Pakovanje za kosu

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Nedelja 15.11.2009, 16:05, Naslov:
e devojke imama jedno pitanje za vas.....imam jako gustu kosu,tamno smedju,skoro crnu i kosa mi jako,jako opada i pri cesljanju i kod pranja kose......koju masku bi mi preporucile...WinkHVALA
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 12:22, Naslov:
Preporuchila bih tebi,a i svima,da odu u ulicu Koste Stojanovica,mislim da je 8..Blizu politke...Tamo se nalazi salon "Lita Kamber".Pored frizerskih i kozmetichkih usluga,prodaju i pakovananja i razno razne uvozne preparate za kosu marke "eugen perma".Tamo mozesh da nadjesh pakovanje koje ti odgovara i da se posavetujesh kako da negujesh kosu.Ja vec vishe od tri godine idem kod njih i kupujem te preparate i kosa mi se bash oporavila,a nema shta joj nisam radila Sokirana
Poslednje shto sam uzela je neki sprej koji naprskash na vlaznu kosu i dok se fenirash on kosu shtiti od pregrejavanaj i pucanja dlake Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 16
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 23:04, Naslov:
Sve je stvar u tome na sta se ko navikao,sta mu odgovara,i sta je imao prilike da proba.Ja,a i cela porodica posle mnogo lutanja poceli smo jos pre pet godina da koristimo Amway-eve Satiniqe proizvode za negu kose,i puno smo zadovoljni.
____________________
luca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 21.02.2010, 23:08, Naslov:
Satinique maska i sve za kosu iz Amway kompanije....odlicna maska za farbanu i tretiranu kosu kao i za suve krajeve
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 02.09.2010
Datum unosa: Cetvrtak 02.09.2010, 11:00, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 24.12.2010, 00:19, Naslov:
Koristim med, maslinovo ulje i jaja
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 02.01.2011
Datum unosa: Nedelja 02.01.2011, 21:47, Naslov:
Obožavam celu kolekciju garnijerovih proizvoda za negu kose sa avokadovim uljem. Preporučujem za suvu i farbanu kosu jer je predivno neguje.
A iz kuhinje preporučujem pakovanje: žumanac, maslinovo ulje i malo mleka.
Oporavlja iskrzalu kosu i daje joj sjaj.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 12.09.2013, 16:23, Naslov:

Trenutno koristim to pakovanje i ok mi je. Koristila sam pre par godina Lorealove proizvode koji su mi takođe bili ok Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Užice
Broj postova: 21
Reg. datum: 19.02.2010
Datum unosa: Petak 13.09.2013, 12:15, Naslov:
Proizvodi za negu kose Satinique iz Amway-a obavezno treba da proba svako ko ima problema sa negom kose,prva narudzba po nabavnoj ceni

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 86
Koliko clanova ima idealna porodica?