Spavaca soba....

  • 1
Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 29.08.2009, 20:47, Naslov: Spavaca soba....
Pikanterije iz spavacih soba su postale"javno dobro".O njima se diskutuje,raspravlja,snimaju se emisije.....Sta Vi dragi moji mislite o tome?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 11:29, Naslov:
Spavaca soba je nasa intima.Sve sto izadje van nje,degutantno je,cak su mi odvratne i prostacke sale koje se odnose na desavanja u "spavacoj sobi".

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 11:40, Naslov:
Svako ima pravo da zadrži svoj intimni život za sebe ali isto tako i da ga podeli sa nekim...obično prijateljice izmedju sebe menjaju svoje priče....ja imam jednu dobru ali stvarno dobru prijateljicu sa kojom mogu o svemu da pričam i da znam da se to neće širiti dalje...da razjasnim...pričamo i o spavaćim sobama ali samo u par reči...nikako detalji....
mislim da se takve stvari ne iznose nekome ko će to na "radiju objaviti"
a o javnom objavljivanju takvih stvari....mislim da je jako neukusno
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 04.09.2009, 14:38, Naslov:
Mislim da je to ipak nesto sto supruznici samo trebaju da dele i da pricaju o tome.....smatram to svojom intimom tako da to ne iznosim nikome ni ja ni moj suprug
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 17.10.2009, 16:33, Naslov:
"Price iz spavace sobe"....... Vrlo srecna .....pa eto imamo carsaf,dva jastuka,pokrivac....bas nam je lepa soba!!!! Lud Lud Lud
Naravno da ne NEEEEE.....to mi je malo glupo....imam osecaj da ako bi detaljisala nekome o tome,svaki sledeci put bi imala osecaj da je taj kome sam detaljisala tu u toj istoj spavacoj sobi.....ala filozofiram!!Ne volim da mi detaljisu niti volim da detaljisem.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 13:28, Naslov:
Ja nisam protiv toga da pricham o bilo chemu..Nema za mene tabu teme..Ali naravno zna se kome,sa kim,kada i kako...Obichno sa dve svoje drugarice,pricham bash o svemu,idemo i u detalje,ali to ostaje medju nama..Ne znam zashto bi to bilo odvratno i sl..I ne verujem da postoji zena koja sa svojom najboljom drugaricom nije prichala o deshavanjima iz "spavace sobe"... Naravno,da se moj dechko ne slaze sa mojim mishljenjem kao verovatno ni vecina vas,ali shta da mu radim...Ne pricham mu shta pricham sa drugaricama,tako da me bash briga!Ne bih se ljutila ako bi sa svojim drugovima bilo shta prichao i ne moze da me ubedi da nije(ma koliko to pokushavao),ali samo mi je bitno da ne pricha kome stigne..Normalno je da sa jednim drugom podeli neku prichicu..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 13:31, Naslov:
Ali verovatno je da se to sve menja vremenom....To uglavnom ljudi rade ako su na pochetku veze,ili u ne obaveznoj shemi,pa podele detalje sa svojim drugom ili drugaricom..Ja odavno nisam o tome ni sakim prichala jer vishe nije tako zanimljivo,kao ranije,nas 3 sve vec znamo o svom sexualnom zivotu Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 307
Koliko clanova ima idealna porodica?