Sportske aktivnosti

  • 1
nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Petak 28.08.2009, 12:03, Naslov: Sportske aktivnosti
Da li ste drage moje razmisljale (kao sto ja mislim) da je jedan od nacina da uzdrmane tinejdžere sklonimo sa ulice i od losih navika sportom. Koliko ih bavljenje sportom (bilo kojim ) moze naterati da budu odgovorniji, promisljeniji, fizički spremniji i naravno zdraviji. Ja sam ZA a vi?
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Petak 28.08.2009, 12:42, Naslov:
TU SE I JA SLAZEM...Treba naci nesto sto ih zanima i na to usmeriti njihovu paznju....nisam mama ali vodim mali deciji hor,od 3 do 6 godina,a tinejdzere imam na folkloru vole da igraju tamo ispucaju snagu,steknu poznanstvaa,obidju svet,steknu kondiciju i jako stroge radne navike.. Vrlo srecna

____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 28.08.2009, 13:37, Naslov:
Moja deca vrlo rano su poceli da se bave sportom....kcerka trenira tenis a sin od cetvrte godine fudbal.......osim sto je to zdravo mislim da je sport najbolji nacin da se deca na zdrav nacin izduvaju,da grade samopouzdanje i timski kao i borbeni duh sto ce im inace u zivotu trebati,manje su pred Tv i kompjuterom i to je dobar nacin da ih sklonimo sa ulice.....ali treba to uraditi na vreme i usmeriti ih dok su mali
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 28.08.2009, 14:20, Naslov:
jaoj, da li ce se tinejdzeri skloniti sa ulice ako pocnu da se bave sportom!? mislim da formirane tinejdzere, koji se nikada dotle nisu bavili sportom tesko mozes da ubedis da se bave sportom...moja deca se bave sportom od uzrasta 4-5 godina, do danas(sad imaju 16 i 18 godina)...i kod cerke i sina u razredu ,sportom se bavilo samo jos po dvoje ili troje dece...kad imaju plivanje na fizickom, devojcice se stide da se skinu, a u bazenu onda pliva pet, sest decaka i moja cerka(ostalu decu profesor pusti sa casa, jer se samo natezu sa njim i nece da se skinu u opremu)...mislim da je za tinejdzere kasno da ih se gura u sport, otprilike su roditelji krivi za to, jer ih dotle nisu ni gledali, niti se bavili sa njima....devojcice pre idu u solarijum i piju preparate za mrsavljenje, nego da malo potrce ili se protegnu....skidam kapu onome ko uspe tinejdzere da preobrazi i napravi od njih sportiste, svaka mu cast!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Petak 28.08.2009, 15:35, Naslov:
Drvo se savija dok je mlado....naravno kao i za vaspitanje ( osnovno) i sa sportom treba početi od malena....moji klinci treniraju fudbal već godinama...ne moraju da budu extra sportisti i svetske zvezde ali je bitan zdrav život,,,,a i imaju gde da utroše slobodno vreme...na zdrav način....i ja sam se bavila sportom od osnovne škole...balet, košarka...sada na žalost nema puno vremena za to ali sa bicikla ne silazim...od proleća do jeseni gde god krenem...pa i ako mi iskrsne sat vremena viška...odvozam po 20-30 km...prija jako
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.08.2009, 11:27, Naslov:
Nisam ni mislila Zveko da ogranicim polazak na tinejdžerske godine mislila sam uopste na sport ja sam krenula od svoje 8me godine tako da se slazem sa vama da treba krenuti rano sto ranije.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 08.09.2009, 19:46, Naslov:
jos malo, pa odoh na trening, jedva cekam, Osmeh Osmeh Osmeh Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.12.2009, 17:18, Naslov:
volim odbojku sve vise i vise, prosto sam se zaljubila u ovaj sport, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 73
Koliko clanova ima idealna porodica?