AVANTURA....

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Utorak 01.09.2009, 12:24, Naslov:
Toliko sam se poslednjih godina posvetila porodici i realizaciji svojih snova vezano za brak i decu, da mi rec FLERT postala skoro pa strana Osmeh
Nikada nisam ni bila tip koji uziva kada se muskarci "pale" na moju guzu, ili dekolte... cak me pomalo i vredjalo. Znam da im je u tim momentima u glavi samo njihovo nisko zadovoljavanje seksualnog nagona. Pih!
Tako da svoje samopouzdanje podizem nekim sasvim drugim stvarima i jedino sto mi je vazno da ocuvam nivo zavodjenja svog muza. Flert sa njim je vec sasvim druga stvar Wink ...
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 08.09.2009, 09:37, Naslov:
U potpunosti se slazem sa tobom Diadema,najbitnije mi je da
zavodim svoga muza i to svaki put nekim novim flertom...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 04.10.2009, 20:02, Naslov:
Meni bas godi kada se neko okrene za mnom na ulici, kao mami troje dece bas ume da mi laska a pravim se da ne primecujem naravno...A sto se tice njihovog nagona sto rece Diadema, e to me bas nije briga sta oni misle...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 02.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 00:23, Naslov:
Drage moje dame,zasto ne bi ste angazovale profi zigola? Naravno diskrecija zagarantovana i manje bi imale problema! Ipak,veza ili avantura za jedno vece moze snositi veliki rizik!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 07:36, Naslov:
Slusaj ti zigolo, vecina dama ovde ima po jednog svog muskarca, sa kojim je zadovoljna, to govorim u nase ime, a u svoje mogu da ti kazem da ja sa velikim uspehom uspevam da se odbranim od nasrtljivaca Sreca i stvarno mi samo jos ti falis Vrlo srecna. OK to da si profi, al' veruj mi i mm je Mir Sreca U tim stvarima nije tesko biti profi samo ako se malo covek potrudi. Nadam se da sam bila jasna Citaj Zdravo Vruce
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.10.2009, 10:43, Naslov:
Hvala Andemona! Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 00:44, Naslov:
Svakoj osobi je drago kada je primjecena bilo to musko ili zensko..Sad koliko ko uziva u flertovima ili privlacenju paznje to je do same osobe i samopouzdanja koje ima ta osoba..Po meni je privlacenje paznje vise povezano sa nekim kompleksima nego sa nekom namjerom koju ima to isticanje..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 11:31, Naslov:
Onda kada nekog iskreno volimo,ne sme postojati zelja za avanturom.
Naravno neki bezazleni usputni flert(tipa osmeh nekom iz drugog auta) nije nishta strasno i normalna je pojava..Svako od nas ima potrebu da zna da li je i dalje privlachan suprotnom polu,pa iz tog razloga i nastaje taj flert..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 11:35, Naslov:
I naravno,zaboravila sam da dodam da bih se slozila sa chichaglishom shto se tiche toga da je pivlachenje paznje usko povezano sa komleksima...
U svakom sluchaju,mislim da je svima nama bitno da i posle mnogo godina i dalje privlachimo svog partnera,a i da nam prija da se neko okrene za nama..To jednostavno dize nashe samopouzdanje u vezi.
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 284
Koliko clanova ima idealna porodica?