Iznenadni gosti

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Nedelja 09.11.2008, 15:38, Naslov:
ja,se slazem sa ,The Theacher,al kod mene takodje ima nesto od lisnatog testa u zamrzivacu ,za svakiu slucaj

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 09:13, Naslov:
probirljivim gostima ja obicno ''kao u sali'' kazem da restoran nije daleko, a za iznenadne goste uvek imam zamrznuto lisnato testo, sunke, koji kolacic......... ma nadje se uvek po nesto ne opterecujem se bas puno.
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:20, Naslov:
kod mene se nađe uvijek nešto,a ja u principu nemam baš puno nenajavljenih gosti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 10:25, Naslov:
gde celjad nisu besna ni kuca nije tesna,Vrlo srecna,pravi kucni prijatelji se zadovolje onim cime ih ponudis,makar to bila i casa vode,ali se prava domacica uvek snadje u takvoj situaciji.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Sreda 12.11.2008, 11:11, Naslov:
Cesto mi gosi dodju nenajavljeni ali ja uvek imam grickalica tako da se snadjem nekako...a naravno uvek imam u frizideru ono osnovno za jelo
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.11.2008, 14:47, Naslov:
Ja ceesto imam nenajavljene goste...I moj suprug se uvek primakneda pita jel moze malo krompira i sira? U smislu, da li su im nesto spremiti za jelo.
Obicno imam par kolacica za picu zamrzuntih, izvadim cim dodju, i brzo bude pizza gotova.
Ponekad s gotovim korama stavim pizza rolat, jako prakticno i brzo.

Ako bas nisam raspolozena onda samo prsute, sudzuka, kackavalj sira i maslina.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.11.2008, 16:08, Naslov:
Zavisi i ko mi je nenajavljen gost!
Neki dobiju kafu, sok ili vec sta zele za pice (imamo solidan izbor u kuci), i recimo neke slane grickalice i keks (i toga uvek bude), a neki dobiju i veceru, tj. rucak zavisi kad dodjuOsmeh
u principu sta imam u frizideru to je... A ako bas i nemam neki izbor narucimo brzu hranu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.11.2008, 17:14, Naslov:
Pa,iznenadne goste bas i ne volim,ali kada se tako nesto dogodi posluzim ih onim sto imam u kuci.Kada su neki drazi ljudi u pitanju,oni se i zadrze,pa imam puno vremena da nesto i pripremim na brzinu Vrlo srecna Obicno je to neka pica,slane palacinke,ili lisnato testo,a tokom zime najradije spremim proju i posluzim je uz sir,pavlaku,neki ajvar i ocas posla eto nesto za prezalogajiti Vrlo srecna Pice uvek imam u kuci,i to raznovrsno,pa to nije problem... Sto se tice slatkisa,kada niceg drugog nema,uvek uskoce drage palacinke Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 85
Koliko clanova ima idealna porodica?