Pantenol

  • 1
Broj postova: 20
Reg. datum: 20.02.2009
Datum unosa: Subota 09.05.2009, 23:13, Naslov: Pantenol
Zdravo djevojke...imam strasne probleme sa Aknama, uzasne, hodala sam po raznim dermatolozima i nista!Pa sam sada cula od jedne djevojke, da je ona koristila kremu Pantenol i Kalcijum da je pila..i da joj je to znatno pomoglo!A imala je bruku bubuljica..sada joj je lice ok,eh sada pocela sam i ja koristiti tu kremu i piti kalcijum..ali ova krema je pravo masna, a moje lice takodjer,..i ne znam da li ce to bas pomoci ili je to neka glupost?? Lud Lud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 02:13, Naslov:
pantenol uvek rado koristim u raznim oblicima
rastvor nekada za kosu,a otkila sam i fantasticnu pantenol penu koju sam koristila zbog nekog oziljka na telu ali sam shvatila da mi savrseno odgovara kozi lica jer je lagana i transparentna,pa je cesto koristim umesto kreme!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 08:44, Naslov:
U kući uvijek imam razne kreme koje sadrže pantenol, odlične su, ja ih koristim i za lice, djeci za razne ranice, kraste, osipe. Meni pomaže zimi, kada mi licu treba dodatna njega. Mislim da ne može da ti škodi, u svakom slučaju..
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 10:08, Naslov:
Meni je dermatolog preporucio da pantenol zimi koristim umesto labela. I mogu vam reci da sam zadovoljna. Slazem se sa Maxi, mislim da ti nece skoditi.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 10:20, Naslov:
Amina,moje mishljenje je da je najbolje da odesh u apoteku i da ti na osnovu tvog tipa koze naprave kremu specijalno za tebe..Shto se pantenola tiche,on je odlichan za regeneraciju koze,i ja ga koristim umesto labela,a dobar je i za mazanje koze nakon tetovaza,opekotina,ojeda i slichno..Nisam josh chula da nekome ne odgovara,pa mislim da nece ni tebi..srecno! Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 02.01.2011
Datum unosa: Nedelja 02.01.2011, 22:02, Naslov:
Toplo bih preporučila svima pantenol gel - kremu.
Ne masti lice, lagana je i prija koži.
Ja nemam problematičnu kožu, sem što mi je ponekad previše suva.
Ovaj gel koristim skoro godinu dana i zamena mi je za sve kreme.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 119
Koliko clanova ima idealna porodica?