Kako i gde ste upoznali svog decka/muza?

Broj postova: 10
Reg. datum: 16.05.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 13:31, Naslov: Kako i gde ste upoznali svog decka/muza?
Evo ja cu da kazem za sebe: bili smo ceo zivot komsije a nismo se poznavali e tako 2007 godine ja sam otisla u Americi i njega sam tamo upoznala u hotel, malo smo pricali dogovorili susret da idemo da vidimo nocan zivot u Houstonu malo smo se Zurka malo vise napili i smo se Wub Wub Wub Wub i tako ja i on ostali tamo 2 meseca ja sam imala decka sa kim sam bila 3 god i on e imao tamo neku ali ljubav e bila veca od sve tako da smo prekinuli sve sa bivsima i nastavili ja i on zaedno sami... i evo ne sada posle 2 god opet zaedno zaljubjeni jos uvek i tako Wub ajde cekam vase price Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 15:22, Naslov:
ja se ne secam gde smo se upoznali i kako Lud Vrlo srecna ali znam da se dugo znamo.salim se malo,znamo se jos kao klinci,a poceli smo da se zabavljamo god.dana pre braka.tacnije na danasnji datum 2004. Osmeh
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 15:26, Naslov:
Pa eto razloga da castis kaficu...i danasnji dan se racuna kao godisnjica Vrlo srecna

A mi smo se upoznali u vozu Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 15:30, Naslov:
i jeste razlog da castim.evo popicemo ovde Pijem kafu kad vec nemozemo kod mene.posluzite se drage moje Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Pijem kafu Vrlo srecna .a tvoja je danka prica takodje zanimljiva,kao i ivanina Osmeh
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 15:33, Naslov:
Hvala cupkice: na kaficama i na komplimentu za "pricu'...sa srecom Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 16.05.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 16:49, Naslov:
cupka SRECNA TI GODISNICA BRAKA PUNO LJUBAV TI ZELIM Wub hvala ti najlepse za kafu bas me e digla na noge Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 02:15, Naslov:
Zajednicki drugovi su slavili rodjendan na obali Dunava. Meni se nije islo jer je duvao vetar, ali na nagovor drugarica posla sam. On je bio tamo, svirao je gitaru a jos lepse pevao. Nisam ga tad zapazila. Neko je to vece snimao aparatom kako svi pevamo i stavili su snimak na you tube. Nasla sam broj telefona od decka da mi kaze koji je to link i tako smo poceli da se dopisujemo i druzimo.
Sto je najbolje, ni njemu se nije islo na taj rodjendan, ali namolili su ga i eto. Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 02:20, Naslov:
jao citam tvoj post biksi i odvali se smijati,i ja sam se sa svojim muzem na taj fazon upoznala,bila sa drugaricom na kafi u gradu izasle onako i krenule kuci i cujemo iz ovog jednom lokala muziku i ona meni hajmo hajmo da vidimo sta ima ja ma necu hocu kuci nemogu i tako me ona namoli i mi odemo i tu ga upoznam slucajno.....
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 02:22, Naslov:
Eto. Boze koliko imamo slucajnosti! Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 02:23, Naslov:
ludiloooooooo
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 99
Reg. datum: 08.03.2009
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 10:26, Naslov:
od malih nogu su se nasi roditelji druzili , pa smo u osnovnu isli zajedno u srednjoj smo se razdvojili i posle srednje kad sam pocela da radim opet se naslii takooo.... znaci citav zivot zajedno... nije lose ,bitno je razumjevanje ,dogovor i naravno ljubav, djeca , i mora da funkcionise

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 15.08.2009, 13:55, Naslov:
Lepa prica. Osmeh
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 19.08.2009, 23:19, Naslov:
Upoznali smo se kao deca,na svadbi moje rodjene sestre,ona se udala u mestu odakle je i on...jos uvek pamtim kakav je to decak bio,sve moje drugarice poludele za njim,naravno i ja!Osmeh Bio je novina u nasem malom mestu,a mi klinke samo o njemu spomenare pisale...zatim,prolazile su godine,mi smo cekale leta kada bi on dosao kuci,izlazile sa njegovim drustvom,ah kako je bilo slatko...bili smo zaljubljeni jedno u drugo a da nismo imali pojma,ja sam uvek mislila da smo mi za njega sitne,male seljancice (sada mi kaze kako je bio tada ludo zaljubljen u mene-i sada naravno)...A onda su prolazile godine,i ja sam prestala da ga vidjam,nije dolazio cesto,svako je otisao na svoju stranu,ziveo svoj zivot...Dodje najzad i taj oktobar,taj suncan dan ,dever moje sestre se zeni...ja bolesna,temperatura 40,klecim pred mamom da ne idem,da ostanem kuci,ali ona ne popusta.Tog dana sam toliko plakala,toliko se sa njom svadjala,da nikad to ne mogu zaboraviti...Toliko sam se zainatila,da sam se obukla kao kreten,i krenula na tu svadbu...ON ! Lep kao andjeo,doteran,malo pripit,a ja kao poslednja,naduvena od placa i temperature,obucena katastrofa...kada mi je prisao osecala sam se tako bedno...odmah sam otisla kuci da se presvucem i malo doteram Osmeh Vrativsi se,nismo se jedno od drugog odvajali,sve je vise bio pod alkoholom i tako lepo pricao,grlio (da je tata poslao sestru da vidi ko je taj sa dugom kosom sto me davi Osmeh )...Od tog dana nismo se odvajali,plasili smo se da se ne vrate one godine razdvojenosti...i kada je opet odlazio uvek mi se brzo vracao,nismo mogli jedno bez drugog! Ziveli smo sest meseci zajedno,zatim se vencali,malo bili razdvojeni jer nisam dobila olako vizu...a sada smo zajedno,volimo se,zivimo nas zivot,planiramo buducnost,samo da smo zajedno,to nam je najvaznije!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 11:38, Naslov:
Lepa prica Andemona!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 11:52, Naslov:
Jako interesantna prica, sve mi je nekako milo tini.ti. bas bih volela da vidim neku vasu zajednicku sliku, kladim se da ste prelep par.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 11:53, Naslov:
Bice slika,samo cekam da mi posalju,bas smo se pre par dana slikali na jezeru dole kod Bregenca...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 18:44, Naslov:
Školska ljubav, koja traje već 28 godina!
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 21:00, Naslov:
Na radnom mestu
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 124
Reg. datum: 17.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 21:03, Naslov:
Osmeh sreli smo se jednog maja na plesu...on se toliko smejao da nisam htela ni plesati...naišao je jedan mladić i...smuvali smo se ( što bi rekli ovi mladi) trajalo je devet meseci i...puklo...dođem opet u istu salu na ples,kad tamo Heheheh opet onaj što se smejao.Bila je zima i nisam primjetila da sam negde uprljala kaiš od kaputa.Prišao je počeo skidati blato sa kaiša Posramljena Prvo sam bila besna Heheheh a posle je krenula priča i shvatim da u tim dubokim crnim očima ima puno topline...Sve smo nastavili povratkom u BG i...traje 30 godina Vrlo srecna često spominjemo i onaj smjeh i naravno ...blato haha...
____________________
U buri,oluji,kraj nedaca svih, uz teske gubitke i uz sudbu kletu, biti nasmejan,prirodan i tih najveca je umetnost na svetu!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 20.08.2009, 21:04, Naslov:
Bas lepa prica zuna
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 254
Koliko clanova ima idealna porodica?