Pomagajte!

  • 1
Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 11.04.2009
Datum unosa: Subota 11.04.2009, 20:11, Naslov: Pomagajte!
Devojke,ja obidjoh ceo grad i nigde ne mogu da nadjem neku crno belu,vecu torbu,od nekog platna recimo....Bejah svuda,ali nigde ne nadjoh.Inace sam u nekom svom fazonu,cudnjikavom...Jel zna neko gde ima tako nekih opicenih torbi u gradu(a da nije Aksesorajz,jer ni tamo nema,a i bezobrazno su skupi)?Hvala unapred.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 11.04.2009, 21:42, Naslov:
u vecim prodavnicama bi trebalo biti...skoro sam ih negde primetila,kad sam bila u Bg...
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Nedelja 12.04.2009, 13:04, Naslov:
E imas super krpene torbe kod Doma Sindikata, samo treba da nahvatas kad je ona zena sto ih sije tamo (najsigurnije je da je petkom potrazis). Cene se krecu od 500 do 1000 din. zavisi od velicine, ima svakakvih dezena. Javi sta si uradila Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Petak 04.02.2011, 13:19, Naslov:
Devojke, treba mi pomoc. Kupila sam savrsene, savrsene cipelice, sandalice, nesto izmedju sa otvorenim pstima, od velura, ko ne zna kao plisane su, braon boje i ima zlatni detalj na stiklici , stikla je ogromna i prelepo stoje. Al mi je tesko kombinovati uz njih nesto, a trebaju mi haljine. Braon i roza jako lepo ideu, ali u ovom slucaju nikako, i zanima me sta vi predlazete, a da nije crno ili belo? Pomoc... Heheheh
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 04.02.2011, 19:10, Naslov:
Pa jel mozes da okacis sliku tih novih sandala? Osmeh Bilo bi lakse da se nesto preporuci Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 01.02.2011
Datum unosa: Petak 04.02.2011, 19:39, Naslov:
Pa mozda neka bez varijanta ili nesto tako. Zavisi za koju priliku ti treba. U svakom slucaju nemoj da ides na varijante braon jer glupo je da je haljina iste boje kao cipele a ruzno da je nesto slicno, znaci nesto kontra.
Opet kazem zavisi gde ides.
____________________
\\\"Ako mogu da biram sta cu da radim onda je to igra, a ako mi drugi govore sta da radim onda je to posao\\\"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.02.2011, 23:12, Naslov:
Idem na svadbu, i da, najbolje bi bilo nesto bez, krem... jer ih onda istice. A sta mislite za rozu?
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 01.02.2011
Datum unosa: Utorak 08.02.2011, 19:02, Naslov:
Pa moze i roza, sto da ne, ali opet nesto nezno i svetlo.
Ne znam, po meni bi naljepse bilo bez ili krem. Da ne zasenis mladu. Vrlo srecna
____________________
\\\"Ako mogu da biram sta cu da radim onda je to igra, a ako mi drugi govore sta da radim onda je to posao\\\"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 87
Koliko clanova ima idealna porodica?