Hipohondre

  • 1
Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.08.2009, 21:32, Naslov: Hipohondre
Poznajem osobe koje su uobrazeni bolesnici,vole da ih drugi zale i na taj nachin dolaze do nekog cilja.Imash li Ti nekoga takvog u svom okruzenju?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.08.2009, 21:59, Naslov:
O DAAAAA... već skoro 30 godina...taliko da čim čujem da se neko žali dobijem ospice... sad ih samo elegantno zaobiđem. To su osobe koje kradu tuđu energiju do iznemoglosti i nemaju milosti nizakoga osim, naravno, za sebe.
Preporučila bih svima da izbjegavaju takve osobe jer, između ostalog, šire loše vibracije.
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.08.2009, 10:49, Naslov:
U potpunosti se slazem sa Duskom......uopste osobe sa negativnom pricom i energijom treba zaobici......negativu brzo prosire i na ostale
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 19.08.2009, 12:18, Naslov:
Ja imam takvu osobu u familiji i htela ne htela, ne mogu da je izbegnem, ali zato sam postala neregistrovani ''student medicine''. Zahvaljujuci tome znam dosta o nekim ''bolestima''. Pratim emisije o zdravlju, citam i tako lecim svog ''bolesnika''.
P.S.Nije u pitanju mm.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 19.08.2009, 12:30, Naslov:
Nemam u svom okruzenju nekoga ko se tako ponasa, mada moram priznati da je tata kukavice kad je bolest u pitanju... Valjda kao i vecina muskaraca.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Sreda 19.08.2009, 12:36, Naslov:
Baš si srećna po tom pitanju marjana.
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 28
Reg. datum: 27.08.2009
Datum unosa: Nedelja 27.09.2009, 00:10, Naslov:
Ponekad mi se cini da sam bas to , ali samim tim sto to primecujem verujem da nisam . Umem da uporedjuje simptome bolesti sa nekim mojim stanjima ali stvarno na kraju razum preovladava. Imam u okruzenju prave , bolesne hipohondere i pravo da kazem hipohondrija je sama po sebi bolest.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 19.02.2010, 11:06, Naslov:
Imam jednu 100 metara od mene...svekrvu!!!Majko mila...ne kazem da je zena skroz zdrava ali da je svaki dan boli razlicita "stvar" e to ne mogu da razumem.Mrzim ljude koji stalno nesto kukaju i od muve prave magarca....uzasavam se takvih stvari.
Jedan glup primer...pre neki dan smo bile u nekoj prodavnici zajedno,ja se pocesala po ruci i zagrebala neku malu krastu...nisam ni primetila da meni curi krv(ne lije nego curi)...ona koja dize opstu paniku na sred prodavnice..."Jesi dobro,jel' te boli...daj da idemo da kupimo flaster"...a ja je gledam,umirem od blama i vadim obicnu vlaznu maramicu da to obrisem.Da bi me posle do kuce smarala pitanjima jel' mi stala krv,jel' mi dobro ruka...kao da su mi creva izlazila!UZAS!!!!!!!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 19.02.2010, 19:27, Naslov:
Izbaceni su iz mog okruzenja, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 203
Koliko clanova ima idealna porodica?