Krema za lice

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Petak 08.02.2008, 18:53, Naslov:
Kod mene u kraju postoji apoteka gde odes i naprave ti kremu za lice.
Kreme su jako delotvorne i ne kostaju puno-1000 dinara.Osobe koje je koriste iz mog okruzenja su jako zadovoljne sa njima.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 21.02.2008, 11:08, Naslov:
neznam sta da vam preporucim ja sam probala mnoge kreme ali nisam jos nasla ni jednu koja resava moje probleme sad se spremam kod dermatologa,nisam jos probala vishy kreme jer su relativno skupe ali moracu da zrtvujem vecu sumu novca.ovde kod nas se te kreme krecu oko 25evurica zanima me koja je cena kod vas u srbiji. Sokirana !!! Pitanje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi sad
Broj postova: 45
Reg. datum: 06.08.2008
Datum unosa: Nedelja 31.08.2008, 12:48, Naslov:
I ja imam jos uvek problema sa dosadnim miteserima, nikako da ih se resim. Probala sam bas svasta, trenutno koristim VICHY Normaderm gel za ciscenje lica, dobro ocisti, ali i preterano isusi kozu. Obzirom da mi je koza mesovita, od tog isusivanja, jos vise se zamasti. Sad koristim Lancome Hydra Zen kremu, prilicno je dobra.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 02.09.2008, 13:55, Naslov:
Ja koristim kremu zorac gel 0,1%,to mi je dao dermatolog,ali se ne može koristiti ako vam ne odobri dermatolog.Ja sam imala katastrofalno lice nisam znala šta ću sa njim od bubuljica onih sitnih i imala sam dugu terapiju sa tom kremom jer je veoma jaka,stvara crvenila i sl ali posle par dana prođe dok se koža ne navikne.Ta krema nema kod nas jer još nije odobrena od ministarstva zdravlja pa sam morala naručivati preko jedne apoteke.Koristim je i dan danas,ali samo 2x nedeljno,jer mi je prava terapija prošla.Lice mi je kao u bebe,za neverovati.Konsultujte se sa dermatolozima o toj kremi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 07.10.2008, 10:48, Naslov:
Svasta sam probala za lice i i dalje sam imala problema.Sada koristim dnevnu i nocnu kremu kozmetike ARTISTRY i resila sam problem.Potrebno je koristiti i nocnu kremu jer kada spavamo koza se najbolje regenerise.
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Podgorica
Broj postova: 21
Reg. datum: 23.09.2008
Datum unosa: Utorak 07.10.2008, 23:09, Naslov:
Ja koristim Visi,i zadovoljna sam

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 07.10.2008, 23:24, Naslov:
Samo da je od kamilice.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 260
Koliko clanova ima idealna porodica?