Sponzoruse

  • 1
Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 12:34, Naslov: Sponzoruse
Zalosno,koliko ih samo ima.Najjadnije mi dodje kada mlada lepa devojka zbog malo krpica opservira neku drtinu.A ima i onih elitnih:stan,auto....
Kako Vi gledate na tu epidemiju?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 14:53, Naslov:
Ja samo pitam,na koju foru radi njihov mali mozak...na sta misle,sta je to sto ih vuce to da rade,tako da zive...Inace,moje misljenje...ma gadi mi se taj prizor!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 20:02, Naslov:
Svako je kreator svog puta i zivota i nikog ne osudjujem.....licno ja i moja licnost to ne bi mogla ciniti......jer smatram to jako daleko od duhovnosti i normalnog zivota
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 22:34, Naslov:
Sponzoruše...a šta je to? Pitanje?
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 10.08.2009, 13:24, Naslov:
Slazem se sa tini,svako ima svoj zivot i nikoga ne treba osudjivati,
Ali njih gledam kao devojke koje su skrenule sa puta i koje nemaju sta drugo da rade u zivotu...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 14:56, Naslov:
Zasto da ih ne osudjujem? Meni takva jedna za malo da upropasti brak!
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 10:50, Naslov:
Da nema SPONZORA ne bi postojale ni sponzoruse.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 12:44, Naslov:
Citat:
Da nema SPONZORA ne bi postojale ni sponzoruse.


E bas tako....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 13:09, Naslov:
Pa ja se bas ne bih potpuno slozila sa vama cure... Ko su sponzoruse danas hajde iskreno, po cemu je razlika izmedju normalne cure i sponzoruse? Sta je model normalne cure, a sta sponzoruse? 'Ajde kazite, pa ja da vam kazem....
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 15:05, Naslov:
Andi,
poenta moje recenice je bila u sledecem...
Svi uvek govore ruzno o devojkama koje nazivaju sponzorusama. A, ja imam teoriju da takve devojke ne bi postojale da nema onih koji sve to finansiraju. Koliko "krivice" (da se tako izrazim) pripisuju devojkama, toliko bi trebalo i tim "sponzorima" Eto, samo to.
Nisam ulazila dublje u analizu "normalnih" i "sponzorusa". I ne branim ni sponzoruse, niti ih napadam.
Licno nikoga ne osudjujem, od onih sam ljudi koji postuju tudje izbore. Ono sto ovde smatram bitnim je pitanje postovanja. U ovom slucaju samopostovanja.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Sreda 21.10.2009, 15:39, Naslov:
Ne razumem zasto je to ikom potrebno, da spada na to.... Al ima nas svakakvih, tako da svako sam sebi gradi zivot! Ne zanimaju me!
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 12:58, Naslov:
Ne osudjujem ih,ali nemam ni nameru da ih branim.Svako sam svoju sudbinu kroji...Neke od njih je na to naterala muka,a neke to jednostavno vole...Svim sponzorushama bih rekla da se u materijalnim stvarima ne krije sreca!Mozda su one zadovoljne kad imaju dobre krpice,stanove,kola,ali te stvari su prolaznog karaktera,kao i njihova lepota..Mislim da sve sponzorushe zavrshe emotivno i duhovno skrhane!Dodushe,mozda i na koznim sofama i u luksuznim krpama,ali bez ljubavi i sa suzama na licu,bez saznanja shta znachi voleti i biti voljen....
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 14:23, Naslov:
E malopre sam gledala neku emisiju bas o sponzorusama....Znaci zaprepastila sam se kako cetiri devojke(koje su bile gosce-totalno anonimne) pricaju o svemu tome.Da napomenem da imaju od 20-25 godina...kazu kako imaju nos da osete ko ima pare,a ko ne...gledaju kako su momci obuceni,koji sat nose...napumpana usta,grudi...i svima je zajednicka jedna recenica : "Sta da radim sa nekim ko ima primanja manja od 20 000 eura mesecno?"...voditeljka ih posalje u jedan kafic i odabere im 4 muskarca(raspon godina od 22-50) da dokazu da mogu uvek da osete ko ima pare a ko ne...ljudi da cujete vi njihov razgovor...a gde bi me vodio na odmor?,a sta bi mi kupio za neki praznik?,sta bi narucio za veceru?....bas sam se zgrozila...jednostavno sve gledaju kroz novac pa cak i osecanja...kazu da cim nestane novac nestanu i osecanja....i bas kao sto rece Jekalina ostace bez saznanja sta znaci biti voljen i voleti...i biti i u dobru i u zlu sa nekim!!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 15:22, Naslov:
Strasno!Gde si to gledala?Jel ima repriza?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 15:32, Naslov:
I neko ume da kaze da to nije za osudu..nego sta je...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 20:31, Naslov:
A grcka je emisija...grkinje su u pitanju Jekalina.A volela bi da takvu neku emisiju osmisle i kod nas u Srbiji...Ne znam da li bi nase devojke pricale o tome tako otvoreno kao ovde.A da su za osudu...jesu Andemona.Slazem se sa tobom.Iskreno sam se zgrozila dok sam ih slusala...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.12.2009, 16:02, Naslov:
Pa da...U pravu si,ne verujem da bi devojke u Srbiji bile toliko otvorene po tom pitanju,mislim,bar ne javno...A shto se osudjivnja tiche,nisam ja ta koja treba da osudjuje ili ne,jer,pre svega,i ne razmishljam o njima...Njihova stvar...Bilo kako bilo,one nisu srecne niti ce ikada biti!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 02.01.2010, 12:56, Naslov:
Meni je licno zao tih djevojaka, slazem se da su skrenule sa puta. Meni je to bas jadno ali neka kad postoje levati koje mogu iskoristavati, iskoristavaju se medjusobno. Mislim da ih ne treba osuđivati jer Bog može da nas kazni.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 239
Koliko clanova ima idealna porodica?