Nenajavljeni gosti

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 17:30, Naslov:
Kod mene je svako dobro dosao u svako doba dana i noci Osmeh volim kad mi se najave tad se mogu lepo domacinski spremiti .....ali ako vec dodje neplanski onda neka bude zadovoljan sa mojim gostoprimstvom Vrlo srecna i sa onim sto mu mogu ponuditi Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 17:36, Naslov:
eh sada cu ja za prvi maj da budem gost mojoj Amandici,pa reko da joj se najavim....unapred...da spremi dovoljno hraneee Osmeh xaxaxaxa
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 17:38, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna sto si blesava Vrlo srecna samo ti dodji i nemoj da se brines za hranu, sve cu ja to da obezbedim, samo da mi dodjeeeees, jedva cekam Sreca Sreca Sreca Frendovi
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 17:46, Naslov:
evo kaze ti zet,da cemo doci...ocekuj nas.....Osmeh
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 17:48, Naslov:
Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 20:36, Naslov:
Ja skoro de nemam nesto gostiju koji mi dolaze ali zato imam svekrvu i svekra koji nenajavljeno dodju cak i kad znaju imamo vec najavljene gosteeeeee Ljut sam

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:25, Naslov:
ej znas na sta me podjestila tvoja prica staklena, na seriju : "Svi vole Rejmonda".. eto, da te malo nasmijem i kod njih isto tako samo banu, pa nikad da odu a kuca do kuce. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:28, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Pogotovo ona njegova mama Vrlo srecna Vrlo srecna
A tek brat Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:30, Naslov:
HAHAHA Vrlo srecna Vrlo srecna Hvala na komplimentu curke...zakon ste

Bas ste me zacas oraspolozile Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:37, Naslov:
Tu smo, najbolje se razumijemo. Mi to dodjemo ko neke ocajne kucanice. hhh samo u pozitivnom kontekstu , naravno sa obavezama... Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:40, Naslov:
Thnx Bambina Vrlo srecna Fakat forum je super...nova sam ovdje i svidja mi se atmosfera,teme,komentari.... SVE ZA 5 HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:43, Naslov:
Nema na cemu i drugi put. Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:47, Naslov:
http://www.youtube.com/watch?v=JCnNT3cstrk&feature=endscreen&NR=1
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:49, Naslov:
P:S: Kad smo vec kod Raymonda....Sveki mi je juce rekla da je konacno vrijeme da muzek i ja dodjemo kod njih na "konak" Ak znate sta to znaci....U smislu da prenocimo kod njih,igramo sah ( kojeg ja mrzim ), pecemo kestene (koje ja ne volim ),prespavamo i drugi dan provedemo u ispijanju kavice i pusenju cigareta (ja trenutno sam na rubu bronhitisa ) ;MALKICE SUMNJIVE KAKO ONA POGODI SVE STA JA NE VOLIM i tooo nije sve...Tocno da to bude onaj vikend kad smo se dragi i ja dogovorili da odemo na Halenbad bazene Mir Kuliram koliko mogu ali ne kuzim....zivi 20 minuta dalje od naaas Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Muz je rekao NARAVNO:::ON SE VEC RADUJE Sreca
A JA Zid


Malo skrenuh s teme ali fakat ste u pravu....Raymond sam u punom smislu rijeci Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:54, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:54, Naslov:
Corndog....you are eating corndog??? Hahaha Vrlo srecna pogodila si pravo mila....bas tako nekako je i kod nas.... Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:55, Naslov:
I kod mene Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:57, Naslov:
Tini.ti ja mislim da je to tragikomicno ali ok....drago mi je da sam te uspjela nasmijati... Vrlo srecna I meni je bilo funny kad sam cula ali sad fakat nesto moram smisliti da joj izbijem tu idejicu iz glave Oklagija

dobro malkice je zaboravna pa mozda s vremenom je i prodje hahaha Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 15.12.2011
Datum unosa: Utorak 20.12.2011, 03:35, Naslov:
nevolim bas nikako ne najavljene goste. hvala bogu pa su nam svi prijatelji i sva rodbina jako daleko, te se moraju najaviti kada dodju Vrlo srecna a i ovo malo prijatelja sto ih ovamo imamo su naucili da trebaju nazvat, jer moj dragi radi, ja idem po citav dan na predavanja na faks i plus jos radim ponekad. tako da im je ponekad cak i bezkorisno da navrate vako bez najave, jer me vecinom nece nac kuci.

ako se desi da trenutno sredujem il nest radim po kuci, i neko pozvoni, prvo bi pogledala ko je na vratima, zavisi onda ko je, onda bi otvorila ili ne hehehe Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 24.12.2011, 21:21, Naslov:
Meni kada neko zvoni na vrata a ja ne ocekujem nikoga, tj niko mi se nije najavio... ja vrata ni ne otvaram Lud
Pravim se da nisam tu. To mi je navika jos od detinjstva, posto sam cesto bila sama, roditelji su me ucili da ne smem da otvaram nepoznatima, pa sam ja svako ko je zvonio ignorisala. Onda kada sam se preselila u stan, stalno mi je zvonila neka komsinica da smara te za sijalicu u zgradi, te za neke gluposti, pa su me jednom i jehovini svedosi uhvatili, tako da sam ja pocela da primenjujem nauceni postupak iz detinjstva. Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 131
Koliko clanova ima idealna porodica?