Radosna vest !!!

  • 1
harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Sreda 06.05.2009, 20:00, Naslov: Radosna vest !!!
Kad ste otkrile da ste trudne,kome ste prvo rekle?
Kakva je bila njihova reakcija?
Kako je reagovao On?



Ja sam prvo saopstila suprugu.
Uh, ja kad se setim tog jutraaaaa..Bas sam na glup nacin saopstila to, bila sam sokirana.
Prespavali smo kod mojih, on je jos spavao a ja sam se iskrala polako do kupatila.Ocekivala sam jednu crtu na testuu, a kad je porumenela i druga - SOK!
Nista nisam razmisljala, utrcala sam kod njega u sobu i onako, BUM:
Hej, pogledaj! Dvije roze crte!

Dok se on rastreznio, skontao sta mu ja to pokazujem, pa onda shvatio da ce postati otaac... Osmeh

Aaah, a toliko puta sam mastala o tome: pa ovako cu, pa tad...


____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 8
Reg. datum: 30.04.2009
Datum unosa: Sreda 06.05.2009, 22:06, Naslov:
holandjanka...pa svi mi tako, mastamo, mastamo....a onda dodje tako spontano....

a i ja sam naravno suprugu prvo rekla i to ni manje ni vise nego preko telefona! ucila sam, spremala ispite i kasnilo mi je par dana, prvo sam mislila stres, ali onda sam se odlucila na test, uradila ga, jedna crta, bacila u kantu....posle nekog vremena kao, ma da pogledam jos jednom....i VIDIM DRUGU CRTU, nisam mogla da verujem, sva sam se zbunila, pa zovem muza, pitam ga gde je i kada dolazi, on kaze da je na putu sa nekim poslovinim partnerom, a ja kao....jaooo pa ko ce da ceka do veceras?! i samo odjednom sam rekla TRUDNI SMO LJUBAVI!!!!! cutanje.... i onda je on poceo da vristi, a meni su suze potekle, zato sto je bas bilo nekako spontano i dirljivo, a posle mi je pricao, da se u tom trenutku nalazio na nekom kruznom toku i da je tri puta kruzio, dok ga taj lik nije pitao jel sve uredu....eto tako je bilo kod mene.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 07.05.2009, 14:43, Naslov:
jao sjajno Vrlo srecna
ajde pisite jos.... please hehe!

(omg, kakva li cu ja da budem... zamisli - BEBA! aaaaaa) hehe

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 07.05.2009, 16:02, Naslov:
A tek ja Vrlo srecna ne mogu sebe da zamislim u ulozi majke
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Cetvrtak 07.05.2009, 16:15, Naslov:
...da se u tom trenutku nalazio na nekom kruznom toku i da je tri puta kruzio, dok ga taj lik nije pitao jel sve u redu...

Hahaha, kako sjajno! Osmeh
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 124
Reg. datum: 14.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 07.05.2009, 22:07, Naslov:
Aaaa! Milion puta sam razmisljala kako na najsladji nacin reci muzu za trudnocu... i bas kada se konacno desilo, ja sam cini mi se svo ushicenje potrosila... a i on... No, prica od pre trudnoce seze tri godine unazad... duga je, i smorila bih vas totalno...U kratkim crtama, imala sam dve neuspele trudnoce, a moje dve crtice su se pojavile posle trinaest meseci pokusavanja (i tri godine braka). Svaki mesec ista prica, trazila sam i najmanje moguce simptome trudnoce, i svaki mesec bila sve vise razocarana, pomisljala da vise ne mogu imati decu... haos...
Uglavnom, kao sto rekoh, svoje ushicenje smo potrosili. Meni meca nije jos kasnila, ali sam se na poslu jako lose osecala (radili smo zajedno u restoranu, mozete zamisliti sta vam sve moze uzrokovati mucnine). I posto sam se osecala toliko lose, da sam mislila da sam popila kafu sa metalnim opiljcima, sto nisam ni mogla prici svezem mesu, a da mi se stomak ne prevrne, kupim boga-zna-koji-po-redu test, vec spremna unapred na razocaranje, i vec se u sebi svadjam sa sobom zasto to sebi dopustam uopste.
Ja sam radila kasnu prepodnevnu smenu, muz je vec bio na poslu. Interesantno je da sam dve crtice podnela sasvim hladno, kao da se uopste ne radi o meni, ni bilo kome znanom. Muzu sam saopstila cim sam stigla na posao, onako, mrtva-ladna, kao da se radi o necemu svakidasnjem. Njegova reakcija je bila ista kao i moja... mislim da smo bili prilicno zbunjeni i nesvesni onoga sto nam se dogadja. Valjda su nas losa iskustva toliko prodrmala, da se nismo ni uspeli poradovati po propisu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 07.05.2009, 22:50, Naslov:
hehe, holandjanka, kod mene je bilo nesto slicno Osmeh samo sto je kod nas bilo sve nekako brze. Uzeli smo se i odmah pozeleli da imamo decu. Jaaaako smo zeleli decu i kad sam trebala da dobijem, sacekala sam samo da vidim hoce li mi jedan dan kasniti. KAsnilo je i ja sam uzela test da uradim sledece jutro. Probudila sam muza rano ujutru i rekla mu - idem da uradim test, budi spreman da cujes ako bude lepih vesti. Ugledala sam jednu crtu...a posle par sekundi i drugu, malo bledu, ali je bila tu. Ja sam presrecna izasla iz kupatila i rekla mu da je test pozitivan, a on me pitao jesam li sigurna...i on je bio presrecan Osmeh ali smo trazili odmah na netu da li i bleda druga crta znaci da trudnoca postoji, hehehehe, joj kad se setim... Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 07.05.2009, 23:21, Naslov:
eh,pa nista lepse!Smisljala sam dugo kako da mu kazem,joj kad se setim koliko sam bila smotana rekla sam mu preko telefona,bila sam na poslu kad sam radila test a njemu bilo krivo sto ga nismo zajedno uradili,ma taj trenutak je nesto najlepse!Kod mene je isto bila bleda druga crta,posle smo saznali da je to zbog dejstva hcg hormona koji je jos uvek bio slab.
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 08.05.2009, 15:31, Naslov:
To je bilo jako davno,tako da se i ne secam.....ali se secam da sam prvo njemu saopstila tu radosnu vest Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Petak 08.05.2009, 15:40, Naslov:
Al tako se to uvek desavaa kad nesto punoo ocekujes...Kad to dojde onda si nekako zbunjen, izgubljen da ne mozes cak ni da se radujes.
Ja sam vratila test u kutiju i ostavila u torbu sve sa sumnjom da nisam dobro videla te 2 crtice, bledo roze, nego da opet pogledam kasnije.

Cak sam par puta tako, kad su nam svekar i svekrva cestitali povratila se da pogledam u torbu:
"Boze, sta ako ja ovo nisam dobro videla?"
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Petak 08.05.2009, 20:11, Naslov:
joj holandjanka isto i ja tako,gledala sam u onaj test i sve mislim,ma to ja nisam lepo videla!
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 28.05.2009
Datum unosa: Utorak 02.06.2009, 12:03, Naslov:
prva trudnoca i dve crte , ah kad se setim -bila sma najsrećnija na svetu!!!!
I drugi put sam se obradovala, al prvi put je ipak prvi!
MM je odlepio od sreće Osmeh Njemu sam prvom i rekla, a ostatku sveta tek mesecima kasnije!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 237
Koliko clanova ima idealna porodica?