preslo u ozbiljnu vezu tako smo se i uzeli dan danas smo zajedno...
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 09:43, Naslov:
Bili smo u istom odeljenju u srednjoj skoli. Na pocetku 2. godine moja drugarica koja je sedela sa mnom u klupi se odselila i ja nisam imala s kim da sedim i tu je bio on Osmeh i tako smo poceli da pricamo malo vise, da se druzimo vise i zavoleli se...sad ga volim mnogo mnogo vise nego tad i drago mi je sto sam sa njim Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 10:16, Naslov:
Ucili smo u istom kaficu vikendom Osmeh
Vikendom ne rade citaonice, pa smo navikli da tada budemo u opustenom kaficu gde smo uz kafu citav dan sedeli i ucili, on sa svojim drustvom, ja sa svojim. Vremenom su se spojili stolovi i tako... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 12:04, Naslov:
Slucajno u firmi gde sam radila pre nego sto sam pocela kod njega
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 12:35, Naslov:
Njegov najbolji drug je bio moj kolega na poslu...A i sestre mog dragog isle sa mnom u skolu...I tako...Prvi razgovori su nam bili preko msn-a i telefona, ko drugovi, a kasnije i sve ostalo Osmeh
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 14:15, Naslov:
upoznala nas je drugarica,i sve je pocelo kao na salu ,kasnije su se umesali moji smatrali su da nije prilika za mene i sve se zavrsilo kao iz inata.Zato i danas ne sme da se pozalim, odgovor je...,,rekli smo ti"....
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 14:20, Naslov:
Moj drug Mihajlo i deckonja Nemanja sviraju zajedno u bendu, tako da me je Mihajlo upoznao sa Nemanjom na jednoj njihovoj svirci, a tek posle jedno pola godine smo se smuvali. Prica o tome kako smo se smuvali je zanimljivija, ali je i dugacka, pa necu da davim. Osmeh
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 18:47, Naslov:
na poslu Wink
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 19:35, Naslov:
....u to vreme moj brat se zabavljo sa njegovom sestrom od tetke ......i tako samo se mi upoznali preko njih ., mi ostali zajedno ,a njih dvoje se rastali Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 19:39, Naslov:
Pošto je on iz jedne banje, ja sam tamo otišla na godišnji odmor, a nisam trebala,trebala sam ići na more, i odma prvo veče kako sam došla u banju tada smo se upoznali, a smuvali malo kasnije. Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 19:44, Naslov:
mi smo se upoznali jos na fakultetu, a dovela ga jedna poznanica kad smo se nas dve dogovorile da izadjemo same, uvece ,...ala sam bila ljuta kad sam videla da dolazi jos neko,...prvo smo se druzili, nekoliko meseci, a onda sam jedva ukapirala o cemu se tu jos radi, Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 22:11, Naslov:
Pa zato je i otvorena ova tema, waiting for the night Osmeh samo napred, mi smo tu da slusamo Vrlo srecna ja stvarno uzivam da slusam te price, danas sam terala moje da mi pricaju kako su sve iz porodice upoznali jedni s drugimaOsmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 150
Reg. datum: 28.02.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 23:10, Naslov:
mi smo se upoznali na ulici slucajno,i videli se 3-4 puta i uzeli se

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 108
Koliko clanova ima idealna porodica?