Homoseksualci

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 12:09, Naslov: Muska kucka
E,lepo me srce zaboli kada na nekim TV kanalima ide oglas"Mlad decko,lepog izgleda,muska kucka trazi atletski gradjenog,dominantnog mushkarca...stop damama".....
Sta mislite o tome?Socijalna beda-bolest/gej/?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 12:17, Naslov:
Vec rekoh, zivimo u vremenu kad je sve "normalno" i dozvoljeno. Nekad mi ne smetaju, nekad da, jer je Bog stvorio muskarca i zenu da budu par, a ne 2 muskarca ili 2 zene. To je bolest!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 15:03, Naslov:
Slazem se sa Biksi...Bog je jednom odredio,logicno....a ovo sta se danas radi odavno je bezboznistvo,tako jadno...ne,nemam reci!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 20:00, Naslov:
Ne traba nikoga osudjivati jer svi imaju od Boga slobodu da izaberu sta ce biti u zivotu i svima je data slobodna volja.......ali svakim nasim postupkom pokazujemo da li smo od Boga i Bozja deca ili ne,da li smo Njegova slika ili ne.....zna se sta je normalno i prirodno
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 23:54, Naslov:
ne treba nikog osudivati,nek svako zivi svoj zivot i nek radi sta hoce.....
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 17:34, Naslov:
Nek svako zivi svoj zivot i nek radi sta hoce, ali iza svojih zatvorenih vrata. Sto se mene tice prevrsili su svaku meru sa insistiranjem o gej populaciji, jer sada svi mi "koji smo drugaciji" smo homofobicni i staromodni i svakakvi, a oni su ugrozeni. E, pa nisu oni ugrozeni, nego svuda u svetu zasticeni kao beli medvedi. Kada u CV-u navedete da ste homoseksualno orijentisani to vam je plus. Videcete da ce na kraju heteroseksualci morati da se bore za svoja prava!!! Da ne pricam o brakovima i usvajanju dece!!! Kakvo ce sutra dete biti ako ima dvojicu tata. Njemu ce zenska figura u porodici biti potpuno strana. Isto vazi i za lezbijske brakove. Veliki sam protivnik toga.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 19:43, Naslov:
I ja sam protivnik, ali to ne posmatram kao bolest, nego neku vrstu poremecaja od rodjenja. Tako ja to sebi objasnjavam, da bih se utesila. A ko zna mozda evolucija modernog coveka jos nije zavrsena, ne smem ni da razmisljam o tome. Kada bi se neko u mom okruzenju izjasnio kao gej, ne znam kako bih odregovala.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 28.01.2010, 22:07, Naslov:
Uh...ne mogu da kazem da nisam protivnik ali jednostavno me ne zanimaju.Imam dva druga koji su homoseksualci...jednom se bas vidi,za ovog drugog ne bi niko to rekao.Super smo drugari ali se ne mesam u njihove privatne zivote i ne zanimame da li imaju nekoga pored sebe ili ne.Generalno to je bolest(visak zenskih hormona koliko sam upucena).Neka rade sta hoce(sto rece Marijana) ali ne javno...zna se sta je normalno,a sta ne...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 28.01.2010, 22:22, Naslov:
Svako ima pravo na svoj izbor i ne smatram se kompetentnom da osudjujem bilo koga i mislim da je samo Bog Taj koji svakome daje ono sto zasluzuje. Ne znam nikoga ko je gej, to mi je odvratno i potpuno neshvatljivo.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Petak 29.01.2010, 00:24, Naslov:
Njihov problem-ne ulazim u to. Jednostavno je takvo vreme da je postalo normalno da je muskarac sa muskarcem,zena sa zenom...Ne mislim da je bolest i ne osudjujem ih. Imam 2 druga homoseksualca i sasvim su ok ali na zalost stalno dobijaju pretnje. Jedostavno ne razumem zasto ljudi ne mogu da ih ostave na miru i pocnu da gledaju svoj zivot!
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 29.01.2010, 13:13, Naslov:
Ja cu samo ukratko-to je bolest,ne osudjem ih,u svojoj sobi neka rade shta hoce,ali ne zelim da jednoga dana izadjem sa decom na ulicu i vidim dva lika koja se ljube!Kako detetu da objasnim da je to normalno?
Nije normalno! To je bolest!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 29.01.2010, 15:05, Naslov:
slazem se sa Jekalinom......svako ima pravo izbora u zivotu i slobodnu volju....ali mislim da to ne treba da se javno iznosi i da se drugima namece nesto sto nije normalno i da deca to gledaju i da se deci putem medija predstavlja to kao normalno
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 31.01.2010, 03:24, Naslov:
Zivi, i pusti druge da zive. Mislim da bi svi trebali da se rukovodimo ovom izjavom.
Zaista nemam nista protiv njih, ne ugrozavaju me, ne smetaju mi, pa zasto bih i imala nesto protiv!?Ko smo uopste mi da govorimo sta je dobro, a sta nije, sta valja a sta ne.
Jako dobar drug mi je homoseksualac, i ima punu podrsku od mene.
Pritom sam se zaprepastila koliko ih danas ima, posebno na estradi.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 31.01.2010, 16:23, Naslov:
Jeste da ne treba nikome suditi ali sam izricito protiv toga da usvajaju decu jer toj deci nije data sansa da biraju niti su u stanju da biraju a po meni dete treba da ima majku i oca pored sebe a ne dva muskarca,za mene je to zlocin nad decom koja su bespomocna da urade bilo sta
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 10:09, Naslov:
Da li ste videli u novinama ona dva lika koji imaju 2 sina,a jedan je trudan??????!!!!!! Strasho i uzasno!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 14:19, Naslov:
Ja sam ovde nesto gledala o nekoj dvojici od kojih je jedan trudan....mislim da je to pogresno i da utice na svest dece koja rastu da to prihvate kao normalno...sto naravno nije ni blizu normalnog!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 14:28, Naslov:
Da,da,pa to je to!To je drugi mushkarac u svetu koji je trudan!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 19:38, Naslov:
Do sada se nisam uključivala na ovu i slične teme da ne bi izgledalo kao da nekoga osuđujem. Ipak ova vijest o trudnoći i djeci homoseksualaca me pomalo prenerazila. Mislim da ipak treba reagovati na neke stvari, ipak se u nekim stvarima pretjeruje. Možda ću izgledati pomalo staromodno, mada me ničiji život ne interesuje toliko da bih zadirala u nečiju intimu, ipak smatram da je ovo pretjerano!!!!
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 08:11, Naslov:
Maxi uopste nisi staromodna...jednostavno to nije normalno.Nikog mi ovde ne osudjujemo samo iznosimo svoje misljenje.Ne zanima mene sta oni rade i gde rade,ali kad pomislim da ce moje dete to sutra prihvatati kao normalnu stvar(dva muskarca pa jos jedan trudan) sva se najezim.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 10:17, Naslov:
Crveni karton za takva deshavanju u svetu! necu da moja deca to gledaju Crveni karton
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 98
Koliko clanova ima idealna porodica?