Moje veze su uglavnom kratke...Ne uspevam da ih odrzim.Pitam se zasto?

  • 1
Raska
Broj postova: 1
Reg. datum: 04.06.2009
Datum unosa: Petak 05.06.2009, 00:05, Naslov: Moje veze su uglavnom kratke...Ne uspevam da ih odrzim.Pitam
U zadnjih dve god. upoznala sam 2 tipa koja su me oborila s, nogu...Sa prvim je vise bilo na njegovo insistiranje. Sve je bilo ok u pocetku, izlasci, neznosti i ludi sex a zatim je on morao da otputuje zbog posla u drugi grad...nakon njegovog odlaska smo se culi intezivno 15 dana a onda je sve naglo prestalo....

Ja se uvek ponasam malo tradicionalno, mislim dam ja znak frajeru da mi se svidja ali svidja mi se kad su oni u ulozi lovca..ne bih da budem bas plen ali ispada tako.

Sa drugim je bila slicna situacija...samo kad sam mu predlozila da otputujemo negde zajedno na odmor, njegovo ponasanje se skroz promenilo...Ne znam zaista gde gresim...Postoje li normalne muske osobe?
____________________
kk

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Petak 05.06.2009, 00:11, Naslov:
I ja imam isto pitanje dali postoje normalne muske osobe . Naravno da ne koliko god da si fina toliko oni bezobrazni izgleda da su sad oni u ulozi da traze zenu da ih finansira ili su egoisti koji pate od manjka vrednosti pa beze! Neznam draga ali svi su cudni
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Petak 12.06.2009, 09:19, Naslov:
Samo drage moje niste jos naisle na pravog. Zao mi je sto ste se razocarale u ljubav i sto imate tako bolna iskustva ali nemojte ceo svet gledati tim ocima, obrisite proslost i nastavite dalje samo tako imate sanse dok god zivite pod utiskom nekih proslih desavanja nece krenuti
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 12.06.2009, 09:24, Naslov:
Slazem se sa Jaoj,nije dosao jos uvek onaj pravi!!!
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 12.06.2009, 16:39, Naslov:
Bilo je divnih momenata... Ne bih da gresim dusu, ali na kraju... Veoma ruzno osecanje u stomaku. Izneverena obecanja, lazi, prevare, povredjivanja, nepostovanje, nerazumevanje. Svi su razliciti, ali na kraju... Sve se svede na isto kad vas neko izda kao zenu, prijatelja, coveka.
Ali, ja ipak i dalje verujem u ljubav. I verujem da cu jednog dana pored sebe imati coveka koji ce biti vredan moje ljubavi. Jer, kad volim to je zemljotres u meni.
Zato sve Kristi na ovom svetu... Treba imati vere!!! Sve dodje na svoje!!!
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 12.06.2009, 16:44, Naslov:
" Veruj u ljubav "......
I ona ce doci,ali sa pravom osobom.
Verovatno ste bile sa osobom koja vas nije vredna i koja ne zna da voli i ceni ljubav.
Ne mislite na ono sta ste izgubile,vec na ono sta vas ceka,a verujuci u ljubav,doci ce sreca !!! Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 19.06.2009, 22:16, Naslov:
Moras promijeniti neso u sebi da bi privukla drugacije osobe, moj savjet ti je da ne dajes 100% sebe dok ne vidis je li vrijedan toga.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 23.06.2009, 01:53, Naslov:
Slazem se sa bambinom...
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 111
Koliko clanova ima idealna porodica?