Kucni kutak za vezbanje

  • 1
nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 22.04.2009, 09:20, Naslov: Kucni kutak za vezbanje



Ne morate da odlazite u teretanu da biste povratili kondiciju, jer i u svojoj kući možete da napravite mali fitnes centar


Ukoliko vam je dosadilo da stalno čekate na svoj red u teretani ili fitnes centru, ili da morate u tačno određeno vreme da idete da vežbate, ne morate da zavisite od fitnes centra. I vaš stan može da bude idealno mesto da u njemu napravite omiljeni kutak za vežbanje. Uostalom, u njemu vas niko neće ograničavati kada morate da vežbate niti ćete čekati na red.
U celoj ovoj prici najteze je naci adekvatnu motivaciju i naterati sebe na vezbu s obzirom da znam kako je tesko izaci na kraj i sa svakodnevnim obavezama zanima me za pocetak mozete li naterati sebe da odvojite bar sat vremena dnevno za sebe i svoje telo
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 22.04.2009, 09:25, Naslov:
Slazem se sa tim, ali ko moze da se natera da vezba sam. Ja ne, zato moram da platim aerobik ili teretanu da bi isla redovno da ne propadnu pare, jedino se tako nateram. Ko moze sam kuci, svaka cast! Imala sam kuci 2 sprave i obe su bile zanimljive mesec dana pa su skupljale prasinu!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 67
Koliko clanova ima idealna porodica?